Şimdi Ara

Media Markt-Digiturk Kampanyası-Şampiyonlar Paketi 549tl(Enpara ile 449tl) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
5
Favori
12.680
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kartal2003

quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Bende paketi alacaktım sonra digitürke fax çekince aradılar ilk altı ay 32 sonraki 6 ay 65 dediler.istediğimiz zamanda dondurabiliyormuşuz.3 eylülde başlattım son uç ay donduracağım.totalde 390 TL ödeyeceğim ilk uç ay ligtv 2-3te açık kalacak.

Hocam fax da teklif mi istedin veya ne diye çektin.Verdikleri fiyat hd için miydi.Bilgi verirsen sevinirim.

Üyelik dondurma hakkın 3 değil 2 ay arkadaşım bilgin olsun..
  • 1 Aydır gidip geliyordum Antalya Media markt 839 diyorlardı bugün almaya gittim 549'a verdiklerini söyleyince hemen aldım MH aradım servise yönlendireceğini söyledi servis 15 dakika sonra aradı rica ettim 45 dakika sonra geldi 30 Tl aktivasyon ücreti ödedim şu anda keyifle maç izliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

DGTRK09100Z benim kullandigim kod

Kod için teşekkürler bende yararlandım kampanyadan.Bugün elime ulaştı.
  • Kodu girdim fiyat düştü ödeme ekranında onayladım hata verdi sayfa bulunamadı diyor
  • Şimdi tekrar girdim busefer siparişlerde görünüyor ürün umarım 2 kere çekmemişlerdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal2003

quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

DGTRK09100Z benim kullandigim kod

Kod için teşekkürler bende yararlandım kampanyadan.Bugün elime ulaştı.

birşey değil.
  • Evet 2 kere çekti karttan parayı dikkat edin ödeme tamamla dedikten sonra hata veriyor ben hata verdikten sonra siparişlere baktım görünmüyordu tekrar deneyeyim dedim şimdi siparişlerde 2 tane ürün görünüyor yarın iptal edicem birini bakalım sorun olacakmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jegande

Evet 2 kere çekti karttan parayı dikkat edin ödeme tamamla dedikten sonra hata veriyor ben hata verdikten sonra siparişlere baktım görünmüyordu tekrar deneyeyim dedim şimdi siparişlerde 2 tane ürün görünüyor yarın iptal edicem birini bakalım sorun olacakmı

evet bende alırken sorun çıkarmıştı aynen.. siteleri sorunlu.
  • İki sorum olacak.
    1) MM mağazasından çeki düşerek veriyorlar mı? yoksa işlemi internetten mi yapmak lazım.
    2) 549 TL'yi peşin mi çekiyorlar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eriond kullanıcısına yanıt
    1- fiyat düşme durumu mağazan mağazaya değişiyor sanırım
    2- yanlış hatırlamıyorsam world ve axses e peşin fiyatına 11 taksit vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eriond

İki sorum olacak.
    1) MM mağazasından çeki düşerek veriyorlar mı? yoksa işlemi internetten mi yapmak lazım.
    2) 549 TL'yi peşin mi çekiyorlar?

Her mağazada farklılıklar olabiliyor ben direk mağazadan aldım.
    Karta göre farklı taksitler söz konuus ben 12 taksitle aldım.
  • Arkadaşlar... İzmir de olan varsa mediamarkt balçovada bu paketi 499 aldım... Bugün e özel indirimmiş son 5 paket vardı çıkarken...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARkadaşlar netten aldım ben de paketi. KArgo geldikten sonra Digitürk'ü mü aramam gerekiyor ? Nasıl bir işlem sırası izleniyor ne yapmam lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutafik

ARkadaşlar netten aldım ben de paketi. KArgo geldikten sonra Digitürk'ü mü aramam gerekiyor ? Nasıl bir işlem sırası izleniyor ne yapmam lazım ?

