Şimdi Ara

Meral Akşener’den Ankara’da yaşanan sel ile ilgili yorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener Ankara'da yaşanan sel olaylarını sosyal medyadan eleştirdi.

“AKP ZİHNİYETİ”

Akşener açıklamasında, “20 yılı aşkındır AKP zihniyetinin yönettiği Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti Ankara'yı son iki ayda 2 kere sel bastı. Ülkemiz bu döküntü anlayışı hak etmiyor. #YüzünüGüneşeDönTürkiye” ifadelerini kullandı.

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/meral-aksenerden-ankarada-yasanan-sel-ile-ilgili-yorum-2419239/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 21 Mayıs 2018; 12:19:37 >

• en yakın zamandaki akp mitinginde olabilecek slogan
    "ANKARA'YA DENİZİ BİZ GETİRDİK"
  • Melih gökçeğin bir hayali vardı.

Ankarayı venedik gibi yapacaktı. Gondolla gezilen. Maalesef olmadı.

Ankara için üzgünüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhalefet yapmak için muhalefet yapmak.
    akşener seçilirse sel filan olmayacak
  • Hani övündüğünüz şeylerden biri 'adamlar çalışıyi' idi.

Demekki iyi çalışmıyorlarmış.

Bu kadar övünürsen gelir lafı tıkarlar.

Cevapta veremezsin.

Böyle ergenleşirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: por favor

muhalefet yapmak için muhalefet yapmak.
    Altyapı yerine dinazorlara para yatırılırsa olacağı bu....
  • Daha kötüsü Ankapart işi de sıkıntılı , orada da boşa giden milyarlar var.
  • Troller yine saldirmis.

Neresi yanlis, hangisi yalan?

Akpnin yaptigi anca bu. Gelisiguzel, ise yaramayan, halki zarara sokan isler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cadillaccts C kullanıcısına yanıt
    Her seferinde bu yazıyı görüp arazi oluyor.
  • sel kader değil alt yapı sorunudur melih bey twitter da harcadığı zamanı alt yapıya harcasaydı keşke
  • Surpentor kullanıcısına yanıt
    şaşırmamak lazım
  • Meral Akşener’den Ankara’da yaşanan sel ile ilgili yorum

İTÜ Meteoroloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu
  • Meral Akşener’den Ankara’da yaşanan sel ile ilgili yorum

quote:

Televizyonlar bunu duyunca yayına bağlamaktan vazgeçti
    İTÜ Meteoroloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu, Ankara'daki selin, yönetimlerden kaynaklandığını belirtince canlı yayına çıkartılmadı...
    Facebook Paylaşımı

21.05.2018 09:56 Karakter boyutu :

Ankara, dün sele teslim olmuştu. 15 dakikalık şiddetli yağış ve dolu Ankara'yı vurmuş; yollar ve araçlar sular altında kalmıştı.

Özellikle Tunalı ve Kızılay civarında yağışlar çok etkili olmuştu. Bazı araçların alt geçitlerde sular altında kaldığı görülmüş, Ankaralılar mağdur olmuştu.

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Meteoroloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu ise sosyal medya hesabından konuyla ilgili olarak dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

"TV'LERDEN KURTULMAK BU KADAR KOLAYMIŞ"

Kadıoğlu, Ankara'daki seli konuşmak için iki televizyon kanalının kendisine ulaştığını söylerken, sorunun yağışta değil, yönetimlerde olduğunu belirtince, kanalların yayına bağlamaktan vazgeçtiğini ifade etti.

Kadıoğlu, kişisel Twitter hesabından, "İki tv Ankara selini konuşmak için beni aradı. Ben yağışta değil yerel yönetimlerde problem deyince canlı bağlantı yapmaktan vaz gectiler. TVlerden kurtulmak bu kadar da kolaymış be ya" diye belirtti.

İşte Kadıoğlu'nun o tweeti:

https://odatv.com/televizyonlar-bunu-duyunca-yayina-baglamaktan-vazgecti-21051800.html

• quote:

Nüfus kaydını sildir. Adam ol biraz hadi.
  • Geçen gün bende dedim bir ülke başkentini çözememişse o parti de sıkıntılar vardır diye Meral Hanım 'da güzel bir eleştiri yaparak olaya değinmiş..
  • Ha şöyle böyle eleştirin işte Meral Hanım 'da böyle eleştirsin, ama kalkıp sarayı kapatacağım şu bu derse baştakilerden hiçbir farkı kalmıyor işte o yüzden niye akp gidecek akp 'nin benzeri gelecek ki diyorum yani sistemi değiştirmenin hiçbir anlamı kalmıyor diyorum akp gibi bir düşünce yapısı geldikten sonra o yüzden biri başa gelmek istiyorsa zaafiyetleri bir bir bulacak çıkacak meydanlar da anlatacak eleştirecek gösterecek ve diyecek seçilirsem sözüm olsun diyecek işte ben o zaman bu aday bir şeyler diyor dikkate alırım.. Ama Saray kapatacağım şeker fabrikalarını geri açacağım diyorsa biri boşa kürek salladığını gösterir bana..
  • Ohooo. Başkentte daha havaalanına giden metro bile yok. Bu ne ki. Başkentte daha trafik lambaları bile düzgün çalışmıyor. Başkentte bisiklet yolu yok. Başkentte gittiğin çoğu yerde fiber alt yapı yok.

Geçen son yağmurda apartmanın gider borularından su gideceğine içeri geliyordu.

Başkentte anıtkabiri al gerisini komple at çöpe. Başka hiç bir şey yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

http://www.trthaber.com/m/?news=ankara-mamakta-yagis-nedeniyle-su-baskini-oldu-araclar-suruklendi&news_id=364024&category_id=2

Sel değildir o su baskınıdır, sel İzmirde olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.