Şimdi Ara

Media Markt-Digiturk Kampanyası-Şampiyonlar Paketi 549tl(Enpara ile 449tl) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
5
Favori
12.680
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bahsedilen kodun aynısını girdim ve internetten 549+5 tl kargo ile aldım arakadaşlar. Özelllikle mediamarktın olmadığı iller için ideal. digitürkle, iptaliyle filan uğraşmadan 10 ay bile hesaplansa 55'e gelir yine daha ucuz. 12ye bölünce 46 tl yapıyor. Şu anda en baz digitürk aylığı 21 tl(giriş +2 keyif zorunlu).
  • Arkadaşlar digitürke çok dikkat edin.
    geçen sene aynı paketi bimeksten aldım, bu ayın 16'sında paket sürem doluyordu,
    Uyanıklar bu ayın 3.'nde bana bir fatura kesmiş, sreyi 12 ay daha uzatmışlar.
    kendileriyle hiçbir sözleşmem bulunmamasına daha sürem olmasına rağmen eylül ayı için 60 TL ödemek durumunda kaldım.
    Ayrıca Ağustos ayında eşimi aramışlar ve 1 ay süresince film paketi hediyemiz var istermisiniz diye sormuşlar, eşimde hediye ise olur demiş. Şimdiki faturada 14 TL'de film paketi için kesmişler, sebebini sordum hediye olsa bile süre bitiminden önce haber vermemiz lazımmış, yoksa yenileme hakkına sahiplermiş paketi iptal etmek istediğimi söylediğimde 30 TL iptal ücreti olduğunu söylediler..
    Ayrıca bir duyumumda üyelik bittiğinde hd kutuyu iade etmeniz gerekiyor, en geç 2 ay içinde iade etmezseniz 450 TL cezası varmış ve haciz geliyormuş. adamlar kutuyu almamak için de binbir dereden su getiriyorlarmış..
    lanet olsun dedim 100 TL ödedim ama digitürk benim için bitmiştir..
    Bunları şikayet var gibi sitelerden okuyabilirsiniz, keşke baştan okusaydım diyorum ama iş işten geçti artık.
    Anlayacağınız adamlar acayip bir teşkilat kurmuş , çoğu kişi mağdur. düpedüz dolanırıcılık ama elden bir şey gelmiyor tıpış tıpış dediklerini yapıyorlar..

• Bugün müşteri hizmetlerine sordum, üyelik sonunda otomatik yenileme hakları varmış, son ay içinde arayıp bildirmelisiniz diyorlar

Sözleşmeyi okumadım henüz ama muhtemelen sözleşmeye iliştirmişlerdir, kaç sayfa yazı var bir ara okumak lazım :)
  • Bu bilgiler iyi oldu teşekkürler arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 ay bedava 6 ay 67 liraya teklif sndular bu paket icin kabul ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Howard88

6 ay bedava 6 ay 67 liraya teklif sndular bu paket icin kabul ettim

Eski üyemisiniz hangi kanalla sundular bu teklifi

• 4 yıllıl uyeyim gecen yıl mediamarkttn bu paketten almıstum

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 7 Temmuz 2020; 18:18:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SERENGETİ ASLANI

quote:

Orijinalden alıntı: Howard88

6 ay bedava 6 ay 67 liraya teklif sndular bu paket icin kabul ettim

Eski üyemisiniz hangi kanalla sundular bu teklifi

aynı teklifi kabul etti geçen sene mmden almıştım bende

• Digitürk abonesiysek mevcut faturanın üstüne mi ekleniyor acaba bu ücret? yoksa önce iptal ettirip bunu öyle alsak daha mı iyi? Benim recieverım falan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermanka26

Digitürk abonesiysek mevcut faturanın üstüne mi ekleniyor acaba bu ücret? yoksa önce iptal ettirip bunu öyle alsak daha mı iyi? Benim recieverım falan var.

Bende bu sorunun cevabını merak ediyorum. 24 aylik taahhüt bu ay bitiyor. Mh ni aradigimda beş büyüklerin maçları için ilave aylık 45 lira istiyorlar. Ben şimdi media marktan bu paketi alip, herhangi bir işlem yapmaz ve ekim ayında mevcut taahhutum sona erdiğinde, bu paketi aktive ettirebilir miyim? Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mask345

quote:

Digitürk abonesiysek mevcut faturanın üstüne mi ekleniyor acaba bu ücret? yoksa önce iptal ettirip bunu öyle alsak daha mı iyi? Benim recieverım falan var.

Bende bu sorunun cevabını merak ediyorum. 24 aylik taahhüt bu ay bitiyor. Mh ni aradigimda beş büyüklerin maçları için ilave aylık 45 lira istiyorlar. Ben şimdi media marktan bu paketi alip, herhangi bir işlem yapmaz ve ekim ayında mevcut taahhutum sona erdiğinde, bu paketi aktive ettirebilir miyim? Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.

Yeni üyelik yaptırmanız gerekiyor. Kutuyu falan değişiyorlar. Eskisini iptal etmeniz lazım. Aynı şeyi geçen sene yaşamıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikola Tesla

quote:

Orijinalden alıntı: mask345

quote:

Yeni üyelik yaptırmanız gerekiyor. Kutuyu falan değişiyorlar. Eskisini iptal etmeniz lazım. Aynı şeyi geçen sene yaşamıştım.

Biraz önce Digitürku arayıp, taahhütlü uyeligimin 2 ekim de biteceğini teyit ettirdim. Taahhüt sona erer ermez bu kampanyadan yararlanacagim. Bu arada internet üzerinden kodla indirimli olarak alabilir miyim? Birde yeni uyelikte yeni uydu alıcısı verliyor mu, iki sene once verdikleri ve halen kullandigim cihaz beni televizyondan soguttu.

• quote:

Orijinalden alıntı: *Mustafa

İsteyene indirim kodu verebilirim ben kullanmayacağım.

varsa ben alayım arkadaşım acil laZIM
  • Digitürk HD Paket + Yan oda aboneliğimin taahhütü geçen ay bitti. Ama 37 lira gelen fatura son ay 40 lira gelince Digitürk' e aboneliğimi sonlandırmak istediğimi bildirdim.
    Bana neden ayrılmak istediğimi anlatan dilekçemi nüfus cüzdanı fotokopisi ile faks çekmemi söylediler, ben de öyle yaptım.
    Faks çektikten bir kaç gün sonra telefonla aradılar, neden bitirmek istediğimi sordular. Ben de dilekçemde de anlattığım gibi sık sık arıza yapan receiverlar için ödediği 20 TL teknik servis ücreti, yayınların kalitesizliği ve son zam dedim.
    Bana "Sizle 4 yıldır beraberiz sizi kaybetmek istemeyiz. Taahhüt vermeden aynı aboneliğe devam edin, faturanızı yan oda dahil aylık 30 TL yapalım üzerine bedava teknik servis gönderelim ama bizi bırakmayın" deyince hemen kabul ettim.
    Ertesi gün teknik servis geldi ve bazı kanalları çekmeyen yan oda receiverını halledip salondaki yayın kalitesizliğini nedeni olarak telsiz telefondan dedi ve ücret almadı.

• daha öncede vermiştim kodu tekrar vereyim.
    görmeyenler oldu sanırım ilk mesajlarda
     Media Markt-Digiturk Kampanyası-Şampiyonlar Paketi 549tl(Enpara ile 449tl)
  • quote:

Orijinalden alıntı: drfad

Bahsedilen kodun aynısını girdim ve internetten 549+5 tl kargo ile aldım arakadaşlar. Özelllikle mediamarktın olmadığı iller için ideal. digitürkle, iptaliyle filan uğraşmadan 10 ay bile hesaplansa 55'e gelir yine daha ucuz. 12ye bölünce 46 tl yapıyor. Şu anda en baz digitürk aylığı 21 tl(giriş +2 keyif zorunlu).

Arkadaşım bende yeni aldım daha gelmedi, bana fatura gelecek mi, birde süre bitince hiçbir prosedörle uğraşmayacakmıyım. bu süper olur.
  • Bu paketi alan arkadaslar, taktirmiyacak olsaniz da, çanak anten, LNB ve kablonuzu da alın. Hakkınız çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

daha öncede vermiştim kodu tekrar vereyim.
    görmeyenler oldu sanırım ilk mesajlarda
     Media Markt-Digiturk Kampanyası-Şampiyonlar Paketi 549tl(Enpara ile 449tl)

kullandım teşekkürler.
  • Ben de kullanmadığım kodumu ekleyeyim dedim ama zaten bana da aynı kod gönderilmiş
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.