Şimdi Ara

MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI/ANKARA Mamak Bedelli Yeri Olanlar (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
589
Cevap
13
Favori
141.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler hocam. Gerçekten içim rahatladı :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birliğe teslim tarihi hakkında bir bilgisi olan var mı ona göre otobüs bileti alacağım, geç kalıp bilet problemi yaşamak istemiyorum. Sevk kağıdında belli oluyor biliyorum ama bu tarihi önceden belli mi? 600 km den az Ankara'ya mesafem, buna göre 1 günlük yol iznim var bildiğim kadarı ile. Bu yüzden 21 Kasım + 1, 22 Kasımda orada olmam lazım diyebilir miyim yoksa tamamıyla sevk kağıdında ne çıkacağına mı bağlı?

• quote:

Orijinalden alıntı: seferergun

Birliğe teslim tarihi hakkında bir bilgisi olan var mı ona göre otobüs bileti alacağım, geç kalıp bilet problemi yaşamak istemiyorum. Sevk kağıdında belli oluyor biliyorum ama bu tarihi önceden belli mi? 600 km den az Ankara'ya mesafem, buna göre 1 günlük yol iznim var bildiğim kadarı ile. Bu yüzden 21 Kasım + 1, 22 Kasımda orada olmam lazım diyebilir miyim yoksa tamamıyla sevk kağıdında ne çıkacağına mı bağlı?

Sevk tarihi + 2 gün olarak hesaplayacaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: zwanzig

Oh çok güzel. Madeni para taşımaya da gerek kalmadı. Bankamatik kartıyla gitmem yeterli olacak. İçecek olarak su ve maden suyu yeter zaten.

Peki ya kantinlerde ihtiyaç duyduğumuz ürünler bulunuyor mu? Yanıma çok şey almadan gideceğim. İhtiyaç duydukça malzemeleri kantinden temin ederim. İçlik ve iç çamaşır götüreceğim. Bunun haricinde yanında kesin götür diyeceğiniz bir şey var mı?

Arkadaşın belirttiği gibi kantinde her şey var. Benim önerim ve içeride bulamayacağın şey ise ilaç. Her türlü ilaç krem vs al nolur nolmaz. İlaç var mı diye soracaklar girişte yok diyeceksin. Dediğim gibi korona olma ihtimaliniz yüksek (biz koğuşça geçirdik). Termal içlik iyi olur oldukça soğuk oluyor sabahları. Bir de kendi şampuanın duş jelini kişisel bakım ürünlerini götürebilirsin askeriyenin verdikleri çok iyi değil.

• faksu.42 F kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler hocam. İlk iş içlik siparişi verdim zaten. Normalde de üşüyen biriyim. Ankara kasımda soğuk olur. Hazırlıklı gitmek lazım.
    Yanımda ilaç götürmeyecektim aslında ama yazılanları görünce bende götürmeye karar verdim. Korona olacaz gibi görünüyor. Askeri hasta olmadan bitirmek mümkün değil zaten. Hazırlıklı gitmek en güzeli.

• seferergun S kullanıcısına yanıt

21+1, 22 kasımda tamamen izinlisiniz hocam. İzniniz 22 Kasım 23.59'a kadar geçerli olduğundan teslim gününüz 23 Kasım oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonla ilgili yorumlarınız nedir? Sizce içeriye sokabilme şansımız var mı?

• myenes M kullanıcısına yanıt
    Xray den geçirmek hayal diyor herkes. Çantanın içinde olunca buluyorlarmış. Fakat siz xrayden geçerken elinizdeki kağıtların arasına sokup yan tarafa bırakır geçerseniz o şekilde telefon sokabilirsiniz diyorlar. Denemek lazım. En kötü ptt ile eve göndereceksiniz zaten.

• zwanzig kullanıcısına yanıt

Açıkcası bende çantanın içinde bırakmayı düşünüyorum elimde bi şekilde yakalanmak daha kötü olabilir gibi :) + powerbank, şarj kablosu vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: myenes

Açıkcası bende çantanın içinde bırakmayı düşünüyorum elimde bi şekilde yakalanmak daha kötü olabilir gibi :) + powerbank, şarj kablosu vs.

İster çantaya koy ister yandan koyup geç hertürlü görüyolar ki zaten tam o cihazın önünde bir asteğmen var herşeye bakıyo ben powerbanki sokamadım xray gördü telefonda tuşlu olduğu halde yandan geçirdim asteğmen gördü baktı herşeyine

• quote:

Telefonla ilgili yorumlarınız nedir? Sizce içeriye sokabilme şansımız var mı?

Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faksu.42 -- 18 Aralık 2020; 16:48:41 >
  • Sistem hala çalışmıyor. Sağlık testleri yaparım diye ofisten izin almıştım. Üzdü bu durum biraz..

• myenes M kullanıcısına yanıt
    Bende bekliyorum saat 10 oldu hala sistem açılmadı.

• zwanzig kullanıcısına yanıt

Ben bi yazılım geliştiricisiyim. Bu edevlet üzerinde sistem açma kapama işlemlerini nasıl bu kadar kötü planlayıp yaptıklarını gerçekten merak ediyorum. Zaman ayarlı işlemler olabilir elbette ama ayın 19'u diye SMS atıyorsan, gece 00:00 da benim o sistemi görebiliyor olmam lazım.

Sanırsın devlet dairesine gelmişiz de mesainin başlamasını bekliyor gibiyiz.

• Şimdi ne olacak? 2 günden az bir süre kaldı ve daha kovid anketi açılmadı. Anket açılıp anketi dolduracağız yönelendirdiği sağlık kuruluşunda covid testi yaptıracağız (sıra yoksa) sonuç bekleyeceğiz vs.. Nasıl yetişecek bilmiyorum...

• quote:

Ben bi yazılım geliştiricisiyim. Bu edevlet üzerinde sistem açma kapama işlemlerini nasıl bu kadar kötü planlayıp yaptıklarını gerçekten merak ediyorum. Zaman ayarlı işlemler olabilir elbette ama ayın 19'u diye SMS atıyorsan, gece 00:00 da benim o sistemi görebiliyor olmam lazım.

Sanırsın devlet dairesine gelmişiz de mesainin başlamasını bekliyor gibiyiz.

Komedi...

• 21 Kasım bedelli celbi için whatsapp grubu kuruldu mu ?

• Saat 12 oldu ne zaman gideceğiz ne zaman test yapacağız. Gerçekten komedi.

• Whatsapp grubu için özelden numara paylaşımı yapalım isterseniz.

Ayrıca, PCR testi için en yakın ilçe sağlık müdürlüğüne gidilecek imiş öğrendiğim kadarı ile.

• egis kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla yok.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.