Şimdi Ara

Mediamarkt rezilliği! Sıfır ürün diye ikinci el ürün gönderiyor. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
2
Favori
52.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
308 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O üründen prim puanı yüksek oldugundan sizleri o ürüne teşfik etmeye çalışıyolar insanlari kandırmak için elinden geleni yapıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumarbazre

O üründen prim puanı yüksek oldugundan sizleri o ürüne teşfik etmeye çalışıyolar insanlari kandırmak için elinden geleni yapıyorlar.
    Aynen Katılıyorum size. Yalan dolan hepsi bunlar da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kumarbazre K kullanıcısına yanıt
    İşte hocam yersen artık...
  • İade etsene kardeşim bu kadar canını sıkma

• Hocam geri yolladım zaten ama ben ısrarla değişim istiyorum çünkü indirimli aldım ve aynı ürünü arkadaşımada indirimli aldık ona sıfır düzgün ürün geldi benim şansımada bu... 1380 liraya zaten konuda yazıyor aldığım fiyat şuan ürünün fiyatı 1700 lira oldu ve diğer mağazalardada 1700 lira civarı sıfır fiyatı yani ben para iadesi alınca zarar etmiş olucam adam akıllı ürün yollamadıkları için bu yüzden bu ürünü ben alacağım her türlü vermezlerse para iadesi felan demesinler hiç çok uğraştırırım ben zaten 2 aydır ekran kartı problemlerimle uğraşıyorum bunla uğraşmışım çokmu alıştık artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PCBudur -- 16 Ekim 2018; 20:23:40 >
  • Muhtemel satılan birinden gelen iade kontrol edilmeden direk size yollanmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman sende internetten ucuz fiyata ürün yakalayıp vazgeçirilmek için teşhir ürünü gönderilen tüketiciler kervanına katıldın.
    Bu işi biçok satıcı yapıyor bu aralar.

• Yok hocam vazgeçmek felan sonuna kadar uğraşıcam uğraşmayana ağlamayana emzik yok türkiyede bütün haklarımı kullanıcam bilinçsiz kullanıcılara benzemem çok uğraştırıcam memnun edemezlerse
  • Satürn Türkiye piyasasından cekileli 10 seneyi geçiyor.MediaMarkt saturnu satın aldı eyvallahda ne alaka hala saturn ibaresiyle göndermesi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PCBudur

Evet + 13tl kargo
    Bu fiyata bu monitörü bulmak zor teşhir falan olma ihtimali yüksek bunu belirtmiyormudu herhangibi yerde
  • noyan_ kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum hocam artık belki mağazayı kapattılar ama saturn firması hala faaliyette idi bilemiyorum ürün satürne gitmiş o tarihte 2017 de
  • xmrtx kullanıcısına yanıt
    Hocam yazsa zaten almam ve bu kadar tantana yapmam :) Aynı üründen arkadaşımda aldı ona sıfır geldi banada bu
  • Keyfe keder iade edenin ürününü almayacaksın adam incelemeden ürünü alıyor sonra beğenmiyor yok öyle bi dünya sonra bizler uğraşıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortam cidden çok kötü. Af edersin herkes birilerini düzmeye çalışıyor.
  • saimertug kullanıcısına yanıt
    Amaçları o mu bilmiyorum ama durum bu yani kabul edilemez bir durum
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Media Markt Müslüman mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: öztuareg

Media Markt Müslüman mı ?
    Bu kutulamayi yapanlara diyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de kahve makinesi almıştım aynı bu şekilde açılmış kutu gönderdiler teşhir ürünü müdür, ikinci el midir artık kim bilir. mediamarkt bu konuda sıkıntılı.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.