Şimdi Ara

Media Markt-Digiturk Kampanyası-Şampiyonlar Paketi 549tl(Enpara ile 449tl) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
5
Favori
12.680
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurulumun başından sonuna kadar sorun yaşadım. Hala daha bitmedi..

İlk önce binanızda eutelsat yok, turksata bağlayalım diye geçiştirmeye çalıştılar, bende hd ye para verdim neden sd görüntü alayım deyince çanak kurmayı kabul ettiler.

Sonra sen kaşındın der gibi daha uygun yerler olmasına rağmen kablo parası almak için tartışmamıza rağmen kendi istedikleri yere kurulum yaptılar. Sadece aktivasyon ücreti 30 tl yerine 74 tl kablo parası istediler. Çağrı merkezine itiraz edince 20 tl kablo parası aldılar. Metresine 2 tl dediler 1 tl imiş, 25 metreye kadar ücretsizmiş 20 metre dediler.

Sonra gelişigüzel kablolama yaptıkları için komşularımızdan şikayet aldık, balkonlarını işgal ediyormuş kablolar. Tekrar çağırdık hatanızı düzeltin diye, bu seferde kablıyu adam gibi bağlayınca kısa geldi, eve ek bağlantı yaptılar. Ve sonunda 25 tl daha talep ettiler. itirazlarımıza rağmen vermek zorunda kaldık.

Daha sonra ek bağlantıdan dolayı sinyal seviyesinde azalma var uyarısı aldım, tekrar kurulum yaptım tv den kanallar geldi ama sık sık bu uyarıyı almaktayım. Geçen gün tamamen gitti ve bunları tekrar aradım.

Gelen eleman hiç bir şey yapmadı, çanağın yerini değiştirelim deyince 30 tl değişim ücreti alırım dedi, yapmayın dedim ve gönderdim, çağrı merkezini arayıp artık yeter dedim ya sorunumu çözün yada tüketici haklarına başvuracağım deyince, yetkili biri aradı ve mennuniyetiz adına çanak yeri değişimi için ücret alınmayacak dedi.

Tabii bu görüşmeleri en az 10 defa yaptım çağrı merkezi ile..

Teknik servis ilk defa komşumularımızın şikayeti üzerine çağırdığımda aldıkları 25 tl ye itiraz edince benim keyfi olarak bu istekte bulunduğumu söylemişler çağrı merkezine. Ve iadesini yapmıyorlar.

Yarın tekrar gelip çanağı düzeltecekler bakalım yeni bir sorun çıkacak mı?

Ayrıca o 25 tl için tüketici hakem heyetine başvuru yapacağım..

İşte rezalet budur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

Kurulumun başından sonuna kadar sorun yaşadım. Hala daha bitmedi..

İlk önce binanızda eutelsat yok, turksata bağlayalım diye geçiştirmeye çalıştılar, bende hd ye para verdim neden sd görüntü alayım deyince çanak kurmayı kabul ettiler.

Sonra sen kaşındın der gibi daha uygun yerler olmasına rağmen kablo parası almak için tartışmamıza rağmen kendi istedikleri yere kurulum yaptılar. Sadece aktivasyon ücreti 30 tl yerine 74 tl kablo parası istediler. Çağrı merkezine itiraz edince 20 tl kablo parası aldılar. Metresine 2 tl dediler 1 tl imiş, 25 metreye kadar ücretsizmiş 20 metre dediler.

Sonra gelişigüzel kablolama yaptıkları için komşularımızdan şikayet aldık, balkonlarını işgal ediyormuş kablolar. Tekrar çağırdık hatanızı düzeltin diye, bu seferde kablıyu adam gibi bağlayınca kısa geldi, eve ek bağlantı yaptılar. Ve sonunda 25 tl daha talep ettiler. itirazlarımıza rağmen vermek zorunda kaldık.

