Şimdi Ara

!!! Medieval 2 : Total War (1.2 Yaması Çıktı 644 MB) !!! (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.278
Cevap
4
Favori
449.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu çıkana kadar company of heroes, scarface, age 3 ün ek paketi idare ediyor onları oynaya bilirsiniz
  • 256 mb radeon 9550 ile bu oyun oynanabilirmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: TikoskiMaloz

bu çıkana kadar company of heroes, scarface, age 3 ün ek paketi idare ediyor onları oynaya bilirsiniz

Company of heroes de bitti, ne oynayacağım ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: relf

256 mb radeon 9550 ile bu oyun oynanabilirmi

Rahat oynarsın mrk etme.
  • artik 160 gb hddm war nasilsa dolmas demiyicem oyunlar 10 gb olmaya basladi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a|i -- 25 Ekim 2006; 18:25:14 >
  • yaw beyler bende md tw1 bağımlısıydım oyunu kaldırmama rağmen hep yükledim bilmiyorum ama oyun beni çok bağlıyor en zevk aldığım strateji oyunu desem yeridir keşke md tw yapımcıları tüm dünya haritası üzerine oyunu yaysalar başka kıtaları falan fethedebilmek 3 kıtanın hakimi falan mantığı pantürkizm yaparız

şaka bi yana ama hakketen böyle tüm dünya haritası üzerinde yapsınlar çok süper olur oyunda 1453 te falan bitmesin ne bileyim mesela 1789 veya 1900 falan bitsin o zaman süper bir oyun olur

not:beyler böyle tüm dünya haritası üzerinde oynanan bir oyun var mı ama böyle dandik değil mdtw gibi varsa söyleyin gerçek tarih olayları gibi kışkırtmalar falan sömürgecilik savaşlar falan?
  • ya arkadaşlar bişey sorcam diğer oyunlarda olmayan haritada multi player varmı acaba???
    olsa süper olur wala
  • Arkadaşlar Gold Demo da çıktı, haberiniz olsun.
    Ekstra bir savaş ve bazı yeni özellikler içeriyo bu demo.
  • arkadaşlar bu nasıl iş anlamadım 11 yıldır bilgisayar işi içindeyim oyunlarla kafayı yedim
    ama elimde şuan asus p4 p800 3.2GHz işlemci ati radeon 17 collor 9600 gt 512 mb ekran
    kartı war 1024 ramim war ama bu demo nasıl kasıyo çözemedim şimdi bunun için ram parası
    biriktiriyorum yeter yaw nebiçim bi oyundur yaaa yorumlarınızı bekliyom HELP!!!!!!!

Achilleus52
  • ramden önce ekram kartını kesinlikle değiştirmen lazım paran varsa 7900gs veya 7600gt al yoksa en azından bi 6600gt tak
    (aslında şuan ekran kartı almakta pek mantıklı değil çünkü dx10 ve gf 8 ler yolda)
    quote:

Orjinalden alıntı: Achilleus52

arkadaşlar bu nasıl iş anlamadım 11 yıldır bilgisayar işi içindeyim oyunlarla kafayı yedim
    ama elimde şuan asus p4 p800 3.2GHz işlemci ati radeon 17 collor 9600 gt 512 mb ekran
    kartı war 1024 ramim war ama bu demo nasıl kasıyo çözemedim şimdi bunun için ram parası
    biriktiriyorum yeter yaw nebiçim bi oyundur yaaa yorumlarınızı bekliyom HELP!!!!!!!

Achilleus52

• Rome total war tarzı bi oyun muydu bu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***T-MAC***

yaw beyler bende md tw1 bağımlısıydım oyunu kaldırmama rağmen hep yükledim bilmiyorum ama oyun beni çok bağlıyor en zevk aldığım strateji oyunu desem yeridir keşke md tw yapımcıları tüm dünya haritası üzerine oyunu yaysalar başka kıtaları falan fethedebilmek 3 kıtanın hakimi falan mantığı pantürkizm yaparız

şaka bi yana ama hakketen böyle tüm dünya haritası üzerinde yapsınlar çok süper olur oyunda 1453 te falan bitmesin ne bileyim mesela 1789 veya 1900 falan bitsin o zaman süper bir oyun olur

not:beyler böyle tüm dünya haritası üzerinde oynanan bir oyun var mı ama böyle dandik değil mdtw gibi varsa söyleyin gerçek tarih olayları gibi kışkırtmalar falan sömürgecilik savaşlar falan?

beyler 5 gündür cevap yok mu ya?

• hearth of iron 2
    quote:

quote:

yaw beyler bende md tw1 bağımlısıydım oyunu kaldırmama rağmen hep yükledim bilmiyorum ama oyun beni çok bağlıyor en zevk aldığım strateji oyunu desem yeridir keşke md tw yapımcıları tüm dünya haritası üzerine oyunu yaysalar başka kıtaları falan fethedebilmek 3 kıtanın hakimi falan mantığı pantürkizm yaparız

beyler 5 gündür cevap yok mu ya?

• benim ekran kartım geforce fx 5700 acaba oyunu çalıştırırmı ses kartı gerekiyor mu benim ses kartım yok msi kt4v anakartta var ses kendiliğinden bu arada demoyu çalıştıramadım.
  • Ya oyun tam olarak Ne zaman trkiye'ye gelir bilen var mı arkadasşlar
  • Ya ben demoyu indirene kadar oyun cıkar ya
  • bu gold demoyu çekebileceğim bir yer bilen varmı benim bulduğum yerler hep üyelik falan isteyen yasal yerler.

en kolayından nerden çekiliyor.?
  • Tam olarak çıksada oynasak artık.
  • bu oyun süper olucak son 12 gün hadi bakalım...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.