Şimdi Ara

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017 (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.657
Cevap
48
Favori
168.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim yorum görünmez galiba boşverin hızı filan şu kardeşinize yardımcı olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu alalı 2 hafta oldu ve ayarlardan açık olduğu halde bir kere bile uygulamalar için güncelleme bildirimi gelmemesi garip geldi bana. Sorun yaşayan varmı bu konuda?

• Dpunk1996 D kullanıcısına yanıt
    Root yetkisi recoveryden firmware yuklendiğinde resetlenir. Tekrar root izinlerini alman gerekli.

• Bende uygulamalar otomatik güncellemede sorun yok güncelleniyorlar.

• frt-_-ctn kullanıcısına yanıt
    Firmware yuklemedimki yazilima bir mudahalem olmadi surumude degistiremedim telefon ilk aldigim gunki gibi ve rootlumu degilmi cozemedim

• Dpunk1996 D kullanıcısına yanıt
    Benimde benzer bir durum vardı, belki aynı durum. Vroot programıyla tekrar rootladım.
  • http://urlmi.com/yaj9ah

Burdan almayı düşünüyorum aynı fiyat civarlarında daha iyi bi alternatif var mıdır ? Telefon Türkçe mi ? Ve ekranla ilgili yorumları okudumda hala devam ediyor mu sorun ? Birde incelemesini izledim şarj Türkiye için değilmiş galiba :D onu çok anlamadım ama açıklayın işte bişeyler çok soru sorduğumu biliyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendirickllama -- 17 Ekim 2015; 11:15:23 >
  • Hocam meizudan overclock hiziyla ilgili cevap geldimi?bu uygulama aciloslarinin gec olusu cok sinir ediyor

• zemajestik Z kullanıcısına yanıt
    Geldi saçma sapan cevaplar veriyorlar. Büyük ihtimalle yapacak bir şey yok. Kernel kodlarına müdahale lazım sanırım. Ben XDA deki tweaklerden yaptım ama işe yaradı mı yaramadı mı kestiremiyorum.
  • M2 notun hizi ve redmi not 2 nin sarj sorunu ikiside kronik yani duzelecek birsey yok iyiyse iyi kotuyse kotu .redmi not konusunda yorumlarda hep soyle yaparsak z artiyo bole yaparsak iyi oluyor falan maalesef 10-15 dakkika en fazla yani dogustan gelen bi eksiklik bu bizim m2 notlarinda ayni koyamadilar sunlara bi xelio x 10 tam super olurdu zaten kendi firmalarinin lakin hepsi mukemmel yapmiyorlar bunlar satis stratejisi galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zemajestik -- 17 Ekim 2015; 22:44:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

Geldi saçma sapan cevaplar veriyorlar. Büyük ihtimalle yapacak bir şey yok. Kernel kodlarına müdahale lazım sanırım. Ben XDA deki tweaklerden yaptım ama işe yaradı mı yaramadı mı kestiremiyorum.

kernel kodlama isleri karisiktir galiba pek bilmiyorum bu islemleri, lakin her guncelleme hizi dusurdu redmi not 2 deki islemciyi bunlarami taksak ne yapsak

İşlemcinin performansıo kadar düşük değil esasında. Redmi note 2 hızlı. Çünkü işlemcisi güçlü. Sadece bu değil. Miui daha hızlı çalışıyor. Mx5 de de 6795 var ama redmi note 2 ondan da hızlı. Yani bu telefonu kısıtlayan tek etmen işlemcisi değil. Hatta işlemcinin payı oldukça az. Ama ben biraz kurcaladım. Telefonu şu an hiç fena değil. Oldukça güzel çalışıyor. Xda takip edin derim.

• Evet arkadaşlar. Moto g den uygulamaları daha geç açtığını söylemiştim. Tweakleri yaptıktan sonra tekrar karşılaştırdım m2 note daha hızlı artık. Size tavsiyem kesinlikle xda m2 note ana konusundaki tweakleri deneyin. Yedekleri almayı unutmayın.

• frt-_-ctn kullanıcısına yanıt
    Hocam tamlonk verebilirmisin? Yanlis yerlere gitmeyelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    http://forum.xda-developers.com/android/general/meizu-m2-note-reviews-info-discussion-t3136409

• quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

http://forum.xda-developers.com/android/general/meizu-m2-note-reviews-info-discussion-t3136409

o sitede m2 notun mtk 6795islemcili modeli ciktigini yaziyor mobiletechasia diye bi site cikoyor orada yaziyor gerci sayfada hep aradim o kodlari falan benmi bulamadim bilmiyorum

• http://forum.xda-developers.com/android/general/meizu-m2-note-reviews-info-discussion-t3136409/page136 galiba bu emin degilim fazla anlamiyorum

• http://forum.xda-developers.com/android/general/meizu-m2-note-reviews-info-discussion-t3136409/page136
    galiba bu yada 89.
    sayfa fazla anlamiyorum ogrenecegim ama cok azimliyim

Bu mesaj.
    http://forum.xda-developers.com/android/general/meizu-m2-note-reviews-info-discussion-t3136409/post63291010#post63291010

Meizu metal kasalı 6795 li bir model çıkaracakmış ama gerek yok teferruata mx5 de öyle zaten. Mx5 ile m2 note arasındaki performans farkına bakabilirsiniz fazla değil.
  • meizu bakti bu 6753 de bi is yok. Ben bunu anliyorum kandirilmis hissediyorum bu satis stratejisi bence
    e simdi bizim telefonlara ne guncelleeme ne flyme 5 ne baska bisi gelir hos zaten gelen guncellemlerde fiyaskodan baska bisi degil firmaya bence surekli mail atalim(galiba surekli mail atiyoruz adamlar yenisini cikardi).

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.