A

Çavuş
09 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 75 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Thh sonuçlandı. Cihazın 3.999 tlye tarafıma satılmasına karar verildi. Firma stok olmadığı gerekçesi ile Redmi Note10S öneriyor(3.999 tlye alacağım) kararsız kaldım Note10s alayım mı yoksa tekrar mı şikayet etmeliyim.

Arkadaşlar merhaba

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_x%C4%B1aom%C4%B1-poco-x3-128-gb-ak%C4%B1ll%C4%B1-telefon-mavi-1215458.html

Üstteki linkte olan XIAOMI Poco X3 NFC 128 GB Akıllı Telefon Mavi,

3 Aralık 2021 04:00 saatinde kredi kartımla 3999 tl ödeyerek satın aldım.

3 Aralık 2021 11:07 de arka arkaya '' Sipariş İptal Bilgilendirmesi, Siparişiniz İptal Edilmiştir! ve Siparişinizin Teslimatı Hakkında olarak 3 adet mail geldi. Bunun üzerine siteyi kontrol ettim ve ürünün hala 3999 tlye satışta olduğunu gördüm ve müşteri hizmetlerini aradım. MH ürünün online stoklarda olmadığını sadece mağazada olduğunu ve ürünü Media Markt Kahramanmaraş Piazza AVM'den aldığımı söyledi(Bunun nasıl olduğunu bende anlamadım sordum ama net bi açıklama gelmedi. Alım yaptığınızda Kahramanmaraş mağazamıza düşmüş dedi) Mağazada stok olmadığını bu yüzden siparişin iptal edildiğini söyledi. Ben de 21. yy.da yaşadığımızı siteden baktığımda bir çok mağazada stok gözüktüğünü, başka mağaza stoğundan neden tedarik edilip gönderilmediğini sordum. Faturanın Kahramanmaraş mağazasına kesildiğini bu nedenle gönderim yapılamayacağını söylediler. Ürünü istediğimi ve alamazsam tüketici hakem heyetine şikayet edeceğimi defalarca belirttim buna rağmen Mhdeki kadın kayıt oluşturdu ve telefonla aranacağımı söyledi. 4 Aralık 22:10da gelen mailde tutarın kartıma iade edildiği belirtiliyor.

Ön bilgi formu ve satış sözleşmesi elimde mevcut.

Tecrübeli olan arkadaşlardan şikayet konusunda yardım bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar kendimce yakıştırmış olduğum bıçak ve eldiveni nakit ihtiyacımdan dolayı satıyorum. İkisini de özenle seçmiştim float değerleri oldukça iyidir.

İkisi için birlikte düşündüğüm fiyat SATILDI dir.

Ayrı olarak ise Bıçak için SATILDI, eldiven için SATILDI düşünüyorum.

Ödeme olarak forumda güvenilir kişiler ile önce takas sonra ödeme şeklinde gidebilirim veya güvenilir bir middleman kullanabiliriz. Bunlar dışında önce havale, sonra takas şeklinde gerçekleştirebiliriz.

Float değerleri ve oyun içi görüntüleri aşağıya ekledim. PM'den ulaşabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar sistemim şöyle :

4gb Kingston DDR3 1333Mhz RAM
AMD Phenom II X4 B50 Processor
GIGABAYTE MA77OT-ES3 Motherboard
ATI Radeon HD4650 Ekran kartı

Arkadaşlar bu sistemle en düşük ayarlarda Battlefield3'de 20-30 fps arası alıyorum ve oyun akıcı değil.Ekran kartımın yetersiz olduğunu düşüyorum ve daha yüksek model , bf3 ü ve yeni çıkan oyunları Med-low ayarlarda akıcı oynayabileceğim bir ekran kartı önerebilirmisiniz ? Çok iyi olmasına gerek yok dediğim gibi fiyatı da uygun olursa iyi olur 100-200tl arası.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 153
İkinci El Bölümü Mesajları: 34
Konularının görüntülenme sayısı: 8.214 (Bu ay: 39)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.