Şimdi Ara

Mecburen burada yeni ps3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni ps3 alacaklar başlığıo altında yazdım ama cevaplayan çıkmadı. Ben de mecburen konuyu buraya açtım.

Yarın bir ps3 alacağım en uygun aşağıdaki linkteki cihazı bulabildim. world e 5 taksit 927tl. Ayrıca yanında pes 2009 da veriyorlar. Uygunmudu acaba.
    Lütfen yorumlarınıı eksik etmeyim

Teşekkürler

http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=36372

• pes değil fifa veriyorlar, pes daha pahalı bir oyun, yanında ds3 veriyorlarsa 5 taksit world e değebilir, yoksa tartışılır.
  • dostum vatan'ın 2-3 hafta önce 770 lira fifa 09'lu ps3 kampanyası vardı, yine geçenlerde bimeks'te sadece ps3 700 liraydı.bunlar da hep 80gb idi.keşke bu kampanyaları yakalayabilseydiniz.ama daha bu şekilde kampanyalar olacaktır.tabi yine de siz bilirsiniz.
  • Ds3 nedir bilmediğim için bir şey diyemiyeceğim. Kampanyalar içinse ben sürekli sahada çalışan biriyim. Fazla takip edemiyorum. Kamoanyaları kaçırmışım işte. O zaman bekliyeyim biraz daha. Belki bir kampanya yakalayabilirim.

Genelde hafta sonu oluyor sanırım bu kampanyalar
  • kampanya beklemen faydalı olur özellikle sıcak fırsatları takip et fazla nete giremiyosan bile
  • ds3 dualshock 3, yani sixaxis ( ilk ps3 gamepad i ) in titreşimlisi. kampanyaları beklemen faydana, olmadı nisanda ucuzlamaya gidecek diyorlar ps3 ler, bence ozamanıda bekleyebilirsen bekle
  • Neredeyse sipariş veriyordum. Vevap yazdığınız için teşekkür ederim.

O zaman bekleyeyim ben. Bugüne kadar almadan beklemişiz zaten. biraz daha bekleriz.
  • Ben bu paketi vatandan 769 liraya almıştım. Kampanyaları takip et. Her gün sıcak fırsatlar bölümüne bak

Geçtğimiz hafta sonu mavi bilgisayar 80 gb ps3 ü ( oyunsuz) 699 liraya satmıştı. Belki halen kalmıştır stoklarda bi ara adamları
  • Teknosa'da suan için devam eden bir kampanya var sanırım.
    PS3 80 GB + PES 2009 + GT 5 Pro 1.049 TL bence bunu kaçırma derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: haks446

Teknosa'da suan için devam eden bir kampanya var sanırım.

Pahalı. O Paketin ederi 800-850 felan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 720p

quote:

Orjinalden alıntı: haks446

Teknosa'da suan için devam eden bir kampanya var sanırım.

Pahalı. O Paketin ederi 800-850 felan.

o fiyata tr garantili nerede var
  • quote:

Orjinalden alıntı: sissente

Üstadlar selamlar.

Yeni ps3 alacaklar başlığıo altında yazdım ama cevaplayan çıkmadı. Ben de mecburen konuyu buraya açtım.

Yarın bir ps3 alacağım en uygun aşağıdaki linkteki cihazı bulabildim. world e 5 taksit 927tl. Ayrıca yanında pes 2009 da veriyorlar. Uygunmudu acaba.

Teşekkürler

vatan bilgisayardaki kdv dahil 1094 liraya geliyor, aşağıdaki sitede aynı paket kdv dahil 939 lira, nasıl bir site olduğunu bilmiyorum ama sony yetkili satıcısı yazıyor, kapıda ödeme seçeneğide var

http://www.elektroniksepet.com.tr/asp/show_stock.asp?product=PS3%2080GB%20FİFA09

• ps3 80gb = 700 tl fifa2009 + gt5p =120 tl etti sana 820 tl

1000 küsür tlleri vermeye değer mi bi daha düşün

Ayrıca bnde de ps3 yok ve güzel bir kampanya olduğunda bn de alıcam.(Nakitim mevcut)
  • quote:

Orjinalden alıntı: dark dragon

quote:

Orjinalden alıntı: sissente

Üstadlar selamlar.

Teşekkürler

vatan bilgisayardaki kdv dahil 1094 liraya geliyor, aşağıdaki sitede aynı paket kdv dahil 939 lira, nasıl bir site olduğunu bilmiyorum ama sony yetkili satıcısı yazıyor, kapıda ödeme seçeneğide var

http://www.elektroniksepet.com.tr/asp/show_stock.asp?product=PS3%2080GB%20FİFA09

Evet ama worl kart ile alırsanız 5 taksit 900 küsür. world ile öderseniz kdv yok

• Ben 699 dan maviden geçen haftasonu aldım 750 den fazla etmez bence bu alet
  • bence çok acele etme arasıra kampanya çıkıyor.
    2 hafta önceydi sanırım bimeksete 700 TL ye verdiler.
    keza arkadaslarda maviden filan almışlar uygun fiyatlara.
    vatanda arasıra %18 kdv indirimi oluyor.
    sonuçta 200 TL az bir para değil.
  • 3 ay once hepsıburada.com dan 1040 ytl ye 40 gb pal ps3 +2 sıx axıs + nba2k9 + gt5 + hdmı kablo almıstım. baya ıyıydı fıyatı
  • Vay be! Biz de İlk 2007 Temmuzda almıştık Sony'den. Yanında motorstorm ve tek sixaxis ile birlikte tam 1400 lira saymıştık o zaman Şimdi yanında neler neler veriyorlar.
  • Evet ya, bu aralar müthiş kampanyalar oluyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: o1cay

3 ay once hepsıburada.com dan 1040 ytl ye 40 gb pal ps3 +2 sıx axıs + nba2k9 + gt5 + hdmı kablo almıstım. baya ıyıydı fıyatı

bende temmuz gibi 1140 YTL gömmüştüm aynı pakete ,nba 08 vardı yalnız

o zaman tabi XBOX kara borsaya düşmüştü ama memlunum PS3 ten.
    gerçi haftaya nasipse Jasper bordlu arcade getirticem alamanyadan.
    180 € gibi bir fiyatı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salula -- 25 Şubat 2009; 22:42:27 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.