Şimdi Ara

Mercedes-Benz Online Satış (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
22
Favori
14.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi kartı ödeme ekranından sonra atıyor, 5 ayrı araçta başıma geldi. Bunlar bizimle alay ediyorlar...

• Ben de banka kartini yukledim kabul etmedi. Geriye bastim gitti arac.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • emreq E kullanıcısına yanıt

3 araçta da bana oldu aynısı

• banka kartı kabul etmiyor bu arada sanırım evet.

• Sisteme Almanyadaki gibi 5 bin araç yükleseler de şu alsatçı galerici tayfanın nefesi kesilse. Böyle olmayacak gibi görünüyor...

• Kredi kartını ekledim. Kapora ödeme ekranında hata verdi.

• Yine tükenir. Bence bir şekilde rezervasyon tutarının iade edilmemesi gerekiyor. Ancak o zaman biraz düşer. Ben çıktığı gibi bütün araçları rezerve etsem, Sonra iptal etsem hiç bir kaybım olmuyor şuanda. Galerici olsam ve elimde 100 tane mercedes araç olsa, fiyatlarını dşürmemek için yapardım bunu.

• Devamlı araba ekleniyor gidiyor, alabilen var mı? hep sonda hata alıyorum..

• Canisev kullanıcısına yanıt
    Ben aldım ama c almak için çıktığım yolda kendimi cla almış olarak buldum. Hiç c servisi gelmedi bekliyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bir tane kırmızı GLA var 2 milyon kusür. arada kırmızı GLA düşüyor sisteme. ne hikmetse kırmızı GLA' ar hep aynı fiyat. diğer GLA'larda hep siyah renkli ve aynı fiyat. ne demek istediğimi siz çıkartın artık.

• sbasba S kullanıcısına yanıt

Organik bir alıcının daha aldığını görmek güzel. Psikolojim bozuldu çünkü bu yüzden, bana kasıtlı birşey olarak algılıyorum sistemin sürekli hata vermesini

Hiç hata almadan nasıl başardınız, hangi tarayıcı kullandınız. Kullanıcı girişi önceden yapmışmıydınız mesela?

• emreq E kullanıcısına yanıt
    Darısı başınıza inşallah. Pazartesiden beri kafayı bozdum hiçbir iş yapmadım desem yeridir. Önceden bütün girişleri ve kayıtları yaptım. Mobilden Chrome üzerinden aldım.

• sbasba S kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Hayırlı olsun güle güle kullanın.

• Sisteme girilen araclarda bile cakallik var gibi dusunuyorum.Hic bi arabanin liste fiyati ya da yakin fiyati yok.Liste fiyati 1600 civari olan cla satisa sunulan araclarin en dusugu 1850 civarindan basliyo.Showroomluk yapmaya baslamis gibi online sayfa 😂 Cikabilecegim maksimum rakam 1650 bi tane cikmadi ne cla ne a180-200 serisi.Kim aliyo olm bu arabalari

• Galiba Forza Horizon'da ki Müzayede sistemine benzemiş bu iş😀

• erman_oktay E kullanıcısına yanıt

Ben alamadım ama 1600 e 20-30 tane a serisi satıldı. Fiyatlarda sıkıntı yok. Ekstra donanım olunca 200 artabilir normal.

• Ne kadar sürede geliyor sipariş oluşturduktan sonra

• Lider.25 L kullanıcısına yanıt
    ve fazladan donanım eklenebiliyor mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Satışa hazır yazıyorsa teslim almak işin seçtiğiniz bayinin mercedes’in lojistik sahasına uzaklığına göre 2 gün ile 1 hafta içinde diye tahmin ediyorum. Tedarikte ise bu 1 ay a kadar uzayabilir.

Online’da gördüğünüz araçlara tedarik aşamasında yazsa dahi donanım eklenemez, hazır araç bunlar sonuçta.

Size özel konfigürasyon yaparsanız mercedes türkiyeye ayrılmış kotalardan en yakın tarihli olanı size atarlar. 2-3 ay içerisinde teslim alırsınız. Araç üretime alınmadan önceki 6-8 hafta kala değişiklik yapılabilir durumda olur. Sonrasında değişmez.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.