Şimdi Ara

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
6.655
Cevap
52
Favori
157.393
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Meizu >> ★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017
Giriş
    24 Mesaj

maalesef sd karta yükleyemezsiniz
    |
    |
    antiwp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gayet güzel olmuş. Pil kullanımıda iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    By_EKReM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Selamlar arkadaşlar, şarj soketi bozulan ve 2,5 yıl pili ölen m2 note um için akilliphone sitesinden pil ve şarj soketi alacağım ancak telefonu açmak için tornavidaya da ihtiyacım var. Akilliphone sitesindeki hangi kodlu tornavidayı alırsam telefonun altındaki vidaları açabilirim. Acil yardımınıza ihtiyacım var, bir an önce sipariş vermem gerekiyor. Set olarak var ancak gereksiz para vermeyeyim. Tek bir tornavida alsam yeterli. (daha önce n11 den pil almıştım yanında tornavida seti vermişlerdi ancak pili değiştirip telefonu topladıktan sonra tornavidanın ucu bozuldu, tek kullanımlıkmış)

Cevap olarak PM' den de yazarsanız çok makbule geçer. Alıntı yapınca görmüyorumi bildirim gelmiyor çünkü. Çok teşekkürler.
    |
    |
    Twitch: https://www.twitch.tv/TaRan7uLaTV | Dlive: https://dlive.tv/TaRan7uLaTV // İşlemci [Intel Core i7 8700K Delid] Ekran Kartı Asus ROG STRIX GTX1080 GAMING OC Ekran Kartı [MSI GTX 970 Gaming 4G] Anakart [ASUS TUF Z370-PLUS GAMING] Soğutucu [Xigmatek: Gaia II] RAM [G.Skill RipjawsV 16 GB (2x8 GB DDR4 3000MHz CL15)] SSD [Sandisk SSD Plus 240GB] HDD [Western Digital 2 TB]
  • Er
    1 Mesaj

Ben turkcell kulanıcısıyım meizu note 2 kulannıyorum 2G dışında hiç bir şebeke çekmiyor her şeyi denetim otamatik felan olmuyor sim kartımda telefonumda 4G uyumlu üstelik İstanbulda oturuyorum
    |
    |
    fantastik74 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: hamii61

Telefon şarjı %30 lardayken kapandı ve açılmıyor.Başına böyle bir durum gelen var mıdır ?
    Pil ömrünü tamamlanmış. Değiştirmeniz lazım. Bir sene önce değiştirdim, sıkıntısız kullanıyor eşim.

|
    |
    M2 note için yeni güncelleme gelmiş. Çince versiyonu için fakat. Global versiyonada gelir belki. Yüklemek isteyenler için link altta.

https://www.flyme.cn/firmwarelist-10.html#3

|
    |
    Eveeet. Global için olan güncellemede gelmiş. http://www.flymeos.com/firmwarelist?modelId=3&type=1

Yapılan güncelleme ise "Konum hizmetlerinin istikrarı artırıldı" şeklinde. Kapsamlı bir güncelleme değil yine de yüklemekte fayda var...
    |
    |
    Bu custom romu kurunca telefon acayip bi şey oluyor. Uçuyor resmen. Flyme os bu telefonda beş para etmez.

Hocam iyi günler nasıl yükleme yapılıyor.
    |
    |
    bicado kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

telefonun dil ayarını ingilzce yapın meizu kendi apk mağazasından google instaler var onu indirip

kurun sonra dil ayarını tekrardan türkçe yapabilirsiniz.

ben böyle yapıyorum.google instaler hemen inmiyor onuda indir durdur şeklinde bir kaç kez

seçip hızlıca inmesini sağlıyorum.
    |
    |
    mert25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar merhaba geçmişte bu cihazı kullanıyordum şu an ekran kırık görüntü yok yatıyor telefon. Telefon hafızasındaki belgeleri alabilme ihtimalim var mı? Cihazda cynagonmod rom yüklüydü hatta.

Usb ile bağlıyorum bilgisayara, telefon açılıyor titreme geliyor sonrası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miyavlayankirpi -- 21 Mayıs 2019; 20:51:46 >
    |
    |

|
    |
    |
    |
SEO
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.