Şimdi Ara

MEGANE COUPE---CABRIOLET BÖLÜMÜ (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.445
Cevap
19
Favori
262.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende var 2007 model megan2 cabrio duşunursen makul fiyata bırakırım
  • phooto P kullanıcısına yanıt
    bu arada arkadaşlar bende yenı katıldım aranıza.ve acaba megan 2 cabrio kullanan arkadaş varmı aranızda
  • 2009 astra'mı ev almak için satmak durumundayım, ilanını verdim, aklım da megane coupeda, yok mu satan şöyle temizinden? Baya sayfalarca konuşulmuş ama hala da tereddutteyım aslında, amacım performanstan çok şık bir görünüş ve konfor. Gencim daha gıdıp de hyundaı accent'e bınmek istemiyorum. Hadı ankaradan guzel bır arac bulalım da alalım bana :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phooto

bende var 2007 model megan2 cabrio duşunursen makul fiyata bırakırım

Düşünürüm :) Konuşalım
  • Arkadaşlar merhaba,

Renault megane coupe güncel fiyat listesi bulamadım bir türlü internette. Yardımcı olabiliceck varsa sevinirim. Teşekkürler.
  • Arkadaslar aracim satilik. 2000 model 1.6 16v. 100binde sari renk.
    17bin istiyorum. 5534549971

• Benimde 13bin 14bin bütcem var almayi düşunuyorum cupe1 tavsiye edermisiniz

• Döndüm dolaştım yine coupeye döndüm :D

Gri renk tercihim. Temizinden satan olursa talibim arkadaşlar. İstanbul olursa çok güzel olur.
  • Megane ||| Coupe kullanıcısı var mı aramızda ? Eğer var ise birkaç şahsi yorumda bulunabilir mi ? Bu ara araç bakma arifesindeyim megane lll oldukça hoşuma gidiyor. Alıntı yaparsanız sevinirim.

• Arkadaşlar selam. Acemi sürücüyüm araba almak istiyorum. Maksimum 15 bine kadar bütçem var. Birkaç arkadasım Megane Coupe önerdi. Siz ne dersiniz? Bu aracın hangi modelini alabilirim? Yakıt tüketimi nasıldır? Sizce acemi bir sürücüye Megane Coupe gider mi? Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

• MaxCavalera kullanıcısına yanıt
    15 bin lira ile 4 hava yastığı, abs si, kliması, yol bilgisayarı, lpg de yakıtı koklayan, agresif kullanımda tat veren, iyi yol tutan, eli yüzü düzgün başka bi araba varsa onu alabilirsin

• Arkadaşlar merhaba ben araba alma arifesindeyim de 2010 model megane coupé 3 almayı düşünüyorum dizel önerirmisiniz masrafları ne kadar bakım vs parçası ucuzmudur yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

• Arkadaşlar 2000 model 1.6 coupe 150bin km de , 16,5 istiyor fiyata boya değişen yokmuş . Aldıktan sonra ama kredi ödeyecegim için masraf cıkarmaması cok önemli

• Merhaba arkadaşlar;
    2001-2002 Megane Coupê 1.6 16V Dynamique dolu,
    * Düz vites & Sunrooflu
    * GRİ RENK
    * Max: 160bin km'de,

kaput-tavan boyasız, boya değişeni -> ön çamurluk arka çamurluk gibi olan, temiz bakımları düzenli yapılmış gerçekten dosta gidecek, uzun yıllar üzmeyecek masrafı olmayan, kendini gösteren diri güçlü temiz bir Megane Coupê arıyorum... ilgilenenler iletişime geçerse sevinirim

Bursa'da ikamet ediyorum, farklı şehir de olabilir. daha önce 2002 1.6 16V Megane Coupe Dynamique sahibiydim, çok temiz diri güzel araçtı ancak Erasmus programı ile üniversitede Hollanda'ya gittiğimden ötürü o dönem nakit ihtiyaç oldu üzülerek satmak zorunda kalmıştım, severek kullandığım araçtı... ve aradan geçen 2 seneden sonra, kısmet tekrar biraz bizden biraz banka ihtiyaç kredisi, bir Megane Coupe alma durumu oluştu... gerçekten temiz, diri, belirttiğim temel kriterlere de uyan, fiyatını da hakeden aracını satmayı düşünen varsa irtibata geçerse memnun olurum, teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: modifix06

Arkadaşlar 2000 model 1.6 coupe 150bin km de , 16,5 istiyor fiyata boya değişen yokmuş . Aldıktan sonra ama kredi ödeyecegim için masraf cıkarmaması cok önemli

Naptın hocam aldın mı? Ben de 98 var.2005den beri bende daha hiç sorun çıkarmadı valla.Rutin olması gerekenler değişti hep.
  • Merhaba bende bu ara megane 1 cabrio almayı düşünüyorum bilgisi olan varsa yazabilir mi aklımda 1-2 soru var şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeonLife35 -- 13 Ağustos 2016; 3:56:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeonLife35

Merhaba bende bu ara megane 1 cabrio almayı düşünüyorum bilgisi olan varsa yazabilir mi aklımda 1-2 soru var şimdiden teşekkürler

Cabrio hakkında cok bilgim yok ama sen yaz sorularını hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuraydin

quote:

Merhaba bende bu ara megane 1 cabrio almayı düşünüyorum bilgisi olan varsa yazabilir mi aklımda 1-2 soru var şimdiden teşekkürler

Öncelikle vakit ayırdığınız için teşekkür ederim... 2 araç var şuan görüştüğüm...98 ve 2001 model 2001 e daha pozitifim aklımdaki sorular daha genel aslında bu araçların yakıt performans konfor nasıldır...izmirde yaşıyorum kapalı garaj imkanım yok malum kışın kar olmuyor ama yağmurda vs sıkıntı olur mu birde evim caddede kapı önü park imkanım yok karşı sokağa park ediyorum acaba tenteye bıçakla falan zarar verirler mi diye düşünüyordum ama sanırım branda kullanıcam... Biraz fazla uzattım aslında kusura bakmayın ben genel bi bilgi almak istiyordum bu araçlar hakkında...bu bütçeye alabileceğim en uygun araba bu Bence o yüzden kesin kararlıyım artı eksileri nelerdir bilgi verirseniz çok sevinirim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onuraydin

quote:

Öncelikle vakit ayırdığınız için teşekkür ederim... 2 araç var şuan görüştüğüm...98 ve 2001 model 2001 e daha pozitifim aklımdaki sorular daha genel aslında bu araçların yakıt performans konfor nasıldır...izmirde yaşıyorum kapalı garaj imkanım yok malum kışın kar olmuyor ama yağmurda vs sıkıntı olur mu birde evim caddede kapı önü park imkanım yok karşı sokağa park ediyorum acaba tenteye bıçakla falan zarar verirler mi diye düşünüyordum ama sanırım branda kullanıcam... Biraz fazla uzattım aslında kusura bakmayın ben genel bi bilgi almak istiyordum bu araçlar hakkında...bu bütçeye alabileceğim en uygun araba bu Bence o yüzden kesin kararlıyım artı eksileri nelerdir bilgi verirseniz çok sevinirim

Kisisel fikrim garaj yoksa bence sokaga birakilacak araclar degiller.Hardtop takilani gormedim Turkiyede ama dedigim gibi garaj yoksa bence pek mantikli degil.

• Bir araç var fiyat makul motor yapılması gerekiyor 98 model 16 valf dendi ama 98 ler 8 miş galiba ben bu aracı alsam motor yaptırmak sorun olur mu yada 16 valf yapıp misal 2000 ler gibi 110 hp yapmam için napmam lazım

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.