Şimdi Ara

MEGANE COUPE---CABRIOLET BÖLÜMÜ (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.445
Cevap
19
Favori
262.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    170 binde 2001 gri temiz bir coupe aldım. Ankara'da yaşıyorum. Bilenlerden yardım rica edeceğim. *Arka kelebek camları çalışmıyor. Kaça patlar, Ankara'da tavsiye edeceğiniz yer var mı?
    *Deri koltuklarda şoför koltuğu oturma kısmında yırtık, sökükler var. Buranın tamiri ve komple koltukları boyama için Ankara'da tavsiye edeceğiniz yer var mı?
    Yardımlar için şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese Selamlar,
    2012 model megane coupe aracımızın orijinal navigasyonunun bulunduğu sd kartı maalesef kaybettik. Yetkili servisler yeni kart için 1500tl gibi uçuk bir rakam talep ediyorlar.Biz aynı özelliklerde bir sd karta alarak (8gb sdhc kullanıyorlar) orijinal kartı herhangi bir coupeden alarak kopyalama işlemini tamamlasak çalıştırma ihtimalimiz var mı? Başına daha önce böyle bir durum gelen var mı? Yardımınız için teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşlar önümüzdeki hafta hayırlısıyla 99 model makyajlı cabrio ile aranıza katılıcam.

Yalnız önce ekspertize verilecek araç, en çok nelere dikkat etmek gereklidir, ankara'da bu araç için önerebileceğiniz bir ekspertiz veya usta var mıdır? Tente motorunda bir arıza varmış satan kişi yarı otomatik olarak çalışıyor diye belirtti henüz aracı görmedim nasıl bir şey bilmiyorum tente moturunun tamiri veya değişimi kaça patlar sizce?

Bir de şu olayı anlayamadım şimdi megane 1'lerde rxi, rte vs. donanım paketleri var ancak cabrio ayrı bir paket olarak mı geçiyor? Normal megane 1'lerin en donanımlısıyla ne farkı vardır, daha mı iyidir daha mı kötü?

Biraz uzattım ama aklımdaki sorular bunlar, yardım ederseniz çok sevinirim.

• Merhaba Megane 3 Coupe 1.5 Edc almak istiyoruz. Nelere dikkat etmek lazım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.