Şimdi Ara

!!! Medieval 2 : Total War (1.2 Yaması Çıktı 644 MB) !!! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.279
Cevap
4
Favori
449.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=QIPEQUvWRTQ&NR
    arkadaslar total warın görüntüleri yenicerileri görebilirsiniz
  • 17 kasım
  • ya 11 gigabyte varmı bu oyun ya cok güzel ama cok büyük benim hafızada büyük ama yavaslatır diye korkuyom
  • osmanlıyla dünyayı fethetmek çok zevkli oluyo valla. müzikleri olsun oynanış olsun çok kaliteli ve insanın zekasını kullanabileceği güzel bir oyun. oynamayanlara şiddetle tavsiye ederim daha önce oynadıkları hiç bir oyuna benzemez türü çok farklı

>errayn1; hdd çok dolarsa tabi performans düşebilir artık başka yerlerden kısıp medieval yükliceksin
  • Medeval 2:Total war bende çalışır mı bilmiyorum eğer söylerseniz menmun olurum

Sistemim
    ----------------------------------
    Intel Celerom 1.70 GHz
    N'vidia Gerforce 2
    40 GB
    256 MB RAM
  • quote:

Orjinalden alıntı: cra

Medeval 2:Total war bende çalışır mı bilmiyorum eğer söylerseniz menmun olurum

Sistemim
    ----------------------------------
    Intel Celerom 1.70 GHz
    N'vidia Gerforce 2
    40 GB
    256 MB RAM

çok zor.Hatta imkansız dıyebılırım.Oyunun acıklamalarına gore ama bakalım.Herzaman tutmuor deıklerı
  • oyunu indirenler yuksek kalitede SS koyabilirmi.
  • Link wermek yasak değilse Total warında tanıgı bır sıte de mevcud
    http://www.totalwar-turkiye.com/
  • 11gb mı vışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

ulen 120gb aldım üç ay önce bu bana bi 3 sene gider dedim amma böyle giderse 2 ay içinde dolacak hard disk :(

oyun süper , hele oyun esnasında yeni haritaların çıkacağı besbelli mesela bi tarihe geldikten sonra amerika haritası karşımıza çıkabilir oradaki yerli halkla nahoş münasebetlere girebiliriz:D bu kanıya nerden vardım derseniz adam bizden 11gb boş alan istiyor bu kadar kapasitede oyun hiç oynamamıştım ...haydin iyi sabırlar
  • AMAN ALLAHIM HARİKA YA BENZİYO BİR KAÇ RESİM GÖRMÜŞTÜM AMA BU KADARINI GÖRMEMİŞTİM OFF HARİKA.11GB FEDA OLSUN BU OYUNA :).
  • mrb arkadaşlar ben oyunun normal demosunu indirdim ve yükledim fakat açılmıyor tıklıyorum hicbirsey cıkmıyor sanırım işlemcim yüzünden işlemcim:
    amd athlon(tm) XP+2500, MMX ,3Dnow 1.8 GHZ sizce acılmamasının nedeni bumu bu arada diğer özelliklerim ,
    nVidia 6200 256 mb kingston 512 mb ram eğer demo açılmaz sa normal oyunuda mı açılmaz???
  • vay be ilkini ne oynamıştım baya zevklı oluyor tabi sonunda mısırlılara kaptırınca heryeri dünyanız başınıza yıkılıyo orasıda ayrı bi konu bakalım çıksında bi alalım :D
  • ben 1 aydır bu oyunu bekliyom gel 30 kasım geeeel :)
  • Beyler oyunun demosu SSE2 istiyordu ya nomra srmde mi istiyor yoksa farketmez mi???
  • quote:

Orjinalden alıntı: w_wallace

hearth of iron 2
    quote:

Orjinalden alıntı: ***T-MAC***

quote:

yaw beyler bende md tw1 bağımlısıydım oyunu kaldırmama rağmen hep yükledim bilmiyorum ama oyun beni çok bağlıyor en zevk aldığım strateji oyunu desem yeridir keşke md tw yapımcıları tüm dünya haritası üzerine oyunu yaysalar başka kıtaları falan fethedebilmek 3 kıtanın hakimi falan mantığı pantürkizm yaparız

şaka bi yana ama hakketen böyle tüm dünya haritası üzerinde yapsınlar çok süper olur oyunda 1453 te falan bitmesin ne bileyim mesela 1789 veya 1900 falan bitsin o zaman süper bir oyun olur

not:beyler böyle tüm dünya haritası üzerinde oynanan bir oyun var mı ama böyle dandik değil mdtw gibi varsa söyleyin gerçek tarih olayları gibi kışkırtmalar falan sömürgecilik savaşlar falan?

beyler 5 gündür cevap yok mu ya?

dostum peki kaliteli bir oyun mu oynamışlığın varsa yani bi total warda bulduğumuzu bunda bulabiliyormuyuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: zafferian

Beyler oyunun demosu SSE2 istiyordu ya nomra srmde mi istiyor yoksa farketmez mi???

full sürümde istemeyecek.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: w_wallace

hearth of iron 2
    quote:

quote:

yaw beyler bende md tw1 bağımlısıydım oyunu kaldırmama rağmen hep yükledim bilmiyorum ama oyun beni çok bağlıyor en zevk aldığım strateji oyunu desem yeridir keşke md tw yapımcıları tüm dünya haritası üzerine oyunu yaysalar başka kıtaları falan fethedebilmek 3 kıtanın hakimi falan mantığı pantürkizm yaparız

şaka bi yana ama hakketen böyle tüm dünya haritası üzerinde yapsınlar çok süper olur oyunda 1453 te falan bitmesin ne bileyim mesela 1789 veya 1900 falan bitsin o zaman süper bir oyun olur

not:beyler böyle tüm dünya haritası üzerinde oynanan bir oyun var mı ama böyle dandik değil mdtw gibi varsa söyleyin gerçek tarih olayları gibi kışkırtmalar falan sömürgecilik savaşlar falan?

beyler 5 gündür cevap yok mu ya?

dostum peki kaliteli bir oyun mu oynamışlığın varsa yani bi total warda bulduğumuzu bunda bulabiliyormuyuz?

hearts of ironda grafik yoktu direk harita üzerinden yapılyodu savaşlar sanırım 2.sinde de aynı şekildedir zaten yakın tarihi konu alan bir oyun.medieval ile pek ilgisi yok ama medieval II gold demoda azteclerle ispanyolların bi savaşı var sanırım bu da amerika kıtasının medievalda olacağını gösteriyor.
  • peki oyunun ilk halinin haritası tıpkı rome gibi mi olcak yoksa amerika ya bazı kıtalar olcak mı??
  • resmi sitede başlangıçta rome'daki gibi olacağı daha sonra amerika kıtasının açılacağı yazıyor.yani teknoloji geliştikçe atlantik okyanusunu aşıp amerikayı keşfedebilecekmişiz.harika görünüyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: EteRn@ll

resmi sitede başlangıçta rome'daki gibi olacağı daha sonra amerika kıtasının açılacağı yazıyor.yani teknoloji geliştikçe atlantik okyanusunu aşıp amerikayı keşfedebilecekmişiz.harika görünüyor

evet mükemmel olur süpper bi oyun olur gider osmanlıyla amerikaya dalarım başlarına yıkarım orayı
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.