Şimdi Ara

Menzil köyüne yapılacak otoban (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
18.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
133 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir cemaati bıraktı diğerine sarıldılar rte nin yakın korumaları bile hep menzilci diyorlar günahları boyunlarına..
  • Hava limanı yapsınlar artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu memleketin hakkı yenen kesiminin yiyemediği paraları birileri çok güzel yiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Feto gitti menzil geldi, Allah kahretsin bunları

• engineer037 kullanıcısına yanıt
    Adamın köyüne el konuluyor, köyle kalan kim diye soruyorsun??? Ayrıca menzil fakir mi sanıyorsun, kendileri neden yollarını yapmıyor. Üstelik yazıyı da okumamışsın. Adıyaman Diyarbakır yolu ödeneksizlikten yarım kalmış yazıyor. Orayı yapsınlar önce

• Hala anlayamadılar. Biri gidiyor bir digeri geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SencerSD -- 6 Aralık 2019; 11:49:32 >
  • Corbalarindan icen cennette gideyyiii heyuu

• Tüm tarikat ve cemaatler kapatılmalı. Mal varlıklarına el konulmalı. Yöneticilerine anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüsten ağır cezalar verilmeli. Yoksa bu ülkenin kurtuluşu olmaz. Virüs gibi yayılıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05BCBF09E -- 6 Aralık 2019; 12:29:3 >
  • Duble yolda yaparlar metro bile yaparlar Menzile.Herkes menzil diyorda daha ne gruplar tarikatlar var malum partide...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 6 Aralık 2019; 12:47:11 >
  • Ben mi anlamadım nedir olay CHP milletvekili sorunları aktarmış o dile getirmiş bu konuyu ?

• Günde 20-50 bin kişi gidiyor sizin köy dediğiniz şehire.
    Olsun o kadar.
  • adıyamanlıyım
    o değil de, köylülerin video çekmesi bile bir gelişme var demek. menzille ilgili video çekmenin bile büyük günah olduğu bir düşüncenin hakim olduğu yerde, inşallah o arkadaşların evleri taşlanmaz ....

menzil'e de gittim, o yola atılan asfalt, otoban asfaltı, yol sesi düşük. hem sadece asfalt mevzusu değil, telekom'da çalışan arkadaşım vardı, bölgede kurulan telefon ve internet kutuları hacmi, 100 bin nüfuslu kahta'ya verilenden daha fazla. menzildeki esnafların çoğunda yazar kasa yok, ya da kullanılmıyor

adamlar çakma kabe inşa ediyor oralarda, buhara evlerine bakabilirsiniz örnek olarak.

http://yeniyasamgazetesi1.com/menzilde-ne-oluyor/

ama bunların hepsini mit de biliyor, karışmıyorlar. hükümet değişince, bi taraflarına hacamat yaparlar o bölgedekilerin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 6 Aralık 2019; 14:44:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• engineer037 kullanıcısına yanıt
    Adıyaman çarşısı da kalabalık ve her türlü hizmet var önce oraya girdi çıktı yapsınlar

• mehmehcik_71 kullanıcısına yanıt
    Bittabî

• Bu millet bunlara ses çıkarmaz ülke altın tepsi ile işgalcilere verilir tıpkı diğerleri gibi. Nokta.
  • suç bunlarda değil ki. millet bizi dinle sömür diye sırada bekliyor
  • Ben gittim menzile. Bukadar boş beleş bir yer daha olamaz. Tamamen dini ticarethane. Başkada birşey değil. Öyle bir anlattılarki sanki imanım artacak gibiydi ama aksine dinden soğumaya birebir işe yarar. Allahından bulsunlar. Buarada oraya askerdeyken gitmiştim 2012 yılında.

• routemaster kullanıcısına yanıt
    Mahallende ki camiye sürekli git 5 vakit onlar seni bulur :D

Yine aynı mahallede çay ocagı adı altında dergah a davet edilirsin namazlardan sonra bu dergah a giderler sofiler müritler ayin yaparlar onlar kendi aralarında bişey diyodu ama unuttum.

