Şimdi Ara

!!! Medieval 2 : Total War (1.2 Yaması Çıktı 644 MB) !!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.279
Cevap
4
Favori
449.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • roma konusunda katılıyorum medievil la alakası yoktu ama bu medievil ilkinin devamı gibi olursa(yani medievil 1 gibi olursa) çok umutluyum ama rome total war ın bi patchi gibi yapmışlarsa fazla şey beklememek gerekir bence.benim anlamadıgım bişey var bu yapımcılar tutturmuşlar bi grafik tutkusu gidiyolar(grafik önemli diil demiyorum) ama bilmiyorlarki önemli olan oyunun havası,kurgulanışı,oynanabilirligi,macerası...nezaman akılları başlarına gelecek bilmiyorum walla...
  • hocam ben tam medieval hastasıyım, birini ellikere bitirdim ikincisini sabırsızlıkla bekliyorum yalnız bu oyun ne zaman çıkacak bilen varsa bana cevap yazsın
  • benim bildiğim eylülde çıkacak

bu oyunlar niye yaz sonu çıkar anlamıyorum ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: megi21

benim bildiğim eylülde çıkacak

off neden yazın çıkmıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: K.E.L

quote:

Orjinalden alıntı: sirinbaba

OFOFOFOF 2 si cıkmayacakmı diodum "Osmanlıar" varmı arkadslar ??!

İlk resimdekiler Osmanlı.

İlk resimdekiler Osmanlı değil. Nerde 3 hilalimiz. farklı renklşerde bayraklarımız. Osmanlı warsa azhap askerleri (tam doğru yazmış olmayabilirim) kapı kulu süvarileri falan da olacak mı acaba. Bi de doğğru dürüst akıncı birlikleri yapacaklarmı merak ediyorum doğrusu...
  • bizim deliler warya(bildiginiz adıyla osmanlı tokatcıları ozamanmki isimleri deliymiş) acab onlarda olcakmı çok dehşet olur yaw onlar olursa
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhan850

bizim deliler warya(bildiginiz adıyla osmanlı tokatcıları ozamanmki isimleri deliymiş) acab onlarda olcakmı çok dehşet olur yaw onlar olursa

oyun ottoman total war değil arkadaşım medieval total war
  • abi walla ottoman total war çıksa hiçde fena olmaz :)))
  • biz gelecek yıl (yani mtw-2 çıktıktan sonra)

mtw-2 yi temel alan bir türk modu yapmayı düşünüyoruz.
    bu ihtimal bizim bu arada ne kadar gönüllü ve yetenekli eleman bulacağımıza ve tabiki
    yeni oyunun ne kadar tutulacağına bağlı.

ayrıca:

bütün totalwar serisi meraklılarını tek türkçe totalwar sitesi olan sitemize bekleriz:

http://totalwar-turkiye.byethost15.com/
  • quote:

Orjinalden alıntı: bozkirsovalyesi

biz gelecek yıl (yani mtw-2 çıktıktan sonra)

mtw-2 yi temel alan bir türk modu yapmayı düşünüyoruz.
    bu ihtimal bizim bu arada ne kadar gönüllü ve yetenekli eleman bulacağımıza ve tabiki
    yeni oyunun ne kadar tutulacağına bağlı.

OTTOMAN TOTALWAR olsun adı..
  • Bencede Ottoman Total War mod süper olur :) oynamada yanında yat misali :P
  • aslında bırazda fantazi katalım.. anadoludakı beylıkler fln.. karahanlılar germıyanogulları osmanogulları... tabe bizans memluklu timur dewletı flnde war:) harıta sadece anadolu olsun..

adıda ANATOLIAN TOTALWAR ossun :D
  • Pek kolay olacagini sanmiyorum. Verilen adrese de gittim ama uye olmadan bisey gormemiz mumkun degil... Icerigiyle ilgili detay vermeyen bir siteye mail adresi vererek uye olamam.
  • rome total war oynadım ama haritasını hiç beğenmedim...
    inş. bu güzel olur yaw....
    şöle iyi bi oyun oynarız...

• ne zaman cıkıyo
  • Oyun için 4 yeni ekran görüntüsü yayınlandı.

!!! Medieval 2 : Total War (1.2 Yaması Çıktı 644 MB) !!!

• Ayrıca bugün oyunun yeni bir fragmanı yayınlandı.Linki ve bilgileri konunun en üstünde bulabilirsiniz.

• Herkese selam
    bilginiz varmı yokmu bilmiyorum yukarıdaki yazılardan anladığım kadarı ile yok bir grup Totalwar Fanatiği arkadaş Türkiye Total sitesini açıyorlar ehh bizde elimizden gelen desteği verdik aşağıda linki veriyorum oyun ile ilgilenen arkadaşları bekleriz.( forum da açılmış vaziyette site henüz yapım aşamasında ama )

http://totalwar-turkiye.byethost15.com/index.php
  • quote:

Orjinalden alıntı: khanturks1

Herkese selam
    bilginiz varmı yokmu bilmiyorum yukarıdaki yazılardan anladığım kadarı ile yok bir grup Totalwar Fanatiği arkadaş Türkiye Total sitesini açıyorlar ehh bizde elimizden gelen desteği verdik aşağıda linki veriyorum oyun ile ilgilenen arkadaşları bekleriz.( forum da açılmış vaziyette site henüz yapım aşamasında ama )

http://totalwar-turkiye.byethost15.com/index.php

Sağol bir bakalım.

• quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

Oyun için 4 yeni ekran görüntüsü yayınlandı.

adam sayısını 2 ye katlamışlar hatta daha fazla

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.