Şimdi Ara

Melo'dan kötü haber! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
0
Favori
4.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Melo iyi bir oyuncu, Selçuk ile takım ile olan uyumu çok iyi ancak Melo bizimle son sözleşmesini yapacak bu yıl olan performansını gösteremezse 4 yıllık maliyeti takımımıza için çok yüksek olur.4.25 m euro'yu kabul etmediği söyleniyor.Bundan daha fazla da ücret ödenemez zaten.Melo yerine çilek dediğimiz oyuncu transferini bu bölgeye yaparak daha iyi bir oyuncu alabiliriz.
    Birde daha her şey çok net değilken direk yönetimi hedef almak,çok doğru gelmiyor bana.Her şey belli olsun.Melo alınmaz, yerine de takviye yapmazlarsa o zaman eleştiririz yönetimi
  • Sahsen ben bu para olayını anlamıyorum eger o adam o parayı hakediyorsa vereceksin arkadas
    yoksa cristian selcuk
    engin selcuk ikilisine kalırsın
    ayrıca fener alsa cok hosuma gider melo tam bizim aradıgımız adam
    ver 4,250 yi
    al basın rahat etsin.
    Galatasarayın melo ile anlaşamamasına sevindim.
  • O parayı verdikten sonra başka adamlarda alınır melo hint kumaşı değil sonuçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de acıkcası Melo nun samımı oldugunu dusunmuyorum. Trıbunlere oynamayı cok ıyı bılıyor.Türk ınsanın da cok guzel cozmus. Kuluple taraftarın arasını acıcak cok sayıda soylemde ve ima da bulundu bu gectıgımız 20-25 gunluk surecte.Zaten sunu da belırtmek ısterım kalıte soz konusu olunca paradan sakınmayıp bu sene herkesın taktırını kazanan yonetım emınım kendıne gore haklı sebeplerden ısı ya agırdan alıyor ya da melo dan bı sekılde kurtulmak ıstıyor. Bu kolay degıl cunku taraftarı yonetıme karsı gazladı Melo
  • melonun gelmesini isterim takıma alışmış kadroya oturmuş adam macera aramaya gerek yok ama bu işin diğer tarafı da var, 4-5 yıllık sözleşme imzalayıp sonra baros gibi elinden çıkarmak için uğraşmak var..
  • daha defansif bir abi alınabilir hatta melo yerine.kanatları,forveti düzelttik bu sene ne de olsa,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Macabre

quote:

Orijinalden alıntı: Alparslan Melik

Yerini daha ucuza doldurabilecekler mi?

Kaleye Muslera, stopere Ujfa, sağa Eboue, ortaya Selçuk, yanına Hamit, diğer kanada Amrabat, ileriye Elmander, Burak, Umut alındığına, alttan Çolak ve Semih takıma monte edildiğine, sorunlu denilen Engin adam edildiğine göre orayı da hallederler bir şekilde.

Bu dediğim için affına sığınıyorum ama çok kaçamak bir cevap olmuş. Elinde takım kimyasına uyum sağlamış, beklediğinin çok üstünde verim aldığın bir seçeneğin varken yerine alacağın oyuncudan alacağın verimin garantisi nedir ? Ya da yerine alacağın oyuncunun maliyeti elindekinden hatırı sayılır derecede mi ucuz olacaktır ?

Eyvallah Melo bulunmaz Hint kumaşı olmayabilir ama yeni macera aramak bana mantıklı gelmiyor.

• yönetim
  • arkadaşlar transfer söylentilerinde de paylaştım burada da paylaşayım

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/68736/melo-olmadi-rota-mbia-ve-gargano?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-dokuzyuz

Sahsen ben bu para olayını anlamıyorum eger o adam o parayı hakediyorsa vereceksin arkadas
    yoksa cristian selcuk
    ver 4,250 yi
    al basın rahat etsin.

Takım içi dengelere ne diyeceksin?Melo 5 milyon € ya yakın para alırken selçuğun 2.5 milyon € alması selçuğun zoruna gitmezmi yada aklını kurcalamazmı.Mesela fenerbahçede şuan en yüksek bonservis 2.8 milyon € takım içi dengeler çok iyi.En yüksek parayı alex ve kuyt alıyor
  • Yönetim tarihi bir hata yapmak üzere. İnşallah haberler yalandır diyecem de Albayrak'ın oğlu bile olumsuz konuşuuyor. İlk defa 2000 yılların başından beri çift yönlü orta sahaya sahip olduk ve şimdi dağılmak üzere. Hani Melo'nun muadili olacak olan futbolcular Melo'dan daha az para istemeyecekler ki. melo'dan daha az hücum potansiyeline sahip Diarra bile 4 milyon euronun üzerinde istiyor. Ayrıca hedefe oynayan hiçbir takım çift yönlü orta alan futbolcusunu öyle bedavaya bırakmaz. En uygunu gene Melo'ydu. Twitterda ''aslolan Galatasaray'dır'' sloganlarıyla bir şeyleri örtmeye çalışıyorlar daha büyük hata yapıyorlar. Kimse kara gözü kara kaşı için Melo'yu istemiyor. kattığı değer için istiyor. O kattığı değerde rakiplerle aramızdaki farkı belirliyor.
  • Hakkaten bu brezilya dan dogru durust topcu gelmiyor. Alex disinda hepsi bi garip huysuz insanlar. Melo nun samimiyetine inancim kalmadi. 2.900 - 3.000 garanti + macbasi olarak anlasildi ve is juventus a kaldi diye biliyordum. Simdi ise yillik her sey dahil 5milyon ayakin para istedigi konusuluyor. Hakikaten melo nun durumundaki bir oyuncuya kimse o parayi vermez. Bu sezon iyi oynamis olsa da vermez. 2 milyon garanti para alabilecegi bir kulube giderse sevinmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla onu bunu bilmemde eğer melo riera olayından dolayı alınmıyorsa ve o süper zeka riera 2.9 milyon euro alıpta meloya 3 milyonu cok gören yönetim bu yüzden almıyorsa ben bu takımın ne maçını izlerim ne ürününü alırım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: netten^

