Şimdi Ara

Medal of Honor: Warfighter [Ana Konu - 26 Ekim!] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
507
Cevap
1
Favori
43.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hd texture pack için link verecek arkadaşımız varmı acaba?
  • TAm sürüm ne zaman çıkacak ?
  • Açılıştaki konteynerli bölüm efsane bir girişti Voodoo'nun sesini özlemişiz.Sonraki bölümlerde tempo şimdilik MoH 2010 ayarında gidiyor.Silah sesleri çok iyi vuruş hissi tepkiler mükemmel ışılandırma çok başarılı hatta oyunun grafiklerinin en iyi yönü diyebilirim.AA eksiği var ve patlamalar sırıtıyor onun dışında kesinlikle multiplayerdan iyi bir grafik var oyunda.Valla 2 ss atayım diye başından zor kalktım.

Medal of Honor: Warfighter [Ana Konu - 26 Ekim!]

• oyuna girerken the disc is unreadable diyomu acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arnold Schwarzenegger -- 21 Ekim 2012; 17:54:55 >
  • fotolardan mı bilemem bu resimler daha net ve evet grafikler daha iyi geldi bana şimdi
  • Adamlar uğraştığı her oyunda kaliteyi ortaya çıkardılar ama şu moh serisinde bir dikiş tutturmadı adamlar.

Umarım bu oyun olmuştur.

Dildo koysunlar gerekirse silahlara ama bir şekilde adam gibi bir oyun yapsınlar artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haydi bakalim son 5 gun

• Arkadaşlar oyun gerçekten kalite kokuyor... Yani grafik olarak ben gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Özellikle HD texture pack ile birlikte ama tabiki konu olarak EA oyunları genelde biraz problemli. Demek istediğim derin ve sürekliyici bir konu oyunda yok malesef... EA genelde teknik anlamda üst düzey projeler yapabiliyor... Ancak onların problemi bence yaratıcılık... Eskisi kadar yaratıcı ve sürükleyici kurgulama yapamıyorlar gibi geliyor bana. Tabiki yoruma açık her zaman... Dolayısıyla kesinlikle oynayın. Ben keyif alınacağı kanısındayım... Multi kısmı ise benim tadabileceğim bir zevk değil malesef (Jtag)... O kısmını daha iyi yorumlayabilecek arkadaşlara sözü bırakmak isterim...
  • OYNAYAN ARKADAŞLAR ACİL BANA CEVAP LAZIM ŞİMDİ OYUNDA ARA VİDEO GİRİP ADAM TELEFONDA BAYANLA KONUŞUYOR SONRA SAKALLI ADAMLA KONUŞUYOR ATIŞ EĞİTİMİNE GİDİYOR ORDA ÖNDEKİ TAHTAYI VURUYORUM ARKADAKİ TAHTAYA SÜREKLİ ATEŞ ETTİĞİM HALDE GEÇEMİYORUM BAZI ARKADAŞLAR BOMBA ATACAKSIN DEDİ AMA BOMBADA BULAMADIM BU BOMBA NERDEDİR YADA NASIL GEÇEBİLİRİM ACİL CEVAP BEKLİYORUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir ALex

oyuna girerken the disc is unreadable diyomu acaba ?
  • oynadım bende hd texturesiz ve texture li çok fark ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: xCixLandx

OYNAYAN ARKADAŞLAR ACİL BANA CEVAP LAZIM ŞİMDİ OYUNDA ARA VİDEO GİRİP ADAM TELEFONDA BAYANLA KONUŞUYOR SONRA SAKALLI ADAMLA KONUŞUYOR ATIŞ EĞİTİMİNE GİDİYOR ORDA ÖNDEKİ TAHTAYI VURUYORUM ARKADAKİ TAHTAYA SÜREKLİ ATEŞ ETTİĞİM HALDE GEÇEMİYORUM BAZI ARKADAŞLAR BOMBA ATACAKSIN DEDİ AMA BOMBADA BULAMADIM BU BOMBA NERDEDİR YADA NASIL GEÇEBİLİRİM ACİL CEVAP BEKLİYORUM

Arkadaşım ilk defa mı FPS oynuyorsun anlamadım ki.

RB tuşuyla el bombası atacaksın orada söylediği zaman birde o arkadaki hedefleri dürbünle vur.

Yanlız sen burayı anlamadıysan ileride zor geçersin bölümleri ben uyarayım şimdiden.
  • Beyler araba kovalamaca bölümünde Dvd yi okumaya başlıyor xbox ve Bir süre sonra game error verip xbox reset atıyor napıcaz ?
  • hd pack usb bellege yuklenmiyor malesef lanet olsun ya

• quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

Beyler araba kovalamaca bölümünde Dvd yi okumaya başlıyor xbox ve Bir süre sonra game error verip xbox reset atıyor napıcaz ?

oyunu hangi dvd yazıcı ile yazıyorsun arkadasım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugomistral88

quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

Beyler araba kovalamaca bölümünde Dvd yi okumaya başlıyor xbox ve Bir süre sonra game error verip xbox reset atıyor napıcaz ?

oyunu hangi dvd yazıcı ile yazıyorsun arkadasım ?

göçmüş forum
  • Arkadaslar herkes hd kaplamalari xboxin kendi hddsinemi atti?

Normal usb'ye atabilen varmi?

• Evet gercekten karışmış konu. Spoiler vermeyin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theraptorx -- 21 Ekim 2012; 20:10:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

Arkadaslar herkes hd kaplamalari xboxin kendi hddsinemi atti?

Usb ye atamazsın. Bir 20 gb hdd almak zor olmasa gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

Arkadaslar herkes hd kaplamalari xboxin kendi hddsinemi atti?

Usb ye atamazsın. Bir 20 gb hdd almak zor olmasa gerek.

zor yada degil elimde hazir usb varken kullanmayi dusundm bukadar basit hayir de gec bu kadar zor olmasa gerek

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.