Şimdi Ara

Medal of Honor: Warfighter [Ana Konu - 26 Ekim!] (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
506
Cevap
1
Favori
43.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba,oyunu xbox a (4GB Slim) aldım.takınca 1.7 gb "HD Texture Pack" yüklemek istedi.tamam dedim ama hdd istiyor dedi yüklemedi.bunun bi çözümü var mı acaba ?
  • MoH: Warfighter'ın İncelemeleri Hayal Kırıklığı!

Hatırlayacağınız üzere EA, aldığı bir kararla birlikte Medal of Honor: Warfighter'ın incelemelerini oyunun çıkışından sonraya sarkıtmıştı. Dün çıkışını yapan Warfighter'ın ilk incelemeleri gelmeye başladı.

Yayınlanan ilk incelemelerde Eurogamer sitesi oyuna 10 üzerinden 5 puan vermiş. Senaryo bölümünden şikayetçi olan Eurogamer sitesi, oyunun multiplayer kısmının açığı kapattığını dile getirmiş. Bir diğer inceleme yayınlayan NowGamer ise, oyunda FPS türüne aşina olmayanları çekecek herhangi bir etkenin olmadığını belirterek 6.5 puan vermiş.

Gelen ilk incelemelere bakılırsa Warfighter'a en büyük eksi, senaryodan geliyor. Bu notlara aşağıdan bakabilirsiniz. Bakalım devamı nasıl olacak?

Eurogamer - 5/10
    NowGamer - 6.5/10
    Destructoid - 5/10
    Games Thirst - 6/10

http://bolumsonucanavari.com/Haberler-MoH_Warfighterin_incelemeleri_Hayal_Kirikligi-32085.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: onimushaa

Oyunun bir bölümü ile ilgili bir sorun yaşıyorum acaba bug'mu ben mi beceremedim çözemedim.Oyunun başlarında ki sniper'lı bölümümüzde öldürmemiz gereken ilk 5 adamı öldürdükten sonra son 2 adam kalıyor sağ tarafta binanın üstünde kafasında mavi işaret olan.Bu son 2 adamı bir türlü vuramadım ve helikopterin vurulmasına engel olamıyorum.Yani bu son kalan 2 adamı tam kafalarından vuruyorum,vücudundan vuruyorum hatta kafasının biraz üstüne bile nişan alarak öldürmeyi denemedim olmadı.Benimle aynı sorunu yaşayanlar var mı acaba aranızda?

Güncelleme:Çok bomba bir olayla daha karşı karşıyayım.Bütün adamları öldürdüm ama ortada helikopterlerimde kalmadı.Eliminate edilmesi gereken yerleri helikopterler patlatmadı şuan sniper la ben mekana,mekan bana bakıyor.Çok ciddi bug'lar var sanırım.

Yeni edit:Bölümü bitirdim ama ciddi buglar var.Herşeyi yapmanıza rağmen bile bazen bölüm bitmiyor ve tekrar oynamanız gerekiyor.

ben neden hala buglarla karsılasmadım 1.0.0.2 yuklu onu dene

• quote:

Orijinalden alıntı: FoxEye

MoH: Warfighter'ın İncelemeleri Hayal Kırıklığı!

Hatırlayacağınız üzere EA, aldığı bir kararla birlikte Medal of Honor: Warfighter'ın incelemelerini oyunun çıkışından sonraya sarkıtmıştı. Dün çıkışını yapan Warfighter'ın ilk incelemeleri gelmeye başladı.

Yayınlanan ilk incelemelerde Eurogamer sitesi oyuna 10 üzerinden 5 puan vermiş. Senaryo bölümünden şikayetçi olan Eurogamer sitesi, oyunun multiplayer kısmının açığı kapattığını dile getirmiş. Bir diğer inceleme yayınlayan NowGamer ise, oyunda FPS türüne aşina olmayanları çekecek herhangi bir etkenin olmadığını belirterek 6.5 puan vermiş.

Gelen ilk incelemelere bakılırsa Warfighter'a en büyük eksi, senaryodan geliyor. Bu notlara aşağıdan bakabilirsiniz. Bakalım devamı nasıl olacak?

