Şimdi Ara

MEGANE COUPE---CABRIOLET BÖLÜMÜ (122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.445
Cevap
19
Favori
262.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SELAM KARDEŞ ÇOK GEÇMİŞ OLSUN BENİ BİR ARARMIISN TELİMİ VERSEM
  • Megane coupe gt line 2012 110 hp nasıl sizce ama cam tavan yok bi sürtülmesi var 57 bin lira istiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilen arkadaşlardan yardım istiyorum.

2001 model gri renkli full megane coupe aldım.

Aracım dynamic mi, rxi mi yoksa privilage mı?

Sunroof, elektrikli arka kelebek camlar, deri koltuklar, otomatik vites mevcut.

Bir de hızlanma değerini internette bulamadım. Manuel için 9.8 verilmiş. Sedan otomatik için de var.

Yardımlarınız için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1998 Megane Coupe 1.6 8valf Dynamique ile aranıza katıldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xilence -- 30 Ocak 2017; 23:34:54 >
  • 2000 li yıllardan önce dinamik vb paket isimleri yoktu hocam bilginiz olsun.
  • Edizedgu E kullanıcısına yanıt
    Biraz pazarlikla alinabilir gibi duruyor 55 56 gibi kapatsani iyidir

• landscapee kullanıcısına yanıt
    Leon fr aldım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Edizedgu

Leon fr aldım :)

Hayirli olsun model km kaca aldiniz

• Sağolun hocam 2016 9 bin km eurolig paket 82ye aldım

• Herkese merhaba arkadaşlar! Konuyu hortlatıyorum. Trim sesleri dışında memnunum.
     MEGANE COUPE---CABRIOLET  BÖLÜMÜ
  • Arkadaslar merhaba. Bi sorum olacakti.

2000 model 2.0 megane coupe'nin enjeksiyonlu motoru karburatorluye cevrilmis. Sahibi telefonda boyle soyledi. Enjeksiyon beyni ariza yaptigi icin karburator takmislar.

Bu olay nedir motora ne islem uygulanmistir? Bu arac alinir mi? Alip tekrar enjeksiyon yaptrmak olur mu? Aracin fiyati da baya uygun gibi. Arada kaldim. Yardimci olursaniz sevinirim.

• capricemylove kullanıcısına yanıt
    sakın
  • yavuzazgin kullanıcısına yanıt
    Neden hocam. Aciklarsan ben de cok merak ediyorum. Bise oldugundan eminim zaten fiyat cok dusuk de nedir ne degildir ne kadar risk alinir orasini merak ediyorum

• Ben de 2012 model son makyajlı kasa 1.5DCi EDC Dynamic paket sahibi oldum. İlk aracım. Aklımdaki yapılacak tek iş ön farların aydınlatmasını yetersiz bulduğum için ampul değişimi. Mercekli far takarak bi-xenon'a dönüşüm oluyor mu, serviste yapabilir miyim merak ediyorum.

• 98 model 1.6e 8v aldık bakalım, 1 aydır bende, frenleri yeniledim komple (ön diskler, balatalar, kampanalar vs) bujiler ve yağ müşürü de değişti.

İstanbul'da bildiğiniz bir yer var mı bi kaç ufak tefek şey daha var baktırabileceğim, araç içi aydınlatma çalışmıyor, devir saati çalışmıyor, ön sis farlarından biri çalışmıyor

• Canım konu gebermiş yahu :)
    Bir hortlatalım. Türkiye'de ilk ve tek. Megane 1 Coupe / Coach portbagaj tavan barları uygulamasını gerçekleştirdim. Thule marka bir kit kullandım. Bilinen orjinali harici başka üretim yapan bir firma yok. Araçta delme kesme biçme vs vs yok. Gayet sağlam 70 kg taşıma kapasitesi ve 80 tavsiye edilen 130 max. hız limiti. Düşünenlere bilgi verebilirim. Kitin bir kısmı almanyadan bir diğer kısmı ise ingiltereden temin edildi. Maalesef bir kısım parçalar ülkemizde mevcut değil.

MEGANE COUPE---CABRIOLET  BÖLÜMÜ  MEGANE COUPE---CABRIOLET  BÖLÜMÜ
     MEGANE COUPE---CABRIOLET  BÖLÜMÜ  MEGANE COUPE---CABRIOLET  BÖLÜMÜ
     MEGANE COUPE---CABRIOLET  BÖLÜMÜ
  • Merhaba;

Megane 1 Coupe / Cabrio whatsapp grubumuza bekleriz.

https://chat.whatsapp.com/LMtZ8CXxopEDmh284sIccF
  • megane coupe 1 otomatik şanzuman araca sahibim araba ısındıktan sonra vites geçişlerinde vuruntu oluyor ve bu zamanla iyicene belirgin hale gelmeye başladı istanbulda yasıyorum bu sorunu dahaonce yasayan ve ıstanbulda ıyı bı otomatık sansuzancı tanıdıgı olan varsa sayfayı yesıllendırırsen sevındırırsınız sımmımdıden tesekkuler
  • Hiç tüp takılmamış 1998 model tavan kaput hariç boyalı 15 bine aldım
    [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/133402/8ac38dff-e105-402c-9cd0-1cb429e9be3a.jpeg[/

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.