Şimdi Ara

IPTV Takılma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
11.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese kolay gelsin yaklaşık 3 hafta önce bakırköyden iptv satın aldım. her şey güzeldi. kanalların görüntü kalitesi kanal açılma süresi her şey iyiydi. kanalı açtığında ekranda kb/s cinsinden hızı gösteriyordu bu 1064 kb olarak gösteriyordu ve olması gereken de bu. şimdi ise 300 230 kb olarak gösteriyor. internetimde bir sıkıntı yok. ben indirme yaparken snde 1 mb 900 kb görüyorum ama cihaz da 200 300 kb gösteriyor. serverde bir sıkıntı olabilir mi yoksa sıkıntı cihazda mı ? cihaz airbox plus

• merhaba hocam iptv de de sıkıntı olabilir nette de olabilir cihazda da ama sanki iptv sıkıntılı gibi duruyor bana bir de şunu dener misin? iptv yi mobil internetle açıp izlemeye dene takılma oluyor mu bak eğer olmuyorsa senin nette veya cihazda olabilir. internet olarak ne kullanıyorsun. bende aktif iptv kullanıyorum ama bende donmalar sürekli olmuyor nadiren diyebilirim sana. mobilden bak ona göre tekrar çözüm üretilir.
  • bahadır_sad B kullanıcısına yanıt
    hocam takılmalar her zaman olmuyor. ama takılıdığı zaman da hemen geçmiyor. takıldığı güne denk gelirsen başın dertte o gün hep takılıyor. şuan telefondan açtım ama wifiye bağladım. hiç takılmadan izleniyor. televizyonda izlerken takılırsa telefondan açıp denerim şuan bir sıkıntı yok.
  • Dediğim gibi takıldığı zaman mobil veriden aç halen takılırsa IPTV sorunludur hocam. Çözümünü o zaman bir daha bakarız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bahadır_sad B kullanıcısına yanıt
    hocam bugün tvden açtım izledim takıldı ondan sonra arap kanalı bein sports 3 ü açtım 0kb/s %100 dedi ama açmadı ondan sonra telefondan açtım sıkıntısız açtı. bunların hepsini wifidan yaptım sıkıntı kutuda galiba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dikenlikaktüs

hocam bugün tvden açtım izledim takıldı ondan sonra arap kanalı bein sports 3 ü açtım 0kb/s %100 dedi ama açmadı ondan sonra telefondan açtım sıkıntısız açtı. bunların hepsini wifidan yaptım sıkıntı kutuda galiba
    hocam bende tv de kullanıyorum iptv yi ama tv box olarak senin hem uydu alıcısı hem iptv galiba bu tip cihazlara pek güvenmiyorum. bazı markalar var gayet iyiymiş ben denemedim ama önerenler var forumda. benim tavsiyem tv box olabilir uygun fiyata bulursan al derim televizyonun android tablete dönüşür o şekilde kullanabilirsin yada iyi bir araştırmayla hem uydu hem de ıptv şeklinde alırsın o da olur sana kalmış. ama biraz tuzlu olur diye düşünüyorum sorunsuz bir cihaz istersen. eğer tanıdığın birinde tv box varsa onda da dene yayınları gayet iyi gösterir diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.