Şimdi Ara

Mediamarkt Tüketici hakem heyeti şikayeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Thh sonuçlandı. Cihazın 3.999 tlye tarafıma satılmasına karar verildi. Firma stok olmadığı gerekçesi ile Redmi Note10S öneriyor(3.999 tlye alacağım) kararsız kaldım Note10s alayım mı yoksa tekrar mı şikayet etmeliyim.

Arkadaşlar merhaba

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_x%C4%B1aom%C4%B1-poco-x3-128-gb-ak%C4%B1ll%C4%B1-telefon-mavi-1215458.html

Üstteki linkte olan XIAOMI Poco X3 NFC 128 GB Akıllı Telefon Mavi,

3 Aralık 2021 04:00 saatinde kredi kartımla 3999 tl ödeyerek satın aldım.

3 Aralık 2021 11:07 de arka arkaya '' Sipariş İptal Bilgilendirmesi, Siparişiniz İptal Edilmiştir! ve Siparişinizin Teslimatı Hakkında olarak 3 adet mail geldi. Bunun üzerine siteyi kontrol ettim ve ürünün hala 3999 tlye satışta olduğunu gördüm ve müşteri hizmetlerini aradım. MH ürünün online stoklarda olmadığını sadece mağazada olduğunu ve ürünü Media Markt Kahramanmaraş Piazza AVM'den aldığımı söyledi(Bunun nasıl olduğunu bende anlamadım sordum ama net bi açıklama gelmedi. Alım yaptığınızda Kahramanmaraş mağazamıza düşmüş dedi) Mağazada stok olmadığını bu yüzden siparişin iptal edildiğini söyledi. Ben de 21. yy.da yaşadığımızı siteden baktığımda bir çok mağazada stok gözüktüğünü, başka mağaza stoğundan neden tedarik edilip gönderilmediğini sordum. Faturanın Kahramanmaraş mağazasına kesildiğini bu nedenle gönderim yapılamayacağını söylediler. Ürünü istediğimi ve alamazsam tüketici hakem heyetine şikayet edeceğimi defalarca belirttim buna rağmen Mhdeki kadın kayıt oluşturdu ve telefonla aranacağımı söyledi. 4 Aralık 22:10da gelen mailde tutarın kartıma iade edildiği belirtiliyor.

Ön bilgi formu ve satış sözleşmesi elimde mevcut.

Tecrübeli olan arkadaşlardan şikayet konusunda yardım bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi az093 -- 9 Nisan 2022; 17:29:23 >

• Hiç uğraşmayın,mağazadan teslim seçeneğini seçip size en yakın mağazadan alın. Thh den bu durumda bişey çıkmaz,online stok kalmamış mağazadan alın diyorlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bulunduğum ilde zaten mağazaları yok hocam. Ayrıca ürünün 500 tl fiyatını yükselttiler bana stokta yok diyerek

• az093 A kullanıcısına yanıt
    o zaman tamamen thh'lik bir durum var, şikayet edin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Beyler Thh sonuçlandı. Poco X3 ün tarafıma satılma kararı çıktı. Mediamarkttan aradılar. Poco x3 nfc olmadığı için Redmi Note 10S telefonu verebiliriz diyorlar. Karar veremedim sizce Note10S 3.999 tl ye alayım mı yoksa tekrar mı şikayet edeyim ?

• az093 A kullanıcısına yanıt
    Al geç 10s bi nesil daha yeni kardasın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam şu an Tr garantili poco x3 en ucuz hbde 5183 tl

note 10s Tr garantili a101de 4900 tl arada 283 tllik bi fark oluyor o biraz canımı sıktı.

Başka seçenek yok gibi görünüyor alacağım galiba note10s

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.