Şimdi Ara

★ Meizu MX5 - ANA KONU/KULLANICILAR KULÜBÜ★ (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.776
Cevap
39
Favori
87.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5.1.9.0G gelmiş, haberiniz olsun arkadaşlar.
  • valuable kullanıcısına yanıt
    Yükleyen arkadaşlar yorum yaparsalar iyi olur.Bi önceki sürümdeyim üşeniyorum açıkcası :)
  • Kıvan Ç kullanıcısına yanıt
    Çok optimizasyon yapılmış ama eğer linke tıklandığında ilgili uygulamanın açılmaması sorunu giderilmediyse ki bence giderilmesi ben de yüklemeyi düşünmüyorum. Mutlaka yükleyen arkadaşlar olur ben bayram sonuna kadar beklemedeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben şuan indiriyorum güncelleyince yazarım ama ben üzerine kurulum yapıyorum veri temizlemeden yükleyince ne var ne yok yazarım :)

Edit: Güncelledim hiç bir fark göremedim öerak edenler için söyleyim harita sorunu hâla çözülmemiş yine chrome'u açıyor,gelen giden birşey yok yada ben farketmedim 😕

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paker -- 6 Eylül 2016; 22:09:46 >
  • Takvimde gün isimleri ingilizce mi?

• artyom25 kullanıcısına yanıt
    evet hocam ingilizce.
    edit:google hizmetleri kaldırılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paker -- 6 Eylül 2016; 22:54:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: valuable

Çok optimizasyon yapılmış ama eğer linke tıklandığında ilgili uygulamanın açılmaması sorunu giderilmediyse ki bence giderilmesi ben de yüklemeyi düşünmüyorum. Mutlaka yükleyen arkadaşlar olur ben bayram sonuna kadar beklemedeyim.

Evet, ben de bu sabah 5.1.9.0G yi yükledim ve ilk denediğim ve yüzümü asan durum;
    Telefonda yüklü uygulamaların e-postama gelen dosyalarındaki linklere dokununca sadece tarayıcıda açmaya devam etme sorunu aynen duruyor.

Bir de benim otg sorum da yukarıda aynen duruyor... Hiç teknik, ikna edici bir cevap yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstdrms -- 7 Eylül 2016; 7:22:24 >
  • @Yalnız_Akıncı Hocam sen bilirsin MX6 IMEI atma da sıkıntı var mı? MX5'teki gibi atılabiliyor mu?
  • merhabalar. meizu mx5, mx4 pro ya da m3 note satan var mı uygun fiyatı şişirilmemiş. izmirden ya da farklı ilde olup tanıdık vasıtasıyla olabilir.ama elden almak istiyorum.
  • özgür_salih Ö kullanıcısına yanıt
    yer neresi hocam
  • Negative35 N kullanıcısına yanıt
    İstanbul'da mx5 var hocam

• Root oluyormu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son çıkan versiyon Root oluyormu?

• tcspirit T kullanıcısına yanıt
    5.1.8.0G sürümünde eskisi gibi parmak izinin içinden direk root açabiliyordun. ancak dün yayınlanan 5.1.9.0G henüz denemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalnız_Akıncı

Bu salıyı bekleyin 😁

Hocam mcharge özelliği çalışırken telefona bildirim falan geliyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdempal

5.1.8.0G sürümünde eskisi gibi parmak izinin içinden direk root açabiliyordun. ancak dün yayınlanan 5.1.9.0G henüz denemedim.

Arkadaşım bir deneyip yazsan çok makbule geçer.

• İlk fırsatta deneyeceğim

• Root oluyor.

• Bizim cihaz VR gözlüğünü destekliyor mu, bilen var mı?

• Yeni sürümde de whatsappta bildirim sorunu var gibi. Benim güvenlik uygulamasında verdiğim izinler resimlerdeki gibi. Eğer sorun yaşamayan varsa bakabilir mi hangi izinler açık?
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ Meizu MX5 - ANA KONU/KULLANICILAR KULÜBÜ★★ Meizu MX5 - ANA KONU/KULLANICILAR KULÜBÜ★★ Meizu MX5 - ANA KONU/KULLANICILAR KULÜBÜ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdalkesgin -- 9 Eylül 2016; 1:43:33 >

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.