Şimdi Ara

Mercedes-Benz Online Satış (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
97
Cevap
22
Favori
14.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam konu sahibi olarak sizin düzenlenemiz lazım.

Açıkcası ben aldım ama

Aması var burda anlattım zaten bu sistem bozuk test ediyorlar vs sanıyordum.

Yani ben ayar girmeden aldım.

Ama duyduğum kadarıyla chrome ayarları eklentileri kuranlar var.

Bu konulara vakıf arkadaşlar donanımhaberlcilere yardımcı olsun.

Mesela çerez sorunu var hangi tarayıcıyı kullanıyorlar anlatsınlar devamlı yenileyerek araba alamazsın bu sistemden..

Bu konulara açıklık getirilsin tüm donanımhaber mercedes alsın.

Yokmu bu konulara hakim bir babayiğit...

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • blasko77 kullanıcısına yanıt

hocam konu sahibi olmak önemli değil ben rahat rahat konuşalım diye hayrıma açtım konuyu. o ayarları bilsem ilk olarak kendim bi araç alırım sonra da nasıl aldığımı burada anlatırım. şaka bi yana bu konularla ilgili bilgisi olan varsa yazsın ben de ilk mesajı düzenleyeyim.

ben buranın pek bi fayda sağlamayacağını geyik yapacağımızı öngörmüştüm. öyle de devam ediyoruz :)

• çıldırmamak elde değil az önce bi gla düştü hemen denedim ama yok yine.

aklıma saçma bi fikir geldi acaba birisi almayı deneyip sistem hatası aldığında araç stoktan düşüyor mu. böyle değilse kesinlikle başka birşey var. ya birilerini öncelik tanınıyor. ya da yazılım sayesinde alıyorlar. sıradan düz bir vatandaşın bu sistemde araç alması imkansız gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi navarchs -- 18 Mayıs 2023; 11:50:2 >
  • Konu başlığı mercedes online geyik ozaman😀😀😀

• navarchs N kullanıcısına yanıt
    o da doğru. online satışa bu kadar ilgi göstermemin nedeni fazladan 400 bin lira vermemek için.

satılamaz dediğiniz kısmına katılmıyorum. o uçuk fiyatları isteyenler bireysel değil tüzel kişilerse, onlar hangi araçın kaç km'de kaç paraya alıcı bulacağını, var olan aracın en son ne kadara satıldığını kendi aralarında oluşturdukları database ile iyi bilirler.

yıllarca "yok artık, asla satılmaz, öyle enayi varsa elimde temiz köprü var" gibisinden tahkir edici sözler söylemiştim. satılamayacağına emin olduğum işyerleri, evler, arsalar ve arabalar için. sonra bakıyorsunuz hiçbiri kalmamış. hepsi satılmış.

daha sonra şöyle yorumladım, "bunlar panik alışları, elinde parası olan ev>araba>motor>altın&döviz ne bulduysa alıyor, bu mallar elinde parası olanlar arasında bir çeşit takas aracı olmuş durumda, yakında normale döner" dönmüyor hocam. nasıl bir ülke olduk bilmiyorum.

dün alan bugün alandan, bugün alan yarın alandan karlı.

vallahi öyle insanlar var ki emin olunuz o paraların daha fazlasını verebiliyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

yada olmayan araçları site(vitrin) boş görünmesin diye dekor olarak oraya koyuyorlar. almak isteyince de yok, taze bitti görünüyor.

• acele etmeyin. birkaç aya oturur bu sistem. hem genel olarak otomobil fabrikaları yazın daha fazla araç üretiyorlar.

• hocam söylediğinizi anlıyorum. satılmaz derken şundan bahsettim.

Mercedes A serisi için konuşayım bu araç 1,5 yıl önce 65bin dolardı. Şu an liste fiyatı 1,5 milyon tl civarı yani güncel kur ile 75bin dolar. Bu rakam çok mu? bence çok. Bu rakamada alanlar olur, oluyor da. Ben buna birşey demiyorum. Adam sarı sitede bu araca 2,5 milyon istemiş. Ben bunu hayatta satamaz diyorum.

Diğer forumda söylemiştim bir tane BMW 3 var mesela ilanda, 100 küsür kmde araç ve liste fiyatına haftalardır satamadı. Bugün biraz fiyat düşürmüş. Bu adam aracını satamazken onun altında 10 larca ilan var 500bin fazlasına. Benim mantığım en uygun fiyatlı ilk satar.

Neyse sözün özü diyorum ki liste fiyatından bir miktar fazlasına araç alan insanlar var ama aşırı uçuk fiyatlar var piyasada bunlar hayal kuruyorlar.

• Biraz zaman sonra bu sistem yerli yerine oturur, sonuna kadar galericiler bayiler araç alamayacaklar ya, sattıkları insanlar da online ın farkına varıp fazla

para vermek istemeyek. Diğer markaların da gelmesi ile işler kızışacak vs.

Burda durum şu tabi bi an önce aracı almak lazım. Kur, ötv zammı vs derken her an fiyatlar uçabilir, 2. el düşebilir her şey olabilir.

Su ilani paylasabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • özelden yazdım hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi navarchs -- 18 Mayıs 2023; 13:31:28 >
  • Uzun zamandır araç gelmiyor. Demekki bir anda çok gelicek. Herkes hazırlıklı olsun.

• Aracı Mengerler Adana’ya bakıma götürdüm. İçerde baya 0 araç vardı ama hepsi satılmış ancak 2 senedir showroom bomboştu şimdi ne hikmetse doldurmuşlar

• GLA GLB A doldurdular yine bi anda ama hemen tükendi.

• malesef yine husran

• Madem bu kadar araç vardı 2 senedir niye yok çekiyorsunuz kardeşim. yok 6 ay sonrasına gelir demeler falan. Bütün yalanları ortaya çıkardı mercedes. Helal olsun lewis hamilton.

• -cyanide - kullanıcısına yanıt
    Bütün yalanlari ortaya cikardi ama kendileri de yalancı şu durumda. Bu kadar arac neden bekledi? Ben kapora verdim 2bucuk aydir beklıyorum. Param isleniyor online'da arac var bayide yok. Hic inandirici gelmiyor. Online'dan denk getirmek de inanilmaz güç; ben daha ilk ekrani gecemedim. Millet kart esnasında takılmış. Oraya kadar gelsem sevinecegim

• 2 senedir gelmeyen GLB den 5 tane 1 den online a girdi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.