Şimdi Ara

Media Markt Telefonda 10 Ay, Televizyonda 15 Ay Taksit İmkanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
14.408
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Media Markt ve Deniz Bank İşbirliği ile Telefonda 10 ay taksit kredisi (Dosya Masrafı + Sigorta Ücreti Yok)

MediaMarkt mağzaları ve MediaMarkt.com.tr üzerinde yapılan alış verişlerde fatura ibrazı yapanlara anında kredi.

Adınıza kredi çıkıp çıkmayacağını sorgulamak için MMCEP TCNO yazarak 3280 gönderin veyahttps://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/taksitli-telefon.html buradan sorgulayın.

Yaşadığım tecrübeyi anlatıyorum.

Gittigidiyor.com üzerinden mediamarkt kullanıcısından iphone 8 64gb aldım. Tutar olarak 3.561,00 TL ödedim. +100 TL bonus kazandım.

Müşteri hizmetlerini aradım. 10 ay taksitli krediden yararlanıp yararlanamayacağımız sorguladım. Bana yararlanamayacağımı söyledi.

Neyse, telefon geldi. 3.749,00 TL fatura düzenlenmiş.

Gittim Media Markt mağzasına, Denizbank standına başvuru yaptım. Yarım saat gibi bir sürede kredim denizbank hesabıma yattı. O paylada tek çekim kredi kartı ekstremi ödedim.

• denizbank standında kredi red cevabı gelirse ne olacak peki ?
  • Kredi tutarı 3.749 tl olarak mı çıkıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oralet82

Kredi tutarı 3.749 tl olarak mı çıkıyor?

Faturanızda ne yazıyorsa o çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

denizbank standında kredi red cevabı gelirse ne olacak peki ?

Sorulamayı aşağıdaki link üzerinden yapıp gitmeniz daha mantıklı

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/taksitli-telefon.html
  • 3749 lira size ödenen. Sizin cihazı satın aldığınız fiyat 3561(-100TL-Bonus-)

Siz toplamda ne kadar ödeyeceksiniz? Yani 374,9*10 Taksit mi ?

Aslında bayağa mantıklı. Hatta süper mantıklı. Direk masrafsız kredi çekiyorsun. Ben mi yanlış düşünüyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

3749 lira size ödenen. Sizin cihazı satın aldığınız fiyat 3561(-100TL-Bonus-)

Aslında bayağa mantıklı. Hatta süper mantıklı. Direk masrafsız kredi çekiyorsun. Ben mi yanlış düşünüyorum ?

Ben telefona 3561 TL ödedim. Bonus kampanyasından da 100 TL bonus kazandım.

Gittigidiyor üzerinden aldığım telefon için media markt bana 3.749,00 TL'lik fatura kesip göndermiş.

Ben bu fatura tutarı kadar faizsiz + dosya mastfsız + sigortasız kredi çektim.

Televizyonlarda vade 15 aydır.

Şimdi hesaplarıma göre telefonun bana maliyeti 3.561 TL diye hesaplıyorum. Kazandığım bonusu hesaplarımdan ayrı tutuyorum.

3749 TL kredi çektim. Ödediğim tutarla aradaki fark 3749 - 3561= 188 TL

İlk ödemem 26.03.2018 tarihinde olacak. ilk ödememi 375-188= 187 TL olarak yapacam

Kalan 9 ayda ise ortalama 375 TL ödeyeceğim.

• aynı uygulamayı yakında gıda için yaparlar
    et fiyatları böyle giderse krediyle alacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: mete_bey

quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

3749 lira size ödenen. Sizin cihazı satın aldığınız fiyat 3561(-100TL-Bonus-)

Ben telefona 3561 TL ödedim. Bonus kampanyasından da 100 TL bonus kazandım.

Gittigidiyor üzerinden aldığım telefon için media markt bana 3.749,00 TL'lik fatura kesip göndermiş.

Ben bu fatura tutarı kadar faizsiz + dosya mastfsız + sigortasız kredi çektim.