Bildigin ayin işte odanın içinde yuvarlak oluşturarak herkes sırayla oturuyor elinizde tesbih ayin sorumlusu okuyor bişeyler oraları da unuttum başlıyorsun gözün kapalı tesbih cekmeye.. tesbih yoksa parmaklarınla yapıyorsun...

Ayinin son noktasında millet kendinden geçiyor hani kendini yerden yere atanlar varya bi aşşaga bi yukarı :))) Lan gülmüşdüm tipe bak diye...

Derken kendimi alıkoyamıyordum gidiyordum sürekli ama allah var bi yanlış görmedim insanlarda mesala şunlar bizden bunlar bizden degil herkes eşitdir. Yok diger insanlar günahkar filen asla insan ayıran ayrım yapmıyorlar.

Derken durumu iyi olan insanlardan aidat alınıyor. Bu para ile işte fakir lere destek - ögrencilere burs vs yapılıyor birde dergahın ayakta kalmasını saglıyormuş...

Akabinde TARİKATIN bir şeyh i varmış herkes ondan korkuyor tövbe aşaaga adamı allah görüyorlar o derece GAVS hazretleri herşeyi bilirmiş !!!

Gavs ın yapamayacagı hiç birşey yokmuş... Gavs öyle böyle !!! BEN MERAK EDİYORUM KİM BU GAVS ?

SONRA GAVS İSTANBULA GELECEK MİŞ DEDİLER.. İSTANBUL DEDİGİM kocaeli - gebze taraflarında yeri varmış neyse gittik atladık...

DAHA YERİN girişine gelmeden bir kalabalık trafik gelen gidenin haddi hesabı yok !!!

İNSANLAR KUYRUK OLUŞTURMUŞ GAVSIN ELİNİ ÖPEBİLMEK İÇİN 10 YAŞINDA ÇOCUK DA VAR 90 YAŞINDA DEDE de :)))

KADINLAR DA GAVS IN EŞİNİN ELİNİ ÖPÜYOR ONLARDA AYRI YERDE SIRADA !!!!

LAN DEDİM BU NE ben nereye geldim allahım sen beni affet !!! BEN SADECE MERAKIMDAN BU İNSANLARIN PSİKOLOJİSİNİ ANLAMAK KİMLER NELER YAPIYOR DİYE :)))

DERKEN uzun bekleyiş den sonra sıra gelince !!! DAHA DOGRUSU KATE KÜLLE YAPARAK önlere geçtim :)) yoksa sıra gelcegi yok.

Derken GAVS amcamı gördüm e bu bildigin dede nur yüzlü BEYAZ SAKALLI Bİ DEDE YANİ

Konuşmaya taakati yok :))) ÖNÜ SANKİ CENNEET BAHÇESİ ÇİÇEKLER KELEBEKLER SIRADAN Bİ YER DE İNSANLARIN KARŞISINA ÇIKMIYOR !!!

YANİ O BULUNDUGU ORTAM İNANILMAZDI YÜZLERCE BAHÇE GÖRMÜŞÜMDÜR Ben böylesini ilk defa gördüm çimler filen dedim burda alıcaksın çayını miss..

Tabi GAVS emicem bişey söylüyor nededigi ANLAŞILMIYOR SENDE Mİ GELDİN GEÇ AQ :) DİYOR GİBİ GELDİ BANA

ELİNİ ÖPÜCEKMİSİN DEDİLER BEN SALAGA YATTIM DEDİM Kİ BEN ÖPTÜM ZATEN E OZAMAN BURDA NE DURUYORSUN :)) BİNLERCE KİŞİ BU ADAMIN ELİNİ ÖPMÜŞ YALIYANLAR VAR LAN :D O derece öpermiyim ben o eli ...

Derken bi ablaya sordum çıkarken gavs hz nin eşi nasıl biriydi kaç yaşında vs :)))

Dediki 35 var yok :)) E dedim gavs 80 yaşında belki daha fazladır bilemiyorum BU NEDİR DEDİM içinden ...

Ve bir daha asla dergahlarına gitmedim gitmem de İŞİM OLMAZ !!!

TEEK BİLDİGİM BİŞEY VAR ÜNLÜ SİYASETCİLER NAKŞİBENDİ Cİ HEPSİ !!! MUHAFAZAKARLAR ÖZELLİKLE !!!!

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.