Şimdi Ara

Mecool Km9 Kullanıcıları Konusu (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.794
Cevap
82
Favori
175.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam pubg oyununu mouse ve klavye ile mi oynuyorsun. Bir arkadaş Ban yediğini söyledi de ben de vazgecmistim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi güzel android9 pie..ama smart iptv 1.7 çalışmadı birde kumanda ile açılışta kızılötesini km9 görmüyor..geri döndüm stock fw ye..
  • Arkadaşlar kodi yükledim sonra eklenti yükledim oradan herhangi birşey açınca bad email and password diyor nasıl duzeltecem????

• puhu tv uygulamasında görüntü kalitesi ayarı var mı? yoksa da otomatik olarak artması gerekiyor ama görüntü hiç hd olmuyor sanki. web üzerinde 4k'ya kadar çözünürlük seçeneği var uygulamada yok ya da ben bulamıyorum.
  • anti236 A kullanıcısına yanıt
    Cmylmzz C kullanıcısına yanıt
    nsr47 N kullanıcısına yanıt
    pubg oyununu klavye mouse ile oynuyorum ama keymapper gibi ekstra uygulama kullanmiyorum. fare ile ekran otomatik hareket etmiyor. farkli resime gecer gibi ekrani surukluyorum. egilmem gerekirse ekrandaki tusa mouse la tikliyorum zor oluyor. ilk siralara cikmak zor yani.

o klavye sorunu cihazi ilk taktiginda ingilizce klavye duzeninde tanimasindan kaynaklaniyor. Turkce klavye duzeni km9da yuklu degil. rom a o ozelligi yuklemezlerse kullanamayacagiz.

iptv ye para vermek bana sacma geliyor. 4 de 1 fiyatina da alsak sacma. ya beles kullanirim ya da parasiyla kaynagindan alirim. o yuzden netfix ortak hesap var. mac izlemek ile ilgilenmiyorum.
  • km9 u salondaki 4k tv ye bagladim. ilk youtube da titreme saliselik gidip gelme yapti birkac kere. sonra baktim kablo 1.4 destekliymis. kutusundan cikan kabloyu taktim ama o da kutu ilk acilirken o sekil titreme yapti. 1080p de boyle sorun yapmamisti. Kabloyu degistirecegim ama baska sorun olma ihtimali var mi?
  • nsr47 N kullanıcısına yanıt
    kayıt olmanızı gerektiren bir eklentimi?
    Turkvod denedinizmi? orada da aynısı oluyormu?
  • Agronur17 kullanıcısına yanıt
    açılıştaki titremeden sonra herşey düzgün mü? bazı tvler gelen görüntüyü panele uydurma işlemi yaparken ilk bağlantıda titreme yapar.misal bende pc bağladığımda arada görüntü gidip 1 saniye sonra geldiği oluyor.
  • Agronur17 kullanıcısına yanıt
    Ben de 4k Tvde kullanıyorum. Android ayarlarından görüntü ayarları kısmında deep color var onu kapatınca düzeldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Cihazın 4K performansı nasıl gerçekten 4K gösterebiliyor mu film veya videoları

• km9 için oyun kolu kullananlardan tavsiye lütfen ..
  • nsr47 N kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun oldu. Cihazın kumandayı Bluetooth olarak gördüğünden emin olun. Kumanda kızılötesi olarak tanıdıysa ses özelliği çalışmaz.

• Merhaba. Kendi 5 yıllık televizyonumda aynı HDMI kablo ile yaşamadığım yeşil ekran sorununu yeğenimin 9 yıllık lcd 52” tv.sinde 5 dakikada bir yaşıyorum. Tv kumandasından inputu değiştirip geri dönünce düzeliyor. Hiçbir şey yapmazsam da 3-5 dakika sonra kendiliğinden normale dönüyor.

Ekran sanki yeşil film kaplanmış gibi. İçerik görülüyor. Tam yeşil boş ekran değil.

Bu sorunu yaşayan ve çözen oldu mu?

Teşekkürler yanıtlarınız için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jousi J kullanıcısına yanıt
    Android ayarlarından görüntü ayarları kısmında deep color var onu kapat. Çözünürlüğü de kendin seç tv full hd ise 1080p50hz seç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Rom cikartti freaktab..az önce
    https://forum.freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s905x2/firmware-roms-tools-do/757937-rom-mecool-km9-stock-nano-nexus-rom-android-8-1/page2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 17 Ocak 2019; 16:3:27 >
  • arkadaşlar selam ben de bu ürünü aldım fakat kumanda kayıp bulamıyorum 2 haftadır. bişeylerle birlikte çöpe gitti galiba, alternatif kumanda air mouse önerisi olan var mıdır?
  • KM9'a Clean Master uygulamasını kurdum. Clean Master'ı kurmadan önce; mouse imlecini ana ekrandaki herhangi bir uygulamanın üstüne getirip, klavyeden ok tuşuna basarak uygulamaya direk giriş yapabiliyordum. Clean Master'ı yükledikten sonra klavyeden ok tuşuna bastığımda "Aç, taşı" gibi seçenekleri olan bir menü açılıyor. İstediğim uygulamaya direk giriş yapamıyorum. Bu sıkıntının çözümü nedir acaba?

• hamemo kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun, killApps uygulamasını kurduktan sonra oluşmustu. Uygulamayı silince düzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: seberhan1907

arkadaşlar selam ben de bu ürünü aldım fakat kumanda kayıp bulamıyorum 2 haftadır. bişeylerle birlikte çöpe gitti galiba, alternatif kumanda air mouse önerisi olan var mıdır?
    Yedek kumandası satılıyor. Bence orjinal kumanda satın alın.
    https://s.click.aliexpress.com/e/nd2dF1W

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 17 Ocak 2019; 18:29:41 >
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.