Şimdi Ara

MCLARENCİLER BURAYA!!!!!!mclaren-mercedes yeniden (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
668
Cevap
1
Favori
58.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YAW ARKADAŞLAR FORMULA 1'İ Bİ ABİ SEVDİRMİŞTİ BANA. O DA McLAREN'İ TUTUYODU. O GÜN BU GÜNDÜR BEN DE McLAREN'CİYİM AMA HALA Bİ ŞAMPİYONLUK GÖREMEDİM.
  • quote:

Orjinalden alıntı: IXODES
    YAW ARKADAŞLAR FORMULA 1'İ Bİ ABİ SEVDİRMİŞTİ BANA. O DA McLAREN'İ TUTUYODU. O GÜN BU GÜNDÜR BEN DE McLAREN'CİYİM AMA HALA Bİ ŞAMPİYONLUK GÖREMEDİM.

oda bırseymı ben f1 ı ızlemeye ve mclaren taraftarı oldugum 2. sezonu markalardakı sampıyonlugumuzu canlı canlı ızleyen sanslı mclaren taraftarıyım.
    fakat 10 yıla dayanan bır hasretle sampıyonlugu bekler hale geldık oda ayrı bır dert

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMX 166 -- 6 Ağustos 2008; 20:31:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: MMX 166

quote:

YAW ARKADAŞLAR FORMULA 1'İ Bİ ABİ SEVDİRMİŞTİ BANA. O DA McLAREN'İ TUTUYODU. O GÜN BU GÜNDÜR BEN DE McLAREN'CİYİM AMA HALA Bİ ŞAMPİYONLUK GÖREMEDİM.

oda bırseymı ben f1 ı ızlemeye ve mclaren taraftarı oldugum 2. sezonu markalardakı sampıyonlugumuzu canlı canlı ızleyen sanslı mclaren taraftarıyım.
    fakat 10 yıla dayanan bır hasretle sampıyonlugu bekler hale geldık oda ayrı bır dert

aynı başlamışız sanırım izlemeye veya McLaren taraftarı olmaya geçen sene ve Schuminin Satoyla çarpıştıgı ama son anda 8. olarak Kimiden şampiyonluğu aldığı sezonlar hala içimi yakmıyor değil. Ve tabiki 2005 Kimi nin en iyi yılı ama ortada sürekli iflas eden bir Mercedes Motoru.

• quote:

Orjinalden alıntı: Déaron

quote:

quote:

aynı başlamışız sanırım izlemeye veya McLaren taraftarı olmaya geçen sene ve Schuminin Satoyla çarpıştıgı ama son anda 8. olarak Kimiden şampiyonluğu aldığı sezonlar hala içimi yakmıyor değil. Ve tabiki 2005 Kimi nin en iyi yılı ama ortada sürekli iflas eden bir Mercedes Motoru.

Aslında bu duyguyu fenerliler iyi bilir.Türkiye kupasını görmeyen çokça fener taraftarı oldugu gibi markalar şampiyonlugunu göremeyen yine fazlaca Mclaren taraftarı var

• quote:

Orjinalden alıntı: bianconera
    quote:

quote:

quote:

Aslında bu duyguyu fenerliler iyi bilir.Türkiye kupasını görmeyen çokça fener taraftarı oldugu gibi markalar şampiyonlugunu göremeyen yine fazlaca Mclaren taraftarı var

he ya
    mclaren taraftarı olarak; 10 yıldır markalar sampıyonlugunu
    bır fenerbahce lı olarak da;25 yıldır turkıye kupasını beklemekteyım

ekleme:aslında fenerbahcenın tr kupasını aldıgını da gordum dıyemem en son ben dunyaya gelmeden almıslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMX 166 -- 6 Ağustos 2008; 21:11:28 >

• http://www.youtube.com/watch?v=NfVFRnPBqTo&feature=related

Hangisi daha iyi? Sonuna kadar izleyin eski ama hala süper.
  • quote:

http://www.youtube.com/watch?v=NfVFRnPBqTo&feature=related
    Hangisi daha iyi? Sonuna kadar izleyin eski ama hala süper.

youtube acılmıyor nasıl ızlıyecez sımdı bunu?
    vtunnel den lınk at barı.yada vıdeo ne?
  • Hamilton vs Alonso reklam filmi.
  • Sözkonusu video ve kamera arkası bu linkte var

http://carscoop.blogspot.com/2007/07/mclaren-mercedes-ad-fernando-alonso-vs.html

Bu sene hem Mclaren hamde FB kupaları süpürecek inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M J -- 8 Ağustos 2008; 7:58:19 >
  • zuhahaha zor alırsınız. darılan darılmasın valla.
  • Mclaren zor ama Hamilton alabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_cantan
    zuhahaha zor alırsınız. darılan darılmasın valla.

markalar sampıyonasındakı fark sadece 11 puan ve onumuzde koskoca 7 yarıs var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMX 166 -- 9 Ağustos 2008; 7:58:53 >

• quote:

quote:

tek pilotla mücadele ediyorsunuz ama.

• quote:

quote:

quote:

son bir kaç yarıştır kov gayet başarılı.

• quote:

quote:

quote:

fakat ne enteresankı mclaren ın tırmanısa gectıgı donemde genellıkle mclaren adına 1 pılot zırvede ıdı vede bu sekılde puan farkını erıtebıldık.
    tamam budapeste de massa nın motor arızası ılac gıbı geldı,fakat mclaren ılk yarımın son yarıslarında aradakı farkı kapatabıldı

egerkı hamılton ve kovalaınen ıstıkrarı bozmaz ıse markalar hıcte uzakta gorunmuyor.hatta sunuda soylıyeyım mclaren ın markalar sampıyonlugu hamılton un pılotlar sampıyonlugundan dahada olagan durumda gıbı

tabıı bunlar sadece ılerısı ıcın bırkac sezı bakarsınız 3 haftalık arada ferrarı f2008 de onemlı yol katedebılır ve yıne bıze husran a yol acıcak bır sezon ızleyebılırız

ama artık yeter mclaren bu yıl markalar da mutlaka zırvede olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMX 166 -- 9 Ağustos 2008; 21:05:16 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

son bir kaç yarıştır kov gayet başarılı.

Onun başarısından daha çok başkalarının başarısızlığı desekBen kova'nın 3 pilota karşı 1 gömlek düşük kaldığını düşünüyorum.

• ARKADAŞLAR DEDİKLERİNİZ HEP DOĞRU. AMA MOTOR ARIZASI OLSUN, KAZA OLSUN NE BİLİİM TEKNİK HATA OLSUN BİŞİ OLSUN DA ŞU McLAREN ARTIK ŞAMPİYON OLSUN. TAKIMI TUTUYORUM AMA TEK Bİ ŞAMPİYONLUK GÖREMEDİM DAHA BEN.
  • Arkadaşlar ben kovalainen e olan inancımı yitirdim. Bu adam nezaman iyi sürmeye başlayacak. Bariz bi şekilde hamilton dan yavaş
  • aynen katılıyorum.
  • Ben seneye daha iyi olacağına inanıyorum Ron Dennis kendisini lastikleri aşındırmaması yönünde sert bir dille uyardığından beri yavaş gidiyor.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.