Daha sonra ek bağlantıdan dolayı sinyal seviyesinde azalma var uyarısı aldım, tekrar kurulum yaptım tv den kanallar geldi ama sık sık bu uyarıyı almaktayım. Geçen gün tamamen gitti ve bunları tekrar aradım.

Gelen eleman hiç bir şey yapmadı, çanağın yerini değiştirelim deyince 30 tl değişim ücreti alırım dedi, yapmayın dedim ve gönderdim, çağrı merkezini arayıp artık yeter dedim ya sorunumu çözün yada tüketici haklarına başvuracağım deyince, yetkili biri aradı ve mennuniyetiz adına çanak yeri değişimi için ücret alınmayacak dedi.

Teknik servis ilk defa komşumularımızın şikayeti üzerine çağırdığımda aldıkları 25 tl ye itiraz edince benim keyfi olarak bu istekte bulunduğumu söylemişler çağrı merkezine. Ve iadesini yapmıyorlar.

İşte rezalet budur.

2 gün sonra kuruluma gelecekler beni hayattan soğuttun yemin ederim.
    benim kablo olayını umarım çözerler ek istemiyorum. evin tesisatından içeri kendiler sokar ve bağlar umarım. şimdiki ekli kullanıyorum çanağımı. ilk kez digitürk bağlatacağım, sinyal sorunu yaşadığını duyunca tesisatı komle değiştirmem gerekecek sanırım. ek ücret istemezler inşallah.

• seyy@h kullanıcısına yanıt
    hocam dikkatli olun, kablo çekerler ise kendinizde ölçün, 25 metreye kadar ücretsiz, metresi de 1 tl.. tabii gelecek servis elemanı çakal olmaz ise sorun çıkmayacaktır zaten.
  • Çağrı merkezinden 30 tl aktivasyon ücreti alınacak demelerine rağmen Denizli'de benden 20 tl aldılar. Arada iyi servisler de çıkıyor tabi
  • Kullanacak varsa indirim kodunu verebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kaç hafta geçti ucuzlaması gerekmez mi

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

daha öncede vermiştim kodu tekrar vereyim.
    görmeyenler oldu sanırım ilk mesajlarda
     Media Markt-Digiturk Kampanyası-Şampiyonlar Paketi 549tl(Enpara ile 449tl)

kodu kullandım teşekkür ederim, alan arkadaşlar memnun mu izlenimlerini aktarırlarsa memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anwhere

Çağrı merkezinden 30 tl aktivasyon ücreti alınacak demelerine rağmen Denizli'de benden 20 tl aldılar. Arada iyi servisler de çıkıyor tabi

Kısmet işte belkide koca türkiye de ki en iğrenç servise denk geldik

• Bana şimdi geldi de bu 15 haneli kod bu kağıdın neresinde yazıyor yahu,içinde mi azıcık açmaya çalıştım kağıt yırtılıcak gibi ? Sn diye birşey var arkada o da değilmiş.

Ayrıca ben önceden kullanıyordum kablo falan herşey hazır bitek kutu alıcam,yine 30 tl alırlar mı ? Bir de hangi kutudan istiyim ?

Edit: Şimdi buldum evet içindeymiş,daha dandik bi kağıt olamazdı insan azıcık şekil olsun diye karta bastırır da yollar be,neyse artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biarkadasabakipcikicam -- 25 Eylül 2013; 13:48:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biarkadasabakipcikicam

Bana şimdi geldi de bu 15 haneli kod bu kağıdın neresinde yazıyor yahu,içinde mi azıcık açmaya çalıştım kağıt yırtılıcak gibi ? Sn diye birşey var arkada o da değilmiş.

Ayrıca ben önceden kullanıyordum kablo falan herşey hazır bitek kutu alıcam,yine 30 tl alırlar mı ? Bir de hangi kutudan istiyim ?

