Şimdi Ara

Mecool Km9 Kullanıcıları Konusu (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.794
Cevap
82
Favori
175.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kodi değil de, modlu vavoo dan açmayan içerikleri gösteriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • miki kullanıcısına yanıt
    usb data kablolarinin icinden 3 kablo geciyor. eski atil usb kablolariniz varsa renkleri denk getirerek 2 kabloyu feda edip kendiniz yapabilirsiniz.

Bu arada digiturk diledigin yerde 907 hatasi veriyor 2 gundur. forumda biri 4.1.4 versiyonunu kullanin yazmis ama playstore da 3.5.2... versiyonu var. cozum ureten var mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • miki kullanıcısına yanıt
    Data + Elektrik ileten kablonun içeriği 4 adet farklı renkte ince kablodan oluşuyor.
    Kırmızı-Siyah güç bağlantısı / Yeşil-Beyaz data bağlantısı.

Bu şekildeki USB şarj kablosundan 2 adet edinip ortalarından keserek kalın USB uçların olduğu parçaları karşılıklı aynı renkler birbirine eklenip yalıtılacak.
    Ben bu şekilde yaptım sorunsuz çalıştı isteyen herkes biraz uğraşarak yapabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agronur17

usb data kablolarinin icinden 3 kablo geciyor. eski atil usb kablolariniz varsa renkleri denk getirerek 2 kabloyu feda edip kendiniz yapabilirsiniz.

Bu arada digiturk diledigin yerde 907 hatasi veriyor 2 gundur. forumda biri 4.1.4 versiyonunu kullanin yazmis ama playstore da 3.5.2... versiyonu var. cozum ureten var mi?
    4.1.4 apk
    https://apkplz.net/app/com.digiturkplay.mobil

4.1.5 apk
    https://apk.tools/details-digiturk-play-apk/

• Arkadaşlar km9 dün elime ulaştı. Hiç kullanmadan satıyorum, Trabzonda elden teslim veya başka illere kargo ile gönderebilirim. 350 tl istiyorum. Fahiş vergi girildiği icin zararina veriyorum.

Düzenleme : Satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2 -- 22 Ocak 2019; 9:56:15 >
  • Banggood tan 6 ocakta turkey direct mail ile aldığım ürün 12 gün sonra hiç bir vergi ödemeden (7 euro bandrol dahil) yeni kullanıcı indirimi ile 302 tl ye elime ulaştı. Cihazın 24 mpbs internetim ile sorunsuz ve hızlı bir şekilde internete bağladım. Normal kızılötesi Kumanda seçeneği ile almıştım ürünü, kumandası ile kontrol edemedim, çokta sorun olmadı, mouse bağladım ve tüm işimi görüyor. Düşünen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.

• Arkadaşlar, D-smart Go kurdum ama hata veriyor. Bunu kullanan var mı acaba?

• Beyler FW değiştirerek wifi 2.4 sorununu çözebilen oldu mu? Eğer olduysa sesli kumandayı kullanmaya devam edebilen var mı ?
  • souzasoares kullanıcısına yanıt
    Android 9 versiyonunu yükledim ve şuan kullanıyorum. 2.4 mb hız sorunum çözüldü. Sesli kumanda özelliğini kullanamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: xLUNATICx

Android 9 versiyonunu yükledim ve şuan kullanıyorum. 2.4 mb hız sorunum çözüldü. Sesli kumanda özelliğini kullanamıyorum.
    Nasıl güncelliyoruz :)

• Arkadaşlar es Explorer ile 1-2 gün öncesine kadar 3-4 gb dolu olan dik şu anda 13 gb dolu durumda.Gereksiz dosyaları es explorer ile bulup silemedim.Bunun için güzel bir program var mı?
    Cihaza 1-2 program kurdum onlarıda sildim.Bu 10 gb nereye gitmiş olabilir.
  • Bu cihazı normal kumanda ile satın alıp kullanan varmı? ben normal kızılötesi kumandayı bir türlü çalıştıramadım
  • namecity N kullanıcısına yanıt
    chromecast arada şişiyor. uygulamalardan bulup temizlemek lazım.
  • KM9 elime geleli 1 ay oldu. Bu süreçte 2-3 defa anca açmışımdır. Ben de sanırım kimsede olmayan bir sorun var. Cihaz belli bir süre sonra yemyeşil oluyor, görüntü gözüküyor ama, sonra tekrar normale dönüyor, sonra tekrar yeşil oluyor. Bu böyle gidiyor. Satıcı ile konuştum içini açıp içindeki mekanizma üstüne ağır bir şey koymamı söyledi, açmakla falan uğraşmadım. Bu sorunla karşılan çözebilen var mı acaba? En kötü sahibinden vb siteye koyup sorununu da söyleyip uygun bir fiyata satmayı planlıyorum.
  • osmanbjk O kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Birkaç gün önce benzer sorunumu ben de yazdım ve sağ olsun bir arkadaş öneride bulundu. Dediğini yaptım, düzelir gibi oldu ancak sorun yine oluştu. Sorumu ve öneriyi buraya kopyalıyorum:

SORUM: Merhaba. Kendi 5 yıllık televizyonumda aynı HDMI kablo ile yaşamadığım yeşil ekran sorununu yeğenimin 9 yıllık lcd 52” tv.sinde 5 dakikada bir yaşıyorum. Tv kumandasından inputu değiştirip geri dönünce düzeliyor. Hiçbir şey yapmazsam da 3-5 dakika sonra kendiliğinden normale dönüyor. Ekran sanki yeşil film kaplanmış gibi. İçerik görülüyor. Tam yeşil boş ekran değil.
    Bu sorunu yaşayan ve çözen oldu mu?

Teşekkürler yanıtlarınız için.

YANIT: Android ayarlarından görüntü ayarları kısmında deep color var onu kapat. Çözünürlüğü de kendin seç tv full hd ise 1080p50hz seç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jousi -- 23 Ocak 2019; 1:5:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jousi J kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu denemiştim ancak malesef çözüm olmadı. Benim televizyonumda yaklaşık 10 yıllık Lcd Tv. Marka philips. Sanırım cihazla alakalı değil tv ile ilgili bir uyum sorunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanbjk

Hocam bunu denemiştim ancak malesef çözüm olmadı. Benim televizyonumda yaklaşık 10 yıllık Lcd Tv. Marka philips. Sanırım cihazla alakalı değil tv ile ilgili bir uyum sorunu.
    Siz daha evvel de bu sorunu yazmıştınız, sanırım sizin televizyonunun hdmi girişinde bir uyumsuzluk var.

Bir de görüntü ayarlarından = RGB 8 bit'i seçip deneyin.

• frux kullanıcısına yanıt
    RGB 8 bit denerim bir de akşam eve gidince. Evet sanırım eski lcd tvlerde uyum sorunundan kaynaklı
  • Bende dün akşam bangood dan normal kumandalı olan modelini kargo, vergi ve sigorta dahil 297tl ye aldım.
    Geçmiş sayfalara şöyle bir göz gezdirdimde bir çok problemle karşılaşılmış. Acaba kötü mü ettim almakla 😅

Amacım 720p projeksiyona bağlayıp kodi, youtube ve internetten tarayıcısından dizi film izlemek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MARV_ONUR kullanıcısına yanıt
    ihtiyaçlarını karşılar hocam.
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.