Şimdi Ara

★ Meizu MX5 - ANA KONU/KULLANICILAR KULÜBÜ★ (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.777
Cevap
39
Favori
87.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler forum ölmüş mü epeydir ses soluk yok kimseden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Refusal

Bi WiFi bulup güncelleme yapmaya çalışın. Aynı gariplik bende de oldu WiFi a bağlanınca düzeldi

Herşeyi denedim ama sorunu çözememiştim. Ayarlar/uygulamalarım/tümü kısmından indirme menajerini bulamamıştım. Meğer download menager diye geçiyormuş, sıfırlayınca sorun halloldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız_Akıncı kullanıcısına yanıt
    Günde 2 kere başlığa girip elim boş çıkıyorum hocam :)

Paylaşacak bir yenilik de olmayınca hepimiz sustuk kaldık herhalde...

• valuable kullanıcısına yanıt
    5.1.8.0G sürümünde bulduğumuz hataları aşağıdaki gönderinin altına yorum olarak yada direk siberyardim sayfasında gönderi olarak paylaşalım. Biraz hareketlenelim bari.

https://m.facebook.com/siberyardim/photos/a.460234020774629.1073741828.445284068936291/864835596981134/?type=3&source=48

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalnız_Akıncı -- 3 Eylül 2016; 11:55:08 >
  • paker kullanıcısına yanıt
    Çift taraflı bant ile yapıştır. Toz dolar içine gider kamera.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstdrms

Bu arada bir sorum da şu;
    5.1.5.6g de de 5.1.5.8g de de otg den flashdisk okumuyor?? Neden olabilir?
    quote:

Orijinalden alinti: mstdrms

Bu arada bir sorum da su;
    5.1.5.6g de de 5.1.5.8g de de otg den flashdisk okumuyor?? Neden olabilir?

Arkadaşlar yok mu bir cevabı olan?

5 çeşit OTG kalblosu ve bilmem kaç çeşit flash bellek taktım, tık yok.
    Acaba data kısmında mı sorun var? İnce bir ayar mı var unuttuğum?

Kafayı yemek üzereyim!

Not : Denemelerimi %100-%90 şarjda, 5.1.5.8.0G romda ve rootlu telefonda yapıyorum.
  • mstdrms M kullanıcısına yanıt
    Ben denedim direk okuyor. Benim Kingston'dı flash bellek. Ya kablo da temassızlık vardır ya da flash belleğin dosya formatından kaynaklanıyor olabilir. Flash belleği FAT32 ile formatalayıp dene.
  • Tekrar Selam Hocam,

Yeni telefon bakıyorum, benim MX5'i hanıma kaptırdık. Ararken denk geldim sana bozuk satan bu satıcıydı değil mihttps://www.aliexpress.com/store/1806090 ?
    Bu arada sen naptın şikayet ettin mi. LeTV, MX5, MX6 alabileceğim kargo ücreti çok olmayan sağlam satıcı önerebilecek varsa sevinirim.

Bu arada mesaja bağlayamadım, önceki mesajların geçtiği link forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=119078837

@yazanenesf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serser12 -- 3 Eylül 2016; 15:47:07 >
  • Arkadaşlar 4k çektiğiniz video ları bilgisayrda açabiliyor musunuz? Denemediğim program kalmadı ama bir türlü bilgisayar da oynatamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: artyom25

Arkadaşlar 4k çektiğiniz video ları bilgisayrda açabiliyor musunuz? Denemediğim program kalmadı ama bir türlü bilgisayar da oynatamadım.

Bilgisayarın gücü kaldırmalı, yoksa oynatamıyor. 2. nesil i5 işlemci gt740m 8gb ram ile zorla oynatıyor.
    M1 metal'e 5.1.9 gelmiş bize gelmesi de yakındır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sabah moonwalk keyfi kullanıcısına yanıt
    Bu salıyı bekleyin 😁

Tamam usta

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • i7 8gb gtx850m sistemim.eğer donanım ile alakalı bir durum ise açabilmem gerekirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artyom25 -- 4 Eylül 2016; 21:27:41 >
  • Bilgisayardaki video player'da önemli player değiştirin bence.

• artyom25 kullanıcısına yanıt
    O zaman 64 bit çalışan ve 4k oynatabilen bir player gerekli, klite kurup mediplayer classic ile ya da vlc ile oynatabilmen gerekir. Mx5in codec'i h265 olduğu için ve yeni bir format olduğu için sorun olabiliyor.

• arkadaşlar aliexpresten şarj aleti aldım. Bunun orjinal olup olmadığını anlayabilir miyiz. Ampere diye bir program var gelen amperi ölçüyor onla anlaşılabilir mi ? Yanlız orjinal kablosu yok şimdilik başkla kabloya idar ediyorum. o programla anlaşılabilir mi acaba? Teşekkürler şimdiden.
  • emre6720 kullanıcısına yanıt
    Hocam tam orj olup olmadığını anlamak için bir öneri veremem ama şunu söyleyim kablo çok önemli voltaj farkı oluyor tecrübeye sabittir kaliteli bir kablo kullan.

• Telefonu çinden almistim A rom yüklü. En iki gün önce yeni güncelleme geldi 5.1.9.0 A. Kurdum kurmaz olaydim rehberde isimler cikiyo ama üstüne tiklayinca bembeyaz bi ekran geliyo ekran donuyo. Şarj desen cok hizli tükenmeye basladi. Rehber sorunu için bi önerisi olan var mı acaba ?

• osman5866 O kullanıcısına yanıt
    G sürümüne dön hocam madem öyle.
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.