Şimdi Ara

Memurlar.net'teki polis isyanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Polislik dışımdaki diğer meslekleri küçümseyip maaşlarının 10.000 tl civarına çıkmasını isteyen garip bir kişi isyanı..

Söz bulamıyorum...

Memurlar.net'teki polis isyanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kelle koltukta mı çalışmak? Gelsin şu kroşeyi atsın ondan sonra bana kelle koltuktan bahsetsin.Memurlar.net'teki polis isyanı Bundan daha hızlısına denk gelmiştim makinist hatası yüzünden. Aradan da çıkamadım. Şu işe kaç TL maaş gerek? Memurlar.net'teki polis isyanı 

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuksws_99 -- 4 Aralık 2020; 3:54:31 >
  • ekonomik dengeler o kadar bozuk ve dengesiz ki herkes şirazeyi kaçırdı.

• maaşı halk veriyor bir de halka soralım
  • Kelle koltukta görev yapmak?

Yaptığı işten haberi yok adamın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • goodorevil kullanıcısına yanıt

Tren durduktan sonra yapılmıyor mu bu iş?

• Şehrin göbeğinde, Kelle koltukda mı ? :D Ulan ben bir sene suriye sınırında ypgli teröristlerle burun buruna askerlik yaptım aldığım maaş aylık sadece 300tl :D

• Kelle koltukta derken sanırsın her gün dağda operasyonda.

Polislik normalde saha mesleği ama bir çoğu da bürolarda masabaşında keyif çatıyor

• Agacım elbette hepiniz değil ama çoğunuz sabah bahçede toplaşıp çay içip, gece de dizi film izleyerek mesai dolduruyorsunuz. Bilmesek, görmesek yiyeceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: War Rock

Şehrin göbeğinde, Kelle koltukda mı ? :D Ulan ben bir sene suriye sınırında ypgli teröristlerle burun buruna askerlik yaptım aldığım maaş aylık sadece 300tl :D

WarRock tecrübelerimi konuşturdum diyorsunMemurlar.net'teki polis isyanı Memurlar.net'teki polis isyanı 

• Yoo 1. Imam 2 öğretmen. Polisler ekstra calistilar ogretmenler yatti haram para kazandi. Ben vergilerimin kuruşunu helal etmiyorum mesela.
  • İnfaz korumalar bizden fazla alıyor demiş de, sanırım en düşük memur maaşlarından birini infaz memurları alıyor.

Ayrıca ben mühendisim kamuda, benle birlikte mesleğe başlayan polis benden 500 tl fazla alıyor.

• Aynen kardeşim nişancıydım ;)
  • Polisler diğer memurlardan önce emekli olurlar. Ayrıca pisliğe bulaşanı çoktur. Emekli polislere bakın çoğu ahlaksız pis işlerde çalışır...

• Memurluk devletin üstünde koca bir yüktür. Keşke memurluk kalksa.
  • kuzgun_ kullanıcısına yanıt

İmamlık öyle görüldüğü gibi kolay bir meslek değil malesef. Ihl mezunuyum, 3 ay vekil olarak zor imamlık yaptım. Ardından vekilliği bıraktım. Şuan esnafım.

Bir işin içine geçmeden o işin zorluklarını kimse bilemiyor malesef. Mesela sadece 5 vakit namaz, ardından boşsun deniliyor ama öyle değil. İmamın mesai mefhumu yok. Adamın cenazesi olur imamın kapısı çalınır, çocuğu olur imamın kapısı çalınır 40 ı çıkar imamın kapısı çalınır, cüzdanı kaybolur, imam vs vs. Her vakit arası ortalama 3 saat var. 3 saatte yaktığın çoğu iş yarım kalıyor.

Uzun lafın kısası anlatılacak türden değil. Anlamak için imam olmak lazım. 3 aylık acı tecrübe den sonra anladım ki hiç kimsenin mesleğini küçümsememek lazım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.