Şimdi Ara

Menteşedeki Bu Kablo da Neyin Nesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Menteşedeki Bu Kablo da Neyin Nesi?
  • Menteşedeki Bu Kablo da Neyin Nesi?
    Sağ menteşede öyle bir şey yok, sadece solda var. Normal mi böyle bir şey olması?
  • drogbabaa kullanıcısına yanıt
    Normal diye biliyorum ama başka yanıtları da beklemek gerek veya internetten msi modelinin resimlerine bakın mesela msi Ge 72 notebookcheck yazın ve sitede inceleme resimlerine bakın. Model adı ve yanına notebookcheck yazmanız yeterli
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Birkaç siteden baktım hocam, inceleme videolarına da baktım. Pek anlaşılmıyor yeterince yakın çekmedikleri için. Bu arada cihazı yeni aldım, kurulum falan da yapmadım. Kafama takıldı o kablo ya da kablo gibi bir şey. Aslında ekran için laptopun kasa bölümünden ekrana doğru bir kablo geçmesi lazım. Menteşenin vidasının içinden de geçemeyeceğine göre oradan kablo geçmesi normal gibi. Ama yine de kafama yatmadı. Başka cevaplar da bekliyorum
  • Normal hacim lid kablosu o. Kimi pcde sagda cogu pcde ise solda olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam aynı kablo bendeki cihazda da var bir sorun olacağını düşünmüyorum görüntüyü aktaran kablodur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
  • Biri ekran ile anakart arasında ki görüntü kablosu bir de wi-fi kablosu vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunu yoksa kurcalama
  • İnverter kablosu olabilir mi. Ekranın aydınlatmasını sağlayan parça

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim msi laptoptada var aynısı ilk aldığımda bende sizin gibi endişelenmiştim hatalı mı diye ancak problem yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.