Şimdi Ara

megane 4 tesla ekran

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hayırlı akşamlar megane joy aracıma sizce tesla ekran taktırmalı mıyım 4 bin tl ye? aracımla genelde uzun yol yaparım 8-10 saatlik

• tesla ekran iyi hoş da hocam grafik geçiş süresi uzun, 2gb ram var çoğunda size tavsiyem taktırmadan önce takılan bir araçta animasyon geçiş hızlarını tecrübe edtmeniz.

• Tesla ekran baya değiştiriyor ben olsam taktırırdım ama arkadaş belirtmiş ram işlemci önemli yoksa yavaş

4Gb ram olanlar iyi diyorlardı fiyat da 4000 iyiymiş

Geri görüş kamerası gps oluyor klima kumanda ekrandan oluyor  

Joylarda ön-arka kapı içi ambians led şerit yerleri ,led şerit olmadığından açık ,boşluk var oradan kapı içi yol sesi veya soğuk araç içine gelmiyor mu ?? oraları kapatmak iyi olmaz mı ??

• benım aracımda var . necvox marka mı ne. orjinal yetkili serviste taktırdım. geri gorus kamerası ile.

kullanımı guzel. içine youtube kurdum , spotify kurdum. 2 gb ram olmasına rağmen oynatmasında sıkıntı yok. youtube den cizgi film açıyorum arkada çocuk izliyor. seyahatler keyifli hale geldi. geri gorus kamerası da çok net çok güzel. tavsiye ederim. ben memnunum. ha ben onunla PUBG oynucam gibi beklentiniz varsa 2 gb ram yetmez.

• Ekran uzun yolda iyi olur ama taktıracağınız ekranı görün,inceleyin ve öyle alın. Arkadaşın dediği gibi bazıları kalitesiz oluyor ve donanımları düşük oluyor.

300-500 lira ucuz diye sonradan saç baş yolduranlardan almayın. Car vocal firmasını öneririm sorun yaşamak istemiyorsanız. Atakan tuning de iyidir.

• Benden 7.000 TL istediler.

• Arkadaşlar 2022 joy manuel megane alacağım. Yetkili servis opsiyon olarak tesla ekran takılacak dedi. Bu orjinal ekran mı oluyor yoksa yoksa kendileri yan sanayi mi takıyor bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.