Şimdi Ara

MCLARENCİLER BURAYA!!!!!!mclaren-mercedes yeniden (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
669
Cevap
1
Favori
58.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • darısı mclaren ın basına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMX 166 -- 3 Kasım 2008; 0:36:09 >
  • Bu akşam şöyle bir baktım da internete insanlar boş boş konuşmuşlar McLaren için ileri geri konuşmuşlar.ama yıllardır izliyorum ve ferrari'ye yapılan ayrıcalıklardan bıktım artık.Onlar birbirlerine yol verince asla suç olmaz,konuşulmaz.ama bizim lehimize bir olay olduğunda herkes saldırmaya başlamış.bir sürü insan hiçbir şey bilmeden sadece ferrari daha başarılı olduğu için onları tutuyor.ülkemizde ferrariyi bunun dışındaki sebeplerden tutan kaç insan vardır merak ediyorum.F1 gönülden sevilmediği sürece izlenilmese keşke.
  • Şampiyon Hamilton
    Seneye daha da kolay olacak
    Massaya helal olsun.Şampiyonluğu oda haketti ama tek bir kazanan olmalıydı.
    Taraftarlarından farklı olarak tebrik etmesinide biliyor Massa
  • MJ ne genelliyorsun yaw yakışmıyor sana.sende de var problem gerilim yada ters mantıkla yoprum yapıyorsun kim anlıyacak seni? olmaz.

ne isem tebrikler mclaren-mercedesciler hadi sevinin hakkınızdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_cantan

ya ne sevınmesı ya.
    mclