Şimdi Ara

Media Markt-Digiturk Kampanyası-Şampiyonlar Paketi 549tl(Enpara ile 449tl) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
5
Favori
12.678
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

quote:

Orijinalden alıntı: buyukbang

Alan arkadaşlardan son aktivasyon tarihi alabilir miyiz?

30.03.2014

Bilgi icin teşekkürler. Tarihte iyiymiş. Benim geçen sene aldığım uyelik yılbaşında bitiyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bizim binada eutelsat yokmuş ayrı çanak kuruldu 25 metreden sonra metresi 1 tl miş bide ordan 20 tl ödedim malesef. arkadaşlar eğer benim gibi ayrı çanak kurdurursanız çok dikkatli olun çakal servis elemanı benden 78 tl kablo parası istedi mh ye şikayet ettim 78 tlden 20 tl ye düştü ne hikmetse..
  • quote:

arkadaşlar bizim binada eutelsat yokmuş ayrı çanak kuruldu 25 metreden sonra metresi 1 tl miş bide ordan 20 tl ödedim malesef. arkadaşlar eğer benim gibi ayrı çanak kurdurursanız çok dikkatli olun çakal servis elemanı benden 78 tl kablo parası istedi mh ye şikayet ettim 78 tlden 20 tl ye düştü ne hikmetse..

Hayırlı olsun, cihaz ne verdiler DT 9102 mi?
  • Teşekkürler hm 9504 yazıyor hocam.
  • Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    Bende o cihazdan isteyeceğim ama bakalım servis verecek mi :) Genelde vestel 9102 veriyorlarmış forumlardan okuduğuma göre, ama üyeler humax 9503 - 9504 istiyormuş, daha hızlı ve kayıt özelliği gibi güzellikleri var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sariboce

Bende o cihazdan isteyeceğim ama bakalım servis verecek mi :) Genelde vestel 9102 veriyorlarmış forumlardan okuduğuma göre, ama üyeler humax 9503 - 9504 istiyormuş, daha hızlı ve kayıt özelliği gibi güzellikleri var :)

Evet şansıma yeni cihaz verdiler, görüntüsü daha iyi ve rami 512 mb imiş. Umarım size de ondan bağlarlarlar.

• daha ilk günden sorun çıktı.
    anteni kuracak yer yok evde.çatıya kuralım dedi.
    çatının yanındaki duvarları delerek takmak lazım dedi.
    ellerinde saplama yokmuş.sen al gel dedi.kurulum pazartesiye kaldı.
    saplamaları yaptım. 7-8 gibi gelir dediler servis .gelmediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Bende paketi alacaktım sonra digitürke fax çekince aradılar ilk altı ay 32 sonraki 6 ay 65 dediler.istediğimiz zamanda dondurabiliyormuşuz.3 eylülde başlattım son uç ay donduracağım.totalde 390 TL ödeyeceğim ilk uç ay ligtv 2-3te açık kalacak.

Hocam fax da teklif mi istedin veya ne diye çektin.Verdikleri fiyat hd için miydi.Bilgi verirsen sevinirim.
  • İptal faksı hocam mevcut üyelik için.evet hd

• Geçenlerde digitürk bayisine uğradım. (Kayseri-Fener ticaret) Yeniden alsam ne kampanya var dedim.
    12 aylık abonelikle ilk 4 ay 29TL sonraki 8 ay boyunca 55TL. Tüm maçlar açık. Yayın SD dediler.
    Karar veremedim. İnternetli bir paket olsa da arada interneti de halletsem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sariboce

quote:

arkadaşlar bizim binada eutelsat yokmuş ayrı çanak kuruldu 25 metreden sonra metresi 1 tl miş bide ordan 20 tl ödedim malesef. arkadaşlar eğer benim gibi ayrı çanak kurdurursanız çok dikkatli olun çakal servis elemanı benden 78 tl kablo parası istedi mh ye şikayet ettim 78 tlden 20 tl ye düştü ne hikmetse..

Hayırlı olsun, cihaz ne verdiler DT 9102 mi?

hocam direk türksat çanağına bağlasak türksattaki digitürk kanallarını çekmiyor mu ?
  • alonso35 kullanıcısına yanıt
    Bu paket Eutelsattaki kanalları ve HD yayınları kapsıyor, Turksat uydusundaki kanalları açacağını zannetmiyorum ama denemedim.
  • arkadaşlar kampanya tekrar aktif sanırım, ana sayfada görünüyor.
  • Beyler mediamartk da 839 yazıyor buu alısveriş yapmadan nasıl düşürecegiz.

Ödeme yap kısmına geldim kart bilgilerini girecegim hala 839 diyor nasıl düşecek acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AliKocBey -- 11 Eylül 2013; 14:42:18 >
  • hocam alış-veriş kodunu girmeniz lazım, o kod da alış veriş yaptıktan sonra geliyor, eski kod vardı onunla alanlar oldu ama limiti bitmiş, muhtemelen yeni kod vermeye başladılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 11 Eylül 2013; 14:58:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arresst

Beyler mediamartk da 839 yazıyor buu alısveriş yapmadan nasıl düşürecegiz.

Ödeme yap kısmına geldim kart bilgilerini girecegim hala 839 diyor nasıl düşecek acaba?

Tam hatırlamıyorum ama ödeme yap sayfasında veya bir önceki sayfada indirim kodu kısmına "DGTRK09100Z" yazıp ve kullan butonuna basacaksınız...
  • quote:

hocam alış-veriş kodunu girmeniz lazım, o kod da alış veriş yaptıktan sonra geliyor, eski kod vardı onunla alanlar oldu ama limiti bitmiş, muhtemelen yeni kod vermeye başladılar.

şimdi mediamarkt müsteri hizmetlerini aradım aliısveriş yaparsak o sekilde düşüyormus fiyattan diger türlü kod kullanılmıyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorky

quote:

Tam hatırlamıyorum ama ödeme yap sayfasında veya bir önceki sayfada indirim kodu kısmına "DGTRK09100Z" yazıp ve kullan butonuna basacaksınız...

tamam hocam saolaın kodu girdim fiyat düştü

Edit:İlk basta fiyat düştü son asamaya geldim ödemeyi yaptım ama sayfa görüntülenemiyor diyor iki üç defa daha denedim ama olmadı şimdi bastan birdaha girdim limit doldu diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AliKocBey -- 11 Eylül 2013; 15:57:59 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gorky

quote:

tamam hocam saolaın kodu girdim fiyat düştü

hayirli olsun...
  • hocam kod için teşekkürler satılan paketin şuan üyesiyim. önce digiturkü aradım ve bu kampanyadan devam ettiğimi öğrendim. Kod ile satın aldım ve bugun elime ulaştı. üyeliğimin biteceği son ay içinde şifreyi aktive etmemi söylediler.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.