Edit: Şimdi buldum evet içindeymiş,daha dandik bi kağıt olamazdı insan azıcık şekil olsun diye karta bastırır da yollar be,neyse artık

30 TL kurulum ücreti değil zaten kartının aktivasyon ücreti. Gelen görevli de bu aktivasyon işini gerçekleştireceğinden 30 TL'yi alacaklardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: gorky

quote:

Bana şimdi geldi de bu 15 haneli kod bu kağıdın neresinde yazıyor yahu,içinde mi azıcık açmaya çalıştım kağıt yırtılıcak gibi ? Sn diye birşey var arkada o da değilmiş.

30 TL kurulum ücreti değil zaten kartının aktivasyon ücreti. Gelen görevli de bu aktivasyon işini gerçekleştireceğinden 30 TL'yi alacaklardır.

evet az önce digiturk'le konuştuğmda da aynı şey söylendi,ne kadar gereksiz işler bunlar ya aktivasyon ücreti de neymiş alt tarafı gelince arıyor aktivasyon halloluyor.Telefon kontür parasını istiyorlar heralde...
    Neyse lig izlemek isteyince el mecbur bu hırsızlara.

• bunun kullanılabilmesi için kutumuzun olması mı gerekiyor? yoksa kutu dahil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theace

bunun kullanılabilmesi için kutumuzun olması mı gerekiyor? yoksa kutu dahil mi?

kutu dahil dostum,aldıktan sonra kargo gelince telefon açıyorsun şifreni söylüyorsun kuruluma geliyorlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: theace

bunun kullanılabilmesi için kutumuzun olması mı gerekiyor? yoksa kutu dahil mi?

kutu dahil dostum,aldıktan sonra kargo gelince telefon açıyorsun şifreni söylüyorsun kuruluma geliyorlar.

teşekkür ederim bilgilendirmelerin için,

izlenimleri süreç boyunca sizlerle paylaşacağım.

iyi günler.
  • Gecen sene aynı kampanyayla bir önceki Sene aldığım paketimi uzattırmıstım, ama bin dereden su getirtmiştiler resmen.. Sorum şu bu sene bu paketi alıp eski üyeliğini uzattıran/uzattırabilen oldumu. Varsa tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim..

• ilk ay icin kurulum ucreti olan 45TL fatura olarak geldi. aradim hata talep girisi yaptirdim. geri donusu bekliyorum. ozellikle bu kampanyadan faydalanan arkadaslarin dikkatine...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorky

ilk ay icin kurulum ucreti olan 45TL fatura olarak geldi. aradim hata talep girisi yaptirdim. geri donusu bekliyorum. ozellikle bu kampanyadan faydalanan arkadaslarin dikkatine...

bana 85 tl kesmişler rezalete bakın

Edit: kurulum ücretini iptal ettiler. Bu ücreti iptal ettirirken yansıtıyorlarmış arkadaşlar. kapatırkende ayrı uğraşacağız anlaşılan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 7 Ekim 2013; 18:02:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

Kurulumun başından sonuna kadar sorun yaşadım. Hala daha bitmedi..

İşte rezalet budur.

bu işlerde bir terslik olunca devamı mutlaka geliyor şaka gibi. umarım kısa sürede çözüme kavuşur. şimdiden geçmiş olsun.

• .HonouR. kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam. 25 tl aldıkları haksız ücret dışında sorun kalmadı, onuda en kısa sürede geri almaya çalışacağım.
  • buradan aldığım bilgiler ve kod ışığında geçen ayın 28 inde kurulumu yaptım, gelen arkadaşlara 30 tl parayı ödedim kurulum zamanında ama şimdi son ödemesi ayın 21 i olan 45 liralık bir ödeme faturası geldi oda kurulum bedeli olarak faturada yansımış, şimdi ben 30 tl neden ödedim hadi ödedim birdaha kurulum bedeli olarak neden 45 tl ödüyorum? bu durum başına gelen var mı ne yapmalıyım. teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.