Şimdi Ara

Medal of Honor: Warfighter [Ana Konu - 26 Ekim!] (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
506
Cevap
1
Favori
43.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Affliction

Online pass'ı dün aldım ama multiye girmedim daha.

Online'ı nasıl ? Oynayanlardan yorum alsak fena olmaz hani.

Silah sesleri on numara yine herhalde. Z-5500 ile evi sallamak lazım.

Ben multisini begendim oynatiyor kendini ama multi de grafikler hayal kırıklığı maalesef:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beta gibi olmasında başka birşeye gerek yok. Single bitmek üzere. Yarın multisine bakıcam.
  • umarım bayramda bizim oyuncu açıktır yoksa ......
  • quote:

Beta gibi olmasında başka birşeye gerek yok. Single bitmek üzere. Yarın multisine bakıcam.

single grafikleri beta da ki gibi arkadasım
  • az sonra Medal of Honor Warfighter Deluxe Edition ı test edicem bakalım ..
  • Grafikler çok güzel, hele bir helikopter bölümü var ki ağzım açık oynadım. Oyun da güzel ben beğendim fakat çok kopuk, hikyeyi anlayamadım ingilzcem iyi olmasına rağmen, biri ne oluyor bana anlatsın Onun dışında inanılmaz bug var oyunda, update çıkmış bugün 50 mblık herhalde buglar içindir, ama böle bir oyun nasıl çıkar çok şaşırtıcı, hiç mi denemediniz arkadaş sanki alpha versiyon gibi her bölümde bir buga rastladım nerdeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugomistral88

quote:

Beta gibi olmasında başka birşeye gerek yok. Single bitmek üzere. Yarın multisine bakıcam.

Biraz yavaş sallada inansın insanlar single grafikleri beta dan 3 kat daha detaylı milleti kandırmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

quote:

Orijinalden alıntı: ugomistral88

quote:

Biraz yavaş sallada inansın insanlar single grafikleri beta dan 3 kat daha detaylı milleti kandırmayın.

grafikler son derece iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boss06 -- 23 Ekim 2012; 20:53:21 >
  • cevaplar için teşekkürler akadaslar
  • Beyler yardım edin MOH WF aldım bugun ps3 e online girmeye calısdım online pass la girmedı nasıl gırerım? Baska bırınde oldumu bu sorun lutfen yardım edın
  • Oyun güzel de bi COD değil abi
  • Origin key olarak oyunu satan arkadaşlar varmı , ps3 yerine pc de bitireyim , gamepad ızdırap oluyor.
  • Oyunu bitirdim sonunda, cok begendim ben. Acikcasi ozellikle grafik soleni diyebilirim, CGI ara videolar bu nesilde gordugum en iyisi bazen gercek goruntuden ayirt etmenin imkani yok nerdeyse. Sesler zaten cok iyidi ve silahlarin tokluk hissi cok basarili gercekten bu konuda iyi is cikarmislar. Yalniz dedigim gibi oyun bugdan gecilmiyordu acilen bunlarin duzeltilmesi lazim. Hikaye de kopuk ilerledi biraz karisik ama sonunda toparliyor ve guzel olmus, oyunun adina yakismis diyebilirim. Bence kesinlikle alinmasi gereken bir oyun olmus.
  • battlelog olabilir
  • Baylar oyunun HD pack'i için orjinal HDD olması şart mı? Slim 4GB konsolumun kendi 4GB hafızasına veya USB belleğe yükleniyor mu? Yoksa BF3 te olduğu gibi yalnızca orjinal HDD lere mi yükleniyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekotim

Oyun güzel de bi COD değil abi

Bu oyunu Cod ile karıştırmayın. Gidip BF, MOH serileri ile COD serileri karşılaştırılamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi el_jericho -- 24 Ekim 2012; 16:30:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_jericho

quote:

Orijinalden alıntı: ekotim

Oyun güzel de bi COD değil abi

Bu oyunu Cod ile karıştırmayın. Gidip BF, MOH serileri ile COD serileri karşılaştırılamaz.

neden
  • Oyunun bir bölümü ile ilgili bir sorun yaşıyorum acaba bug'mu ben mi beceremedim çözemedim.Oyunun başlarında ki sniper'lı bölümümüzde öldürmemiz gereken ilk 5 adamı öldürdükten sonra son 2 adam kalıyor sağ tarafta binanın üstünde kafasında mavi işaret olan.Bu son 2 adamı bir türlü vuramadım ve helikopterin vurulmasına engel olamıyorum.Yani bu son kalan 2 adamı tam kafalarından vuruyorum,vücudundan vuruyorum hatta kafasının biraz üstüne bile nişan alarak öldürmeyi denemedim olmadı.Benimle aynı sorunu yaşayanlar var mı acaba aranızda?

Güncelleme:Çok bomba bir olayla daha karşı karşıyayım.Bütün adamları öldürdüm ama ortada helikopterlerimde kalmadı.Eliminate edilmesi gereken yerleri helikopterler patlatmadı şuan sniper la ben mekana,mekan bana bakıyor.Çok ciddi bug'lar var sanırım.

Yeni edit:Bölümü bitirdim ama ciddi buglar var.Herşeyi yapmanıza rağmen bile bazen bölüm bitmiyor ve tekrar oynamanız gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thisishaolin -- 24 Ekim 2012; 20:28:15 >

• Oyunu istanbulda satan spotcu var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkar çıkmaz oynamış, beğenmediğimi burada dile getirmiştim. COD ile yarışa girip her sene bir oyun yaparlarsa patlarlar. İncelemeleri oyunun çıkışından sonra vermelerinin nedenide bu. Sinle Player in senaryosu bile oynamamak için bir neden. Zaten oyunu oynar oynamaz iyiki stream den bo2 yi pre order almışım.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-MoH_Warfighterin_incelemeleri_Hayal_Kirikligi-32085.htm
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.