Şimdi Ara

Medal of Honor: Warfighter [Ana Konu - 26 Ekim!] (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
506
Cevap
1
Favori
43.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tinúviel

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Olum o güneşli olanı koysana o zaman niye hep negatif yönden bakıyorsun

Cod bops2 silip süpürür ortalığı belli ama ben single oynar birkaç multi yapar atarım kenarı, moh 3.plan'da kalacak gibi.

Evet biraz fanboy gibi oldu hep kötüleri foto çekmişim.

Güzel haritanında fotosunu çekeyim bari single'a dalmadan önce.

Hocam sen resim falan koyma gozunu seveyim, kusura bakma da COD gozunu kor etmis cok on yargilisin. Biz de seviyoruz COD da ne alakasi var simdi bu oyunun onunla onu anlayamadim surekli onunla mukayese etmenin bir anlami yok. Kaldi ki grafik bakiminda kat ve kat iyidir MW3 veya BO'dan. Oyunun singelini oynamamissin bile. Ben koyarim birzadan SS de bakalim ne kadar kotuymus grafikler...

• quote:

Orijinalden alıntı: MiQelangelo

quote:

quote:

Cod bops2 silip süpürür ortalığı belli ama ben single oynar birkaç multi yapar atarım kenarı, moh 3.plan'da kalacak gibi.

Hocam sen resim falan koyma gozunu seveyim, kusura bakma da COD gozunu kor etmis cok on yargilisin. Biz de seviyoruz COD da ne alakasi var simdi bu oyunun onunla onu anlayamadim surekli onunla mukayese etmenin bir anlami yok. Kaldi ki grafik bakiminda kat ve kat iyidir MW3 veya BO'dan. Oyunun singelini oynamamissin bile. Ben koyarim birzadan SS de bakalim ne kadar kotuymus grafikler...

Usta ne CoD'dan bahsediyorsun CoD'la tek kıyaslamayı önceki sayfada yaptım SS'ler ortada Single'a laf atmadım zaten şu haliyle çoğu harita iyi görünmüyor yalan mı söyleyelim şimdi.Ben MW3,BO iyi demedimki BF3'le kıyaslıyorum ki bu oyunun kıyaslanması gereken oyunda odur.

CoD'un gözümü kör ettiği falanda yok forumdaki ağır fanboy tayfayla karıştırmayın.İyi olana iyi diyoruz zaten ama yukarıdaki haritalara da ooo süper olmuş demem kimse kusura bakmasın.

• Beğenmeyenler olmuş ama oyunun grafiklerine hayran kaldım gerçekten çok iyi EXC. oyunu kalitesinde olmuş.Oyunda zaten genel olarak beğenmediğim bir yer olmadı yapay zeka iyi , silahlar iyi , vuruş hissi yerinde sadece şöyle akşam bir oturuşta 6.bölüme kadar geldim ve 13 bölüm var gözüküyor.
  • quote:

quote:

serverler acikmi livede yoksa yalnizmi takiliyorsunuz birde live mp icin ea online key soruyormu onu merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Aspirin_Gripin

quote:

quote:

serverler acikmi livede yoksa yalnizmi takiliyorsunuz birde live mp icin ea online key soruyormu onu merak ediyorum

Online-Pass'ı aldım ben. Ama multiye girmedim single oynuyorum. Single bitsin multiye giriş yapacağım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Single kısmı cod e benzetmeye çalışmışlar, olmamış. multisi bf3 ün yanından bile geçemez. Balon olmuş bence. hikaye özenti becerememisler, grafikler kötü, yapay zeka aptalca, cod kotulemeye alışmış liseli ergenler için birebir. puanlari ea para yedirmemisse 70i geçmez. bo2 ön siparişini veriyorum hemen

Cod kötülemeye alışmış liseli ergenler mi,ne diyo lan bu

ne olduğunu bildiğim için sorun değil.

oyun vasat, otoriteler para almamissa puanlarda vasat olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MiQelangelo

quote:

quote:

Usta ne CoD'dan bahsediyorsun CoD'la tek kıyaslamayı önceki sayfada yaptım SS'ler ortada Single'a laf atmadım zaten şu haliyle çoğu harita iyi görünmüyor yalan mı söyleyelim şimdi.Ben MW3,BO iyi demedimki BF3'le kıyaslıyorum ki bu oyunun kıyaslanması gereken oyunda odur.

CoD'un gözümü kör ettiği falanda yok forumdaki ağır fanboy tayfayla karıştırmayın.İyi olana iyi diyoruz zaten ama yukarıdaki haritalara da ooo süper olmuş demem kimse kusura bakmasın.

Hocam o zaman yorumlarinda sunu belirt, MULTI GRAFIKLERI IYI DEGIL diye, kim takar multi grafikleri COD'da BF3'de cok mu iyiydi sanki (konsol icin konusuyorum) yorumlarin yanlis anlasiliyor ki senin yorumlardan sonra bir cok kisi oyunun grafikleri fos cikti vs gibi yorumlar yapmaya basladi. Zaten koyun surusu halinde gidiyoruz her konuda biri kotu dese herkes kotu der oynamayanlar bile gelmis yorum yapiyor.

