Şimdi Ara

Mekanizmalı ön kameraya sahip Vestel Venus Z40 satışa başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
4.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu telefoda hiç bir özelliği değiştirme sadece işlemciyi değiştir mesela SD855 koy 3000 bin 3200 tl bandında bu telefon yok satardı

• McLaren64 kullanıcısına yanıt
    Kimse bu telefona 2500 vermez , ederi 1600-1700 , işlemcisi snapdragon 660 dengi , kamera diyafram sensör belli değil muhtemelen leş bir kamera , yazılım desteği sıfır, Bir kızağa para vermez kimse hatta 1500 bile vermem ben şahsen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamlı baykuşlar hemen yine kötülemeye başlamış. Bu telefon yerli, yenilikçi ve zor bir pazarda mücadele ediyor. 10 milyon üreten bir Çinli firma ile fiyat yarıştırmak kadar saçma birey olamaz. Yerli üretimin önemini anlamayanlar geleceğinden haberi olmayanlardır. Tebrikler Vestel telefonumu yeni aldım yoksa gözüm kapalı alırdım.

• Bloodin kullanıcısına yanıt
    Normalde yerli ürünün daha ucuz olması gerekirken insanları kazıklıyorlar diyeceğiz :)

• Fiyat yüksek
  • Bu fiyat tanıtım fiyatı, kampanyalarla çok ucuza alırsınız. 64gb bellek, 4gb RAM Vestel Venüs Z20 1150 TL. daha ne olsun

• Önemli olan marka değil para değil bence verilen paranın karşılığını verebilmek Z20 ile Z30 da bunu karşılayamadınız bence bu fiyata bu telefon da verilen paranın değerini karşılayamaz

• bu fiyat yaklaşık üç kat olmuş...alalım ama enayi yerine konmayalım..

• Adamlar daha iyi özelliklerle Çin'de üretiyor Çin'den Türkiye'ye nakliyesini yapıyor. Üzerine de bir de gümrük vergisi vs veriyor ona rağmen daha iyi özelliklerdeki telefonları daha ucuza satıyor. Vestel'in insanları enayi yerine koymayı bırakması lazım. Bu telefonu ancak telefondan anlamayıp mağazalarda personelin övgülerine inananlar alır.

• Mi 9t veya 9t pro varken sen kimsin vestel ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlla çin liye ABD liye öpülceksiniz değil mi sanki iPhone sizi uzaya uçuracak biraz milli olalım destek olalım çin malı kullanacaksan git çin de iş bul ...sonuçta burada üretileni kendi insanımız üretiyor

• Kesiinlikle vestel marka rezAlet tek kelimeyle telefonsuz kalin ama sakin ALMAYIN...

• yani ne desek ki şimdi böyle bir model çıkartıyorsun fiyatı 3500 tl şöyle bir düşün bu telefonun muadilleri hatta daha güçlü donanıma sahip olanları daha ucuza satılıyor nasıl satacaksın bu fiyata mi 9t 2700 tl note 8 pro 2200tl bunların işlemcisi bile çok iyi senin işlemcin sd 660 a eşit

• sonra neden ayfon samsung alıyosun
  • Aynı kasa'da üç farklı marka.. xiaomi mt9, huawei y9 prime ve şimdi vestel z40 :)

• Koca bir ÇÖP.

Mi 9T varken bu cihaza 2000 lira dahi verilmez. Sözde yerli tabi yersen...

• quote:

Orijinalden alıntı: ArkBerkman

Gamlı baykuşlar hemen yine kötülemeye başlamış. Bu telefon yerli, yenilikçi ve zor bir pazarda mücadele ediyor. 10 milyon üreten bir Çinli firma ile fiyat yarıştırmak kadar saçma birey olamaz. Yerli üretimin önemini anlamayanlar geleceğinden haberi olmayanlardır. Tebrikler Vestel telefonumu yeni aldım yoksa gözüm kapalı alırdım.
    Acayip bos yapmissin. O çinli dedigin firmalar cok daha iyi chipset, cok daha iyi kamera sensorleri, cok daha iyi malzeme ve iscilik ile telefon uretiyorlar ustune bir de yillarca yazilim destegi sunuyorlar.

Vestel elde kalmis 12nm kimsenin iplemedigi mediatek islemcileri öldü fiyatina alip cok daha ucuza cihaz urettigine adim gibi eminim. Zaten devlet destegi de var vergi vs. her anlamda kiyak geciyorlar vestele.

Ozetle su cihazin vestele maliyeti her sey dahil 1000 tl var yada yok. Sizde hala yok yerli yok milli diye milleti kekleyin.

• "ben telefon satmak istemiyorum. ama illa da alacam diyen olursa, çok ısrar ederlerse bakarız" = vestel venus z40
  • Biriside reno 2 ile kıyaslamış kardeş o cihazdaki kamera donanımına baktınmı vestelinki bırak fotografı video bile 1080p...2000tl altı iş yapar aksi halde ağır çöp ...
    vestelin halen en klas telefonu z10 onunda gps sıkıntısı var..
  • 3500tl Fiyatlandırması rezalet olmuş firma cihazin teknolojisi bakımından belli ki piyasada yerini bulamamış.

128 9t bu fiyat altına var 64 desen bin lira fark üstelik donanım kamera bundan güçlü.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.