Televizyonlarda vade 15 aydır.

Şimdi hesaplarıma göre telefonun bana maliyeti 3.561 TL diye hesaplıyorum. Kazandığım bonusu hesaplarımdan ayrı tutuyorum.

3749 TL kredi çektim. Ödediğim tutarla aradaki fark 3749 - 3561= 188 TL

İlk ödemem 26.03.2018 tarihinde olacak. ilk ödememi 375-188= 187 TL olarak yapacam

Kalan 9 ayda ise ortalama 375 TL ödeyeceğim.

Mantıklı bence. Kredi çıkma durumu da önemli tabii de, valla bonus olayı felan çok iyiymiş. Şimdi tek sorun kaldı, o da piyasada 3000 lira olan telefonu bunlar 3500e çakıyolarmı acaba ?

Valla hayırlı olsun hocam. Sizin iş son derece karlı olmuş bence. İphone 8 fiyatına görede uygun almışsınız. Bu iş tutar.

Valla huylanacak bi durum bulamadım ben.

• kredi ile telefon almanın mantığını asla anlayamayacağım...
  • mete_bey kullanıcısına yanıt
    O zaman en mantıklı yöntem sizinki. Vatandan iphone8 i 3.899/10 şeklinde aldık keşke bekleseymişiz. Kısmet.

• quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

kredi ile telefon almanın mantığını asla anlayamayacağım...

Bunun mantığı şu, kredi kartı ilede alsan taksit ödemek zorundasın kredi çeksende.

Ama şu şekilde deseydin seni mantıklı bulurdum. "Taksitle telefon almanın mantığını asla anlamayacağım."
  • Önce başvurdum, 15400 lira limit verdi şimdi bu tutara kadar olan işlemleri önce mediamarkt'tan yapıp ardından faturayı elime laıp ondan sonra mı denizbank'a gidip işlemleri yaptıracağım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gravaze

Önce başvurdum, 15400 lira limit verdi şimdi bu tutara kadar olan işlemleri önce mediamarkt'tan yapıp ardından faturayı elime laıp ondan sonra mı denizbank'a gidip işlemleri yaptıracağım?

Televizyon alımı için üst limit 15.000 TL, cep telefonu için 8.000 TL

28 şubata kadat gidip mürecat etmeniz gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mete_bey

quote:

Orijinalden alıntı: Gravaze

Önce başvurdum, 15400 lira limit verdi şimdi bu tutara kadar olan işlemleri önce mediamarkt'tan yapıp ardından faturayı elime laıp ondan sonra mı denizbank'a gidip işlemleri yaptıracağım?

Televizyon alımı için üst limit 15.000 TL, cep telefonu için 8.000 TL

28 şubata kadat gidip mürecat etmeniz gerekiyor.

Gelen sms'de 15400 tutar demişlerdi de o yüzden demiştim ancak fiyat sorun değil zaten almayı düşündüğüm cihaz anne telefonu olacak 1500 lira civarı bir şey olabilir ancak 28 şubat tarihi sıkıntı, şu anda mediamarkt'a fiziksel olarak gitmem mümkün değil internetten alsam 28'ine kadar da gelmeyebilir fatura çıktısı da olma< galiba ama bir arayıp danışsam iyi olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gravaze -- 26 Şubat 2018; 15:50:51 >

• Bana 2000 TL kredi veriyor. Ama alacağım tel 2350 TL. Sıkıntı olur mu fatura tutarı daha yüksek diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ludovico. -- 26 Şubat 2018; 16:19:48 >
  • Merhaba Arkadaşlar,

Yeni öğrendiğim bilgiye göre son 5 gün içerisinde notebook, televizyon ve cep telefonu alışverişi yapmış birisine ait faturayıda ibraz ederek kendinize kredi çekebiliyormuşsunuz.
  • İşsizim , 45.000 tl veriyorlar, nasıl bi kafa bu acaba?
  • bu kampanya bitti sanırsam.
  • Kampanya sadece Samsung a8, s8 ve s8+ ürünleri için devam ediyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.