• mp haritalari cok cok iyi olsa ne olurki oyunun albenisi mp oynanabilirligi olmadiktan sonra maalesef MOH serisi bu konuda sinifta kaliyor bir COD asla olamaz cunku devamliligi olmuyor oynuyorsun sonra atiyorsun birkoseye

@Tinúviel arkadasin dedigi gibi zaten create class mp menu cok karmasik, basit ve anlasilir degil bu bile basli basina beni oyundan sogutmaya yetiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aspirin_Gripin -- 21 Ekim 2012; 15:00:05 >
  • Buradaki olumsuz yorumlara lütfen aldanmayın arkadaşlar. Oyunu bizzat kendiniz oynayarak fikir sahibi olun.
    Fakat oyunun grafikleri için söylenenler malesef doğru. Benimde beklentim yüksekti ancak beklediğim gibi çıkmadı.
    1.DVD'de HD texture yüklemesi yapılsada grafikler en azından tatmin edici boyutlara gelebiliyor. Fakat bir önceki nesil oyunlara göre çok başarılı değil.

Fakat grafiklerin kötü olması oyununda kötü olduğu anlamına gelmiyor.
    Oyun; oynanışı ile, menüleri ile ve özellikle senaryosu ile gerçekten çok başarılı olmuş. Özellikle oyun resmen yağ gibi akıyor, donma, takılma gibi problemlerle karşılaşmadım.
    Z5500 sayesinde oyununda içerisindeymiş gibi oluyorsunuz, sesler gerçekten etkileyici olmuş.
    Bilgilendirme ekranları, ara ve ana menüler çok şık ve anlaşılır.
    Kendi adıma, uzun süredir bu kadar keyif veren FPS oyun oynamadım diyebilirim.

Single modda oynadığımız mekanlar çok gerçekçi olmuş.
    Ayrıca oyun içi ara videoları soluksuz izliyorsunuz, geçmeye kıyamıyorsunuz.
    Şuan Gold üyeliğim olmadığı için multiplayer moddaki yorumlara cevap veremiyorum.

Şu ana kadar eksik olarak gördüğüm tek şey, oyun içerisinde öldüğünüzde tekrar oyuna girmek için çok bekliyorsunuz. Belki çıkacak update'ler ile bu düzeltilebilir.

DSLR makinem ile oyundan kareler almaya çalıştım. Umarım fikir verir.
    Herkese iyi oyunlar.

Medal of Honor: Warfighter [Ana Konu - 26 Ekim!]

• oyun fwye düşmüş beyler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Single kısmı cod e benzetmeye çalışmışlar, olmamış. multisi bf3 ün yanından bile geçemez. Balon olmuş bence. hikaye özenti becerememisler, grafikler kötü, yapay zeka aptalca, cod kotulemeye alışmış liseli ergenler için birebir. puanlari ea para yedirmemisse 70i geçmez. bo2 ön siparişini veriyorum hemen

Cod kötülemeye alışmış liseli ergenler mi,ne diyo lan bu

• quote:

Orijinalden alıntı: xCixLandx

quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

BEN ATIŞ eğitim BÖLÜMÜNDEYİM KIRMIZI OK VAR ORDA DURAN TAHTAYI vurmamı istiyor sürekli ateş ettiğim halde o bölümü geçemedim oynayanlar orayı nasıl geçtiğini anlatırsa sevinirim

El bombasi atman gerekiyor bir yerde. Dene istersen.
  • Online pass kodunu multisini henuz denememiş olmama ragmen satin aldim harika bir oyun olduguna kalıbımı basarım şimdi toz olun ergen black ops cular.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangı dvd sıngle beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: boras06

hangı dvd sıngle beyler

2. DVD single.

1. DVD Multi ve HD Texture yaması içeriyor.
  • Bence İkinci dünya savaşı sıktı. Modern düzenli ordu savaşlarıda baya sıkmaya başlıyor. Artık Sivil direniş, iç savaş, örgütlenme teror örgütü gibi şeyler konusu olan oyunlara yönelmeliler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: IhtiyarDelikanli

Bence İkinci dünya savaşı sıktı. Modern düzenli ordu savaşlarıda baya sıkmaya başlıyor. Artık Sivil direniş, iç savaş, örgütlenme teror örgütü gibi şeyler konusu olan oyunlara yönelmeliler..

Açıkçası ben COD 2 gibi sağlam 2. dünya savaşı oyunlarını özledim. Modern savaşlardan gına geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

Online pass kodunu multisini henuz denememiş olmama ragmen satin aldim harika bir oyun olduguna kalıbımı basarım şimdi toz olun ergen black ops cular.

• quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

Bence İkinci dünya savaşı sıktı. Modern düzenli ordu savaşlarıda baya sıkmaya başlıyor. Artık Sivil direniş, iç savaş, örgütlenme teror örgütü gibi şeyler konusu olan oyunlara yönelmeliler..

Açıkçası ben COD 2 gibi sağlam 2. dünya savaşı oyunlarını özledim. Modern savaşlardan gına geldi.

Talep varki hala modern savaşlara devam ediyorlar ama nereye kadar sürecek onu bilemeyiz. Ben halimden memnunum açıkcası. Kaliteli oyunlar geliyor hep.

• quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

Talep varki hala modern savaşlara devam ediyorlar ama nereye kadar sürecek onu bilemeyiz. Ben halimden memnunum açıkcası. Kaliteli oyunlar geliyor hep.

Pompalıya dürbün takmak gerçekten de çok güzel çok mantıklı. Yapsınlar istedikleri gibi elbet biz de oynayacak oyun buluruz.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.