Şimdi Ara

MEGANE COUPE---CABRIOLET BÖLÜMÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.444
Cevap
19
Favori
262.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MEGANE COUPE HAKKINDA FIKIR BELIRTMEK ISTEYEN, SIKINTILARI OLAN ,MEMNUN OLANLAR BURAYA YAZABILIRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzazgin -- 5 Kasım 2008; 8:28:55 >

• BENDEDE 2001 VAR 16 16V NASIL MEMNUNMUSUN PEKI
  • ANLADIM SENIN ARABAYA GUZEL BIR BAKIM LAZIM PAR LAZIM YANI AMA KILITLER FALAN KOLAY IS YANI KAFAYA TAKACAK BIR SEY DEGIL BENDEKI TAS GIBI MASALLAH BIR TEK ARKA KELEBEK CAMINDAN BIR TANESININ MOTORU ARIZALI ACILMIYOR . ODA 200 KUSUR MILYON GEREK DUYMADIM DEGISMEYE ZATEN KULLANMIYORUMKI O CAMLARI HIC
  • SIYAH ZOR YA EVET SUREKLI YIKA PASTA CILA ISTIYOR DEVAMLI BENIM BIRADERDE VAR SIYAH CLIO II 3 KAPI SUREKLI TEMIZ ISTIYOR BIRDE CIZIK COK BELLI OLUYOR
  • BENİMDE 2000 MODEL BİR COUPE M VARDI AMA 3 KASIM GUNU OGLUM OLDU AMA COK MEMNUNDUM ARKADASLAR BENCE BOLE SAGLAM ARABA BU FİYATA BİRAZ ZOR AGIR Bİ KAZA YAPTIM AMA ARABA HALA CALISIYODU COK SAGLAM
  • bende 98 megane coupe 1.6 16v anca alabildim :D ilk arabam.şu an memnunum servis çıkışlı.bir sorunu yok.sol camda bir sorun var sadece açılmıyor :D
  • 98 16 V VARMI YA
  • var
  • Yakın bir tanıdığım cabrio modelini aldı geçenlerde.

Performansını merak ediyorum anladığım kadarıyla biraz hantalmış.
  • 16v olduğuna eminmisin aracının. sanki makyajdan sonra trye geldi 16v coupeler.
  • çok anlamam bu işlerden şimdilik ama 16 v diye biliyorum.nettede var örnekleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gekren -- 13 Aralık 2007; 22:25:13 >
  • KANIMCA 99 DAN ITIBAREN FAZ II LERDE VAR 1.6 16V TURKIYEDE
  • Yakın bir tanıdığım cabrio modelini aldı geçenlerde.

Performansını merak ediyorum anladığım kadarıyla biraz hantalmış

-----COUPE MODELLERE GORE DAHA HANTAL EVET AMA YINEDE IYI GIDER----
  • aynısı banada oldu gecen sene jant kırıldı lastıge bır sey olmadı 195 50 16
  • gecmıs olsun kardes
  • virajlarda çok savurmasımı var nedir?
  • YOK YA SAVUZRMA FALAN YOK YOL TUTUS COK IYI BENIM BASIMA GELEN TERS YONDEN GELEN BIR SEREFSIZ ONA CARPMAMAK ICIN KALDIRIMA CIKTIM ONDAN YOKSA ARABA IYI YOL TUTUYOR
  • tekrar geçmiş olsun.bende aldığımda aracı sert amortisörlerle beraber kule gergisi vardı.savurmuyor şu an.ama normal coupeleri kullanırkende ben hiçbir sorun yaşamadım.neyse.kendimiz ne kadar dikkatli olsakta bazıları yapıyor böyle işler.tekrar geçmiş olsun
  • OZELLIKLE YUKSEK HIZDAKI YOL TUTUSUNU VE FRENLERINI COK BEYENIYORUM HATTA ARACA BINE HERKES HAYRAN KALIYOR BMW CILER DAHIL
  • frenlere laf yok zaten.ben yine aranızdaki en yaşlısını kullanıyorum 1998 olarak o modelde bile inanılmaz bir duruşu var.yani birinin yanına hızla yaklaşıp aynı mesafede acı frensiz durmak çok hoş.gitmek gibi durmakta önemli.her ikisi içinde memnunum ben
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.