Şimdi Ara

Mekanizmalı ön kameraya sahip Vestel Venus Z40 satışa başladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
4.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Katılıyorum Mİ 9T çok daha f/p cihaz. Z40 ın en fazla 2000 TL olması gerekiyor bu donanımsal özellikleri ile fazlası etmez.
  • Bunlar eskidende vardı bazı telefonlarda , çabuk bozulur, gerek yok
  • Vestel sürümden kazanacağıma kerizlerden kazanırım demiş herhalde. O fiyat ne öyle
  • vestel bu kadar etmez
  • hey gidi aklı evvel hey, parçalar uzak doğu, işletim sistemi usa, bir de diyorsun ki yerli. Bi git allasen
  • Tcl kafası
  • Önce kazık fiyattan satışa çıkarıyorlar ki belki satarlar diye. Bu fiyata satamayacaklarını anladıklarında ister istemez 2000-2500 bandına indirmek zorunda kalacaklar. Vestel in vergi indirimi ve teşvikler aldığını duymuştum. bunlara rağmen bu fiyatlardan satmaya çalışıyorlar ise kimse kusura bakmasın insanları enayi yerine koymaya çalışıyorlardır. Yerli malına destek olunması gerektiğini savunanlardanım ancak bile bile de kazıklanmayı kimse kendine yediremez.
  • Ilk bozulacak olan yer mekanizma, ayrıca nfc var ama bankacılık (kredi karti yerine gecmiyor) işleminde kullanmıyorsun
  • Bende z30 var, geçenlerde bi arkadaşta xiaomi redi note 9 pro varmış. Xiaomi de 4 kamerayı görünce wow falan dedim, kaç para bu? 1800 e aldım deyince içimden ulan dedim kazıklandım. Bende bu paraya aldım dedim. Sonra kamerayı açtık aynı açıdan her iki makineyle fotoğraf çektik. bi baktım benim Z30 un çekimi daha iyi ama çok büyük fark ta yok. Yani Vestel' in ürünleri de güzel, sadece ilk giriş fiyatını iyi ayarlayamıyor, satamayınca fiyatı düşürmek zorunda kalıyor. Bence olması gereken fiyatı 2.700 lira, 2.000 diyenler saçmalıyor.
  • Dikkatinizi çekmek isterim bu işlemcide 4 tane Cortex A-73 çekirdeği var.
  • 3000küsür lirayı buna verecek adam o gene fiyatlarda mi veya samsung tercih eder.
  • o fiyata neredeyse iki tane xiaomi mi9t alinir

vestel venus biriminin basinda kim varsa gondermeli.
  • ahmetkep kullanıcısına yanıt
    Z30da hangi sensör var? Diyafram açıklığı nedir? Örnek kıyaslama çekimleri var mı?
  • ahmetkep kullanıcısına yanıt
    Note 9 pro diye model yok yalnız.
  • HLLBN kullanıcısına yanıt
    Pardon 8 miş.
  • etkinus kullanıcısına yanıt
    Detaylı bilgim yok hocam. O sırada çektik kıyasladık ve ayrıldık arkadaşla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkep

Bende z30 var, geçenlerde bi arkadaşta xiaomi redi note 9 pro varmış. Xiaomi de 4 kamerayı görünce wow falan dedim, kaç para bu? 1800 e aldım deyince içimden ulan dedim kazıklandım. Bende bu paraya aldım dedim. Sonra kamerayı açtık aynı açıdan her iki makineyle fotoğraf çektik. bi baktım benim Z30 un çekimi daha iyi ama çok büyük fark ta yok. Yani Vestel' in ürünleri de güzel, sadece ilk giriş fiyatını iyi ayarlayamıyor, satamayınca fiyatı düşürmek zorunda kalıyor. Bence olması gereken fiyatı 2.700 lira, 2.000 diyenler saçmalıyor.
    Redmi note 9 pro diyorsun olmayan cihazla karşılaştırdın yani hadi onu anlıyorum note 8 pro demek istemişsindir. Fakat belirsiz diyafram bilgisi sensör bilgisi olmadan 64 MP samsung isocel sensörlü telefondan daha iyi resim çekiyor diyorsun.

At bakalım şu meşhur fotoları aynı açıdan da herkes görsün.

Bir alt postta da telefondaki işlemciyi övdün sanırım. Çıktığı zamanki inceleme de zayıf işlemcisi de yazıyor.

quote:

Zira 94496 puan toplayabilen Venuz Z30, bu skorla kendisinden 1000 TL daha ucuz olan Galaxy M20'nin gerisinde kalıyor. Hatta yine yakın zamanda incelediğimiz 2450 TL fiyatlı Galaxy A50 ve 1549 TL'lik Honor 10 Lite ve 1709 TL fiyatlı Huawei P Smart (2019)'dan da öyle. Bu arada Vestel Venus Z30'un fiyatının 2600 TL olduğunu belirtelim. Açıkçası telefonun fiyatı oldukça yüksek.

https://www.chip.com.tr/inceleme/vestel-venus-z30_5350.html

• Nerd Miner kullanıcısına yanıt
    Xiaomi' nin isimlendirme politikasını tam olarak bilmiyorum, karıştırmış olabilirim. Fiyatını sorduğumda 1850 lira gibi bir fiyattan aldığını söylemişti ve fotoğraf çekimini o sırada yapıp karşılaştırdık ve sonra ayrıldık. Yani ispatlayamam şu an. Eğer bir mağazada denk gelirse siz bakarsınız. Ben Z30' un işlemci performansını övmedim. Z40' ın işlemcisi iyi dedim. Z30' un işlemcisi çok iyi değil, biliyorum ama ben androidde oyun oynamadığım için önemsemiyorum. Z40' ın da fiyatının 2.700 gibi olması gerektiğini söyledim. Yani fiyat politikasını eleştirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkep

Xiaomi' nin isimlendirme politikasını tam olarak bilmiyorum, karıştırmış olabilirim. Fiyatını sorduğumda 1850 lira gibi bir fiyattan aldığını söylemişti ve fotoğraf çekimini o sırada yapıp karşılaştırdık ve sonra ayrıldık. Yani ispatlayamam şu an. Eğer bir mağazada denk gelirse siz bakarsınız. Ben Z30' un işlemci performansını övmedim. Z40' ın işlemcisi iyi dedim. Z30' un işlemcisi çok iyi değil, biliyorum ama ben androidde oyun oynamadığım için önemsemiyorum. Z40' ın da fiyatının 2.700 gibi olması gerektiğini söyledim. Yani fiyat politikasını eleştirdim.
    Neye gore 2700? Cok cok daha iyi mi 9t 2700 den satiliyorken bu çöpün hakki maksimum 2000.
  • Daha hiç Vestel ürünü almadık, sanırım devam edeceğiz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.