Eurogamer - 5/10
    NowGamer - 6.5/10
    Destructoid - 5/10
    Games Thirst - 6/10

http://bolumsonucanavari.com/Haberler-MoH_Warfighterin_incelemeleri_Hayal_Kirikligi-32085.htm

EA bitti diyoruz inanmıyorlar :D

• Benim açımdan berbat olmuş oyunu arkadaşta oynadım..zaten inceleme puanlarıda düşük gelmiş beklenen birşeydi iyiki almamışım oyunu orjin..... Black ops 2 beklemedeyiz. 2 saat oldu oynayalı bir anlam çıkartamadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellboy11

quote:

Orijinalden alıntı: xCixLandx

quote:

Orijinalden alıntı: hellboy11

Yaw gencler burada xbox versiyonunu mu konusuyorsunuz? Pc versiyonuda cikti mi?

YUKARI BAK HANGİ BÖLÜM burası

Teşekkür ettim ya görmemişim burası popüler konularda olunca girmiştim. İyi oyunlar..

Aynı sorun bendede var bir türlü geçemedim. Lütfen yardım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konsol dusmani ea dan baska ne bekliyodunuzki ea oyunlari konsolda oynanmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: OPM

Konsol dusmani ea dan baska ne bekliyodunuzki ea oyunlari konsolda oynanmaz

Battlefield 3, Dead Space serisi, Mass effect serisi oynamadıysan bu senin problemin.

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Battlefield 3, Dead Space serisi, Mass effect serisi oynamadıysan bu senin problemin.

Bf3 un konsol rezilligi belli ozellikle grafikler nfs the run da ole
    Bi iki istisna eayi konsolda kral yapmaz benim gozumde

• oyun anlayamadığım bir sekılde cabuk bitti 16 gb ın hakkını veren bır oyun degıl bu cabuk bıtmesı.
  • Ben grafikleri, oynanışı ve bölüm tasarımlarını beğendim arabayla takip bölümü bile muhteşemdi fakat nişan almada sıkıntı var sanırım hikaye çabuk bitiyor ve kötü bir senaryosu var,puanlar çok çok kötü çünkü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 26 Ekim 2012; 13:35:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Ben grafikleri, oynanışı ve bölüm tasarımlarını beğendim arabayla takip bölümü bile muhteşemdi fakat nişan almada sıkıntı var sanırım hikaye çabuk bitiyor ve kötü bir senaryosu var,puanlar çok çok kötü çünkü...

Senaryo iyi ya nesi var fakat multiplayer'ı berbat geldi BF3'ten sonra

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Bf3 un konsol rezilligi belli ozellikle grafikler nfs the run da ole
    Bi iki istisna eayi konsolda kral yapmaz benim gozumde

Yapmayın BF3 ün neresi rezil ? Sadece pc de daha iyi grafikler.Xboxda kaç tane oyun var ondan iyi grafik veren ?

• grafikler HD yama ile daha iyi olmus bence kotu olmamis MOH 2010 dan daha iyi bir oyun olmus senaryo modunda tek hosuma gitmeyen kisitli silah ve kisa olmasiydi
  • 2. arabalı bölüm daha da muhteşemdi,nfs yapımcılarından yardım alacaklardı bsc'de de bahsetmişlerdi harbiden almışlar güzel olmuş
  • Grafiklere laf atanın çocuğu olmaz

• Ara demoların grafikleri süper,yeni çıkıcak konsollarda oyuniçi grafikler boyle olursa her oyun oynanır:))

• quote:

Orijinalden alıntı: ademirell

Ara demoların grafikleri süper,yeni çıkıcak konsollarda oyuniçi grafikler boyle olursa her oyun oynanır:))

Yeni nesil konsollarin verecegi grafik kalitesi o videolardakinden daha iyi olacaktir oteki turlu yeni nesilin bir anlami zaten olmaz tabi bunu ilk yeni nesil oyunlarda gostermezler tipki xbox360 a ve ps3 e cikan ilk oyunlar ve son oyunlardaki grafik farki gibi kademe kademe yukselteceklerdir.
  • Kesinlikle kötü bir oyun değil, incelemelere kanmayın derim ben. Özellikle grafikler ve oynanış çok iyiydi, hikaye orta hallı bir şey daha önce de dediğim gibi çok kopuk ilerliyordu yani bağlntıları iyi yapamamışlar ve gördüğüm kadarıyla hikayeden çok puan kırmışlar. Bence bu kadar kötü notları asla hak etmiyor en düşük 8 puanı hak eden bir single playeri var.
  • ya beyler 10. bölümden sonra (arabalı) ekran kararıyor gelmiyor.4.bölümden sonrada olmuştu update crack yapıp düzeltmiştim şimdi ne yapsam bilmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.