Şimdi Ara

Mercedes 260 SE 1986 model yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba başlıkta da belirttiğim gibi 1986 model mercedes 260 se almak üzereyim, araçta lpg var. bu araç hakkında bana biraz bilgi verebilir misiniz ? eskiden 1974 model 230 kullanmışlığım var mercedes'e yabancı değilim.. sizce bu aracı almalı mıyım? artıları eksileri neler söyleyebilir misiniz? teşekkürler..

• valla yazı tura atmak gibi birşey olsa gerek. arabayı tanımam ama o yaştaki araç benim için kocaman bir soru işareti. Motor neyse diyelim de kaporta ve elektrik aksamı ne halde görmek lazım. bence büyük risk.
  • konuyu markalar ve modelleri bölümüne açsanız çok daha iyi cevaplar alırsınız..
  • doğru diyorsun ama mercedesten bahsediyoruz :) eğer farklı bi araç olmuş olsa bu yaşta asla yanına bile yanaşmam.. 74 model mercedes vardı bizde altında motorunda en küçük çatlak en küçük hasar yoktu :) bu yaştaki bi araçta kaza olmaması imkansız onlar sorun değil.. yeter ki direklerde sıkıntı olmasın.. yorumun için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meteg

konuyu markalar ve modelleri bölümüne açsanız çok daha iyi cevaplar alırsınız..

kusura bakmayın nereye açacağımı bilemediğim için buraya yazdım.. eğer taşınması mümkümse rica etsem taşırlar mı ?
  • Bilgiğim kadarı ile 260 420 gibi serilerin parçalarını bulmak zor .Bende bakıyorum toplamak için Ancak 300 serisine bakıyorum.Eğer araç çok iyi ve uygunsa bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müşavir75

Bilgiğim kadarı ile 260 420 gibi serilerin parçalarını bulmak zor .Bende bakıyorum toplamak için Ancak 300 serisine bakıyorum.Eğer araç çok iyi ve uygunsa bilemem.

hmm.. parça sıkıntısı var yani.. peki aracı alsam ilerde satmaya kalksam satabilir miyim ? kolay olur mu satmam ?
  • araç mercedes, nasıl olduğunu herkes bilir de araç kimlerin elinden geçti o önemli. geçerken nasıl geçti. bakım yapıldı mı? özellikle bakım önemli. insanlar araçlarına bakmaya önceden bu kadar dikkat etmiyorlardı (istisnalar hariç). Bir de parça sıkıntısı olduğu için araca ne gibi müdaheleler yapıldı. bence alıp kullanması da, satılması da risk.
  • böyle bi araç ancak tanıdıktan alınır kanaatindeyim keyif aracı olarak hafta sonu kullanılabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kick down

böyle bi araç ancak tanıdıktan alınır kanaatindeyim keyif aracı olarak hafta sonu kullanılabilir

aynen katılıyorum. sonuçta şahin doğan almıyorsunuz. mercedes bu..
  • quote:

böyle bi araç ancak tanıdıktan alınır kanaatindeyim keyif aracı olarak hafta sonu kullanılabilir

Ben de katılıyorum.

Bu araba günlük kullanım sonunda sıkıntı çıkarabilir. Eğer sorunsuz bir Manda Kasa isteniyorsa, biraz paraya kıyıp, derli toplu, orijinal ya da orijinale yakın bulunmasını öneririm. Yoksa bu araba başa bela olabilir. Malum, piyasa arabası değil.

Bu arada, 330 hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raytheon

quote:

Ben de katılıyorum.

Bu araba günlük kullanım sonunda sıkıntı çıkarabilir. Eğer sorunsuz bir Manda Kasa isteniyorsa, biraz paraya kıyıp, derli toplu, orijinal ya da orijinale yakın bulunmasını öneririm. Yoksa bu araba başa bela olabilir. Malum, piyasa arabası değil.

teşekkürrler hocam bindik bakalım bi alamete

• quote:

quote:

quote:

Ben de katılıyorum.

Ne kadara mal oldu?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de katılıyorum.

Ne kadara mal oldu?

60 bin kadar

• Mercedes 280 se amcamda vardı bundan 8 sene oncesıne kadar 1977 modeldı hertarafı curuk ıcındeydı Fiat Uno ıle takas etmıstı :) Cok guzel araclar ancak yasları cok buyuk o yüzden sakın bulasma curugu bıtmez,mekanık arızası hıc bıtmez ama senı bitirir :)
  • 25 yıllık araç.

neye dikkat edeyim dersen.

aman kaza yapma birde yüksek hıza çıkma.
  • araçtan vazgeçtim arkadaşlar.. teşekkür ediyorum güzel yorumlarınız için. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.