Paketten aktivasyon kodu çıkıyor, digiturk u arayıp o kodu iletiyorsunuz. Sonra teknik servis sizi arıyor randevu veriyorsunuz. Servis kurulumu yapıyor bu kadar.

Binanızda eutelsat varsa direk bağlayıp gidiyor yok ise ayrı çanak kuruluyor. Ayrı çanak kurulumuna gerek olursa dikkatli olun 25 metreye kadar ücretsiz kablo hakkınız var olmadık yere çanağı kurup 25 metrenin üzerine çıkıp metresinede 2 lira deyip(metresi 1 lira) söğüşlemeye çalıştılar beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

quote:

ARkadaşlar netten aldım ben de paketi. KArgo geldikten sonra Digitürk'ü mü aramam gerekiyor ? Nasıl bir işlem sırası izleniyor ne yapmam lazım ?

Paketten aktivasyon kodu çıkıyor, digiturk u arayıp o kodu iletiyorsunuz. Sonra teknik servis sizi arıyor randevu veriyorsunuz. Servis kurulumu yapıyor bu kadar.

Binanızda eutelsat varsa direk bağlayıp gidiyor yok ise ayrı çanak kuruluyor. Ayrı çanak kurulumuna gerek olursa dikkatli olun 25 metreye kadar ücretsiz kablo hakkınız var olmadık yere çanağı kurup 25 metrenin üzerine çıkıp metresinede 2 lira deyip(metresi 1 lira) söğüşlemeye çalıştılar beni.

Dostum sağolasın. Binada merkezi bir uydu var ama türksat heralde. Tek çanak olduğunu biliyorum. Bu da sanırım Eutelsat yok demek oluyor doğru mu ? Bina 5 katlı, evim 4.katta. Heralde 25 metre kablo yeterli olur. Peki Çanak parası alıyorlar mı ?

• quote:

quote:

quote:

Dostum sağolasın. Binada merkezi bir uydu var ama türksat heralde. Tek çanak olduğunu biliyorum. Bu da sanırım Eutelsat yok demek oluyor doğru mu ? Bina 5 katlı, evim 4.katta. Heralde 25 metre kablo yeterli olur. Peki Çanak parası alıyorlar mı ?

Evet muhtemelen eutelsat yok, 25 metrenin yetip yetmeceğini bilemeyeceğim malesef.. Eğer çanak kurulacak ise araya yönetici giriyor, bizim yönetici sağ olsun izin vermedi. Mecburen bahçeye kuruldu. Sizin binanızda durum ne olur orası ayrı tabii. Eğer izin vermez ise balkon a kurarlar mecbur. Çanak için ayrı ücret almıyorlar. Hayırlı olsun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet muhtemelen eutelsat yok, 25 metrenin yetip yetmeceğini bilemeyeceğim malesef.. Eğer çanak kurulacak ise araya yönetici giriyor, bizim yönetici sağ olsun izin vermedi. Mecburen bahçeye kuruldu. Sizin binanızda durum ne olur orası ayrı tabii. Eğer izin vermez ise balkon a kurarlar mecbur. Çanak için ayrı ücret almıyorlar. Hayırlı olsun.

Sağolasın hocam çok teşekkür ettim. Yönetici de sıkıntı yok hallederim orasını ;)

• Benibianla B kullanıcısına yanıt
    mağaza yerine netten alalım o zaman. Bilgi için teşekkürler.
  • edgar1899 kullanıcısına yanıt
    nASIL Bİ FAKS, yA DA BU İNDİRİMİ NASIL YAPTILAR. bEN GEÇEN SENE MEDİAMARKTTAN ALDIM üyeliği. Digitürkü aradım bitiyo diye, 80 lira aylık çıkardılar.
  • Digitürke iptal faksı çekiyorsunuz.şu numaralı üyeliğinin iptalini istiyorum diye.bi digitürk merkezine giderseniz yardımcı olurlar.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.