quote:

Sahsen ben bu para olayını anlamıyorum eger o adam o parayı hakediyorsa vereceksin arkadas
    yoksa cristian selcuk
    ver 4,250 yi
    al basın rahat etsin.

Takım içi dengelere ne diyeceksin?Melo 5 milyon € ya yakın para alırken selçuğun 2.5 milyon € alması selçuğun zoruna gitmezmi yada aklını kurcalamazmı.Mesela fenerbahçede şuan en yüksek bonservis 2.8 milyon € takım içi dengeler çok iyi.En yüksek parayı alex ve kuyt alıyor

arkadaşım selçuk iyi oyuncu olabilir ama melonun kariyeri kötü mü? bidon seçilmesi de brezilya milli takımında basit ve saçma hatalar yapması ölçü değil melodaki kariyer selçukta yok. ayrıca selçukta başarısını meloya borçlu . ben selçuğun dert edeceğini düşünmüyorum tamamen riera olayı ile alakalı bu durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: avianca

valla onu bunu bilmemde eğer melo riera olayından dolayı alınmıyorsa ve o süper zeka riera 2.9 milyon euro alıpta meloya 3 milyonu cok gören yönetim bu yüzden almıyorsa ben bu takımın ne maçını izlerim ne ürününü alırım!

bence sen melo'yu galatasaray'dan büyük görüyorsun o zaman git melo hangi takımda oynarsa o takımı tut
  • quote:

quote:

yoksa cristian selcuk
    ver 4,250 yi
    al basın rahat etsin.

arkadasım sen taraftarsın napacaksın takım içi dengeyi sen takımda meloyu görmek istiyormusun istemiyormusun
    Ayrıca verdiğin örnek biraz sacma kusura bakma da meloyu juventustan alıyorsun
    Dogustan GS li selcugu trabzondan tabiki arada fiyat farkı olacak
    ayrıca fenerde alex tavan fiyattan alımıyor alex yıllık 2,2 milyon alıyor.

• Kusura bakmayın ama Gargano veya Mohammed Sissokko gibi isimler Melo dan çok daha iyi oturur takıma, boşuna inkar etmeyin.
  • allah kahretsin ya. melodan daha ucuzunu mu bulacaklar? melo hem ataklarda yardım ediyordu hem defansa yardım ediyordu. tüm transferler boşuna.

burak yılmaz kurtarır artık...
  • quote:

quote:

quote:

yoksa cristian selcuk
    ver 4,250 yi
    al basın rahat etsin.

arkadaşım selçuk iyi oyuncu olabilir ama melonun kariyeri kötü mü? bidon seçilmesi de brezilya milli takımında basit ve saçma hatalar yapması ölçü değil melodaki kariyer selçukta yok. ayrıca selçukta başarısını meloya borçlu . ben selçuğun dert edeceğini düşünmüyorum tamamen riera olayı ile alakalı bu durum.

Melo'yu Gs alır.Fb'ye gelmez rahat olun. Gelse kariyerinin hatasını yapar. Tam bizim istediğimiz tipte oyuncu bu tip oyuncu bulmak bayağı zor. Melo alınmazsa Gs içinde çıtırdamalar olacak. Hem taraftar hemde futbolcular açısından. Çok övdüğünüz Selçuk'un oyununu göreceğiz bakalım.
    Ayrıca bu adamın yaptıklarını unutan,önemsiz diye geçen Gs taraftarının para mevzusunu dikkate alıp tavır takınacağını sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.Modeon

quote:

quote:

quote:

yoksa cristian selcuk
    ver 4,250 yi
    al basın rahat etsin.

Melo'yu Gs alır.Fb'ye gelmez rahat olun. Gelse kariyerinin hatasını yapar. Tam bizim istediğimiz tipte oyuncu bu tip oyuncu bulmak bayağı zor. Melo alınmazsa Gs içinde çıtırdamalar olacak. Hem taraftar hemde futbolcular açısından. Çok övdüğünüz Selçuk'un oyununu göreceğiz bakalım.
    Ayrıca bu adamın yaptıklarını unutan,önemsiz diye geçen Gs taraftarının para mevzusunu dikkate alıp tavır takınacağını sanmıyorum.

selçuk iyi oyuncu ama melosuz çok faydalı olamıyor gördük zaten bunu sivas maçında da. madem melo alınmayacak o zaman rierada derhal yollanmalı eğer kavga olayından dolayı alınmıyorsa. ya riera gibi adam 2.9 milyonu alıyorsa melo 10 milyon hakediyor katılmayan var mı?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.