Şimdi Ara

Meg: Derinlerdeki Dehşet (vizyonda)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konusunu yok mu bu filmin yoksa ben mi göremiyorum

Biz bugün gitmeyi düşünüyorduk ve fragmanı baya sağlam. Giden yok mu hiç?

• Steve Allen denen adamın bir romanından uyarlama yanlış bilmiyorsam. Devasa köpekbalığı filmi. Nete sinema çekimi düşmüş hdsini bekliyorum, ilaç gibi gelicek şahsen.
  • gayet güzeldi ben sevdim
  • film süperdi. en son seyrettiğim rampage filmi tadında

yalnız şu kadın amma güzel be. hiç yaşınıda göstermiyor. elim ayağım titredi şerefsizim bu güzellik karşısında
    Bingbing Li adı

şu kadında güzel baya. çinliyi daha beğendim ama bu da güzel
    Ruby Rose adı bunun da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Space -- 15 Ağustos 2018; 22:27:51 >
  • güzel filmdi, giderken tereddüt ettim ama çok beğendim. tema olarakta alışılandan farklı, deniz teması iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SK ların egemen olduğu bir dönemde değişiklik iyi gider . JAWS tan sonra denize giremiyorum zaten Alırız bi dal .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    Çin filmi çünkü :) Ismarlama yani.. Neyse en dandik su altı filmlerini bile sevmişimdir bunu da severim kesin.
  • Köpekbalığı filmlerini severim özellikle Megaladonda çok ilgi duyduğum bir canlı . Beni en son The Shallow baya mest etmişti. Sinemada gidermiyim bilmiyorum ama HD düştüğünde hiç affetmem.
  • efektler göze batıyormu yoksa çok başarılı mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Köpekbalığı filminde ne bekliyorsun ki zaten konu olarak ?

Bir grup veya kişilere köpekbalığı saldırır, görevli kişiler araştırmaya başlar, dev köpek balığını keşfederler bu ekibin başında da karizmatik bir başrol erkek oyuncu olur. Bol bol çıplak kız, eğlence ve aksiyon olur. Sonunda da köpek balığını öldürürler film biter.
  • Çin Hollywood filmleri sıkmaya başladı iyice. Son dönemdeki büyük bütçeli tüm filmlere girdiler bi yerinden. Ya oyuncu soktular ya filmi Çin de çektirdiler ya da ikisini birden yaptırdılar.

Bu sefer daha da abartmışlar, toplam sahne süresinde Çinli hatun Jason dan çok görünüyor. Sonuna doğru bitsin artık demekten yoruldum.

İzleyecekseniz sinemaya para vermeyin, evde oturun izleyin. Gerisi vakit kaybı...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    Jason abimiz sayesindedir bence :D

• Bugün izledim. Jason yine döktürmüş

Bu adam bir Flimde varsa direkt giderim.

Çok farklı bir yanı var. Kendini izlettiriyor.

Helal olsun verdiğim Her kuruş..

• İyi filmdi 10/8

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam her yerde kendini oynuyor, aynı şafak sezer gibi..
  • Jurassic park takı megaladon değildi degilmi.o çok daha büyüktü

Öyle bir canlı yaşamısmi acaba?

Dünya tarihindeki denizlerin en büyük canlısı meg mi simdi

• Flime gelince

Bu tarz flimlerde esas olan gerilimdir.ben o gerilimi hiç yakalayamadım.jaws larda yaşımız küçüktü evet ama gerilimde vardı

Polat Alemdar'ın ormanda kendisine ateş edilirken sinirli sinirli yürüyüp mermilerden sağ sol yapıp kaçması gibi hareketler yakışmıyor böyle flimlerde

Öyle komiklikler şakalar.aaa dünyanın en vahşi canavarına ok mu atılacak 30 metreden.dur sen atma ben atayım felan.olmuyor

Çerezlik flim gidilir.ama hakkı verilmemis

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.