Şimdi Ara

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017 (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.656
Cevap
48
Favori
168.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam zamanla ekran kenarlarına değil daha çok ekran iç kısmına doğru basmaya alışıyorsunuz, cihazı tek elle kullanmak zorunda olduğunuz durumlarda veya oyun oynarken bu sorun kendini daha çok hissettiriyor.
  • Bu telefona yeni hat aldım ama telefonu her açılışta pin soruyor bunu nerden iptal edebilirim ayarlarda bulamadım?
  • ayarlar emniyet simkart kilidi tiki kapat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ryalp kullanıcısına yanıt
    Sağol bir sorum daha olacak telefonu her açtığımda bildirim panelinde sd card uyarısı veriyor bunun çözümü var mı?

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017

• ne gibi bir uyari yazarsan

• Arkadaslar hayırlı aksamlar meızu m2 note kullanıyorum no service hatası alıyorum yardımcı olabılırmısınız
  • ryalp kullanıcısına yanıt
    bildirim panelinde sd card simgesi ve yanında sd card detected yazısı o kadar. kontrol edin diyor bakıyorum bir sorun yok gözüküyor ama niye her kapatıp açtığımda o uyarıyı veriyor anlamadım. sd kartı biçimlendir demiştim onunla alakası olabilirmi?
  • olabilir sd kart eski oluncada yapiyor

• Meizuya mail attım cevap geldi. Hiç flashlamayı denediniz mi? Daha iyi olabilir dedi.
    Ben de ne flashlamam gerektiğini sordum. Konu hakkında bilgisi olan var mı? Şu an TouchPal klavye kullanıyorum ve inanılmaz can sıkıcı bir şekilde q ü harflerinin kullanımını etkiliyor.
    Bir de şu lanet bildirim ledi nerede ya bulamadım bir türlü.

• quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

Meizuya mail attım cevap geldi. Hiç flashlamayı denediniz mi? Daha iyi olabilir dedi.
    Ben de ne flashlamam gerektiğini sordum. Konu hakkında bilgisi olan var mı? Şu an TouchPal klavye kullanıyorum ve inanılmaz can sıkıcı bir şekilde q ü harflerinin kullanımını etkiliyor.
    Bir de şu lanet bildirim ledi nerede ya bulamadım bir türlü.

hocam çinlilerle konuşurken kelimeler çok farklı olabiliyor örneğin ali exprese bakın çok garip anlamsız fakat ingilizceye daha sonra çinceye çevrildiğinde anlamı olan kelimeler kullanıldığını göreceksiniz
    muhtemelen ordaki asistan size telefonu rootlayın gibi birşey demek istemiş olabileceğini yada buna benzer birşey demiş olabileceğini düşünüyorum.

• zemajestik Z kullanıcısına yanıt
    Anladım. Çeviriyle cevap veriyorlar yani. Bir de root etmem neyi değiştirecek ki? Sadece hakları yönetebileceğim öyle. M2 note için rom da bulamadım ben bu telefon için geliştiriciler uğraşmıyor mu kutudan çıktığı gibi mi kullanmak zorundayız?

• Ekrandaki duyarlılık yazılımsal bunu farkettim. Ama neden böyle bir şey yaptıklarını anlayabilş değilim.

• merhaba arkadaşlar 4.5.4ı sürümünü yükleyen var mi ? dil türkçe mi ?
  • kcahmt K kullanıcısına yanıt
    I sürümünde her zaman Türkçe olacak. Ben yükledim var.

• Çift tıklamayla ekranı kapatabiliyor muyuz?

• zkurt86 kullanıcısına yanıt
    peki güncelleme yapmalımıyım 4.5.3ı dan farkı var mı ?
  • çift tıklama var 6 gündür kullanıyorum soruları alablirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kcahmt -- 12 Ekim 2015; 18:58:28 >
    Görünen bir fark yok. Bazı iyileştirmeler yapılmış. Benim sürüm 4.5.2I olduğu için 4I yaptım yine bir fark göremedim. Flyme 5 geldiğinde göreceğiz neler değişecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kcahmt

çift tıklama var 6 gündür kullanıyorum soruları alablirim :)

Tabi ki de;
    Nerden ve ne kadara aldınız?

Şaka bir yana, kamera performansı nasıl Hocam? Örnek resimler atabilir misiniz?

Çift dokunuşla ekran nasıl kapatılıyor? Açabiliyorum da kapatamıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.