Şimdi Ara

MeganeII 1.5dci Yağ Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar araç özellikleri: 2007 model 86hp 180 000 km

En son koyulan elf yağdan memnun değilim eksilme yapıyordu 5lt lik kutudan kalanı bile koydum değişime 1.500km kaldı ve minimum seviyenin altında.

Elf dışında önereceğiniz marka model var mı? Vizkositesi kaç numara yağ kullanmalıyım bu kilometrede

• bulunduğunuz iklim koşullarına göre yağ koymanızı tavsiye ederim.ben istanbulda yaşıyorum ve burda genellikle 5-30w yağ konuluyor.
    aynı araçtan bende de var ve mobil veya castrol marka yağ koyuyorum.tavsiye ederim her iki markayı da.uzun zamandır kullanıyorum kendi aracımda ve memnunum genel olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muammer816

bulunduğunuz iklim koşullarına göre yağ koymanızı tavsiye ederim.ben istanbulda yaşıyorum ve burda genellikle 5-30w yağ konuluyor.
    aynı araçtan bende de var ve mobil veya castrol marka yağ koyuyorum.tavsiye ederim her iki markayı da.uzun zamandır kullanıyorum kendi aracımda ve memnunum genel olarak.

http://www.total.com.tr/madeni-yaglar/ELF-otomotiv-yaglari/ELF-benzinli-hafif-dizel-binek-araclar/MOLIGRAF-F1-10W40.html

bu yağı tercih ettim. 5-30 koyduğumda eksilme olmuştu bunda henüz olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Visam Lord

quote:

Orijinalden alıntı: muammer816

bulunduğunuz iklim koşullarına göre yağ koymanızı tavsiye ederim.ben istanbulda yaşıyorum ve burda genellikle 5-30w yağ konuluyor.

http://www.total.com.tr/madeni-yaglar/ELF-otomotiv-yaglari/ELF-benzinli-hafif-dizel-binek-araclar/MOLIGRAF-F1-10W40.html

bu yağı tercih ettim. 5-30 koyduğumda eksilme olmuştu bunda henüz olmadı

bu araçlar ilk çıktıklarında hep 10-40 tavsiye edildi.sıkıntı olmaz,kullanabilirsiniz.güvenli sürüşler dilerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.