Şimdi Ara

Meraklısına Sıcacık Fiyat Einhel Akülü Matkap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
3.909
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar meraklısına, ilgilisine sıcacık el yakan fırsat. Ben attım sepete aldım 1 tane evde bulunsun sağı solu delerim. Acele eden yol alır. Fiyatı çok iyi netten araştırın bakın ona göre değerlendirin. Sonra bana sarmayın

link:https://www.epttavm.com/item/43525794_einhell-th-cd-12-2-li-akulu-vidalama

• Hocam ederi o zaten, ilk fiyatı şişirip sonra da üstünü çizmeleri müşteri avlamak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu duvar delermi? Ev işi tadilat seviyesinde soruyorum. ufak tefek ayda bir işler.
  • İyi fiyat teşekkürler

• İhtiyacı olan için fırsat, ihtiyacı yoksa zaten her şey pahalı. Ben fiyatı beğendim.
  • aynı satıcı.@Hacxtr

fiyat diğer yerlere göre uygun, 24nm için normal.
  • horozcu yavuz abi kullanıcısına yanıt
    Aynı satıcının farklı fiyatlarla ürün satması kendine zarar bence. Bende bazen fırsat atıyorum bana da denk geliyor. İki site arasında fark bence hatrı sayılır. Diğer sitelerde yine aynı satıcı daha da yüksek fiyat.
  • CD tip pil eski tip ve sıkıntılı bir çeşittir. Alınacaksa Li-ion pillilerden almak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

CD tip pil eski tip ve sıkıntılı bir çeşittir. Alınacaksa Li-ion pillilerden almak lazım

Genel Özellikler
    Li-Ion pil: boşalma yok / küçük / hafif / kullanımı kolay
    Güçlü vidalama ve hızlı delme için 2 vitesli dişli sistemi
    19+1 tork kademesi
    Sağ/sol dönüş fonksiyonu
    24 Nm tork gücü
    Yüksek tork için güçlü motor ve metal dişliler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hacxtr kullanıcısına yanıt
    bu daha çok sitelerin mağaza ücretleri ve ürün listeleme komisyonlarına göre değişiklik gösteriyor zannederim.
  • Meraklısına derken hocam? odada Benny Benassi - Satisfaction klibi mi çekeceğiz?
  • Satıcının kendi sayfasında bu model üründe stok yok gözüküyor. Ama konu sahibi arkadaşın verdiği 2'li olanda stok var gözüküyor.
    2'li derken 2 matkap fiyatı mıdır bu? Nesi 2'li bilen yeşillendirebilir mi?

Düzeltme: Galiba 2 versiyonu, Li de lion'u temsil ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysa -- 20 Aralık 2018; 21:21:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABSOLUT.

Meraklısına derken hocam? odada Benny Benassi - Satisfaction klibi mi çekeceğiz?
    hahhaha sesli güldüm. Allah iyiliğinizi versin

• quote:

Orijinalden alıntı: beyzade0606

hahhaha sesli güldüm. Allah iyiliğinizi versin

Alıntıları Göster
    Amin cümlemizin.
  • Bunlar delme için değil, vidalama için. Vidayı sonuna kadar çevirip dirençle karşılaştığında, vida ağzını bozmamak için duracak kadar güçsüzdür. Delebileceği şeyler, duvar değil, nispeten daha yumuşak malzemeler.

• bu nasıl acaba akülü yazıyor ama nicd mi yoksa lion mu acabahttps://www.ulvibaba.com/maxextra-mx1215-akulu-matkap-15ah-12volt-cift-akulu-p51997
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    18+1 tork. Vidalama işlemlerinde tamami ile yeterli bir ürün. Pil bilgisi hiç bir kaynakta bulamadım. Fakat Arkadaşın paylaştığı ürün marka olarak einhell güzel ve sorunsuz bir marka. İhiyacınız var ise alın. 19+1 tork ve hafif bir ürün. Bataryası da lion. Yapı mağazalarında cd ürünleri bu fiyata satıyorlar hala.
  • qzwxec kullanıcısına yanıt
    Bunlarda tork dişlisi mevcut. Ağzı bozmamak için durmuyor. Darbe dişlisi devreye giriyor bilginize. Bahsettiğiniz ürünler 49 liraya satılan plastik vakumda satılan vidalamalar. Duvar delemeyeceği konusuda hemfikiriz. Daha çok montaj işleri yapar.
  • ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    :D Onlar biraz daha büyük olmuyor muydu?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.