Şimdi Ara

MEDYA.!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.ensonhaber.com/sol-haberin-teror-propagandasi-2016-12-23.html

elbette görüntüleri yayınlayın demiyorum ama, bu nedir allah aşkına.? kafamızı kuma gömelim iyide kıçımız açık...

• O sitenin ne oldugunu herkes biliyor, utanmasalar sorumlu Işid degil sol.haber diyecekler.
  • İnsan orospu cocugu olunca böyle oluyor.
    Olayın ustunden saatler geçmiş bir ana akım medya taşak yalamayı bırakıp haber bile yapamadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YveJhin -- 23 Aralık 2016; 0:36:42 >
  • uzun adamdan gelecek "iyi yapın bari haberi ama çok detaya girmeyin" tarzı bir emirden sonra hareket edilecek sanırım.
  • Millet birbirinden öğreniyor haberi. Doğru dürüst haber yapan yok şu olayı. Tepeden emir mi geliyor nedir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sosyal medya habercileeine itibar etmeyin Askeri itibarsızlaştırıp teröristi meşrulaştırıyor

Hep chp yüzünden .Hayatımda bu kadar hain bir topluluk görmedim Fetocü pkklı chp

BU YALAN HABERİ VEREN BU SİTE HALA NEDEN KAPATILMIYOR DEVLET UYUYORMU...

ben buna halki devlete karsi kışkırtmak diyorum sinir otesi oparasyonda basarili bir ilerleyiste bulunan tsk bu sekilde yipratilamaz 1071 de malazgirt in kapilarini kirarak anadoluyu haclinin zulmünden kurtaran Alparslan in torunlari simdide elbab in kapilarini kirarak bir zulme daha dur diyecektir

Hiç inandırıcı gelmiyor Türk askeri oldukları, kendi adamlarını yakmışlardır. Cihat yapıyoruz diye kendi adamlarını gaza getirip yakmışlardır. Çünkü Türkiye olarak IŞİD'i bitiriyoruz!

Bu siteyi nasıl hainlik yapıyorlar,ne hinlik konuşuyorlar diye takip ederim. Devlette keşke bunu yapsa

----ensonhaberden seçme yorumlar---

• Hayvan eti Yiyen kullanıcısına yanıt
    Birkaç gün önce iki Türk askerinin kayıp olduğu haberini attırma şimdi buraya. Bütün sitelerde döndü o haber o da mı yalan? Size göre kötü olan her haber yalan herhalde? Hükümetin ülkeyi getirdiği nokta ortada hâlâ bütünlükten bahsediyor. Vatanın bütünlüğünü savunuyorsan, halkı kutuplaştıran, PKK ile Çözüm Süreci adı altında masaya oturup sonra o masayı devirip dışarıda Türkiye'nin suçuymuş gibi gözükmesini sağlayan hükümeti eleştirmeyi bilirsin önce.

Üstteki atılan site de yandaş. Onu ne yapacağız? Hep hükümetçi haberler yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KortX -- 23 Aralık 2016; 2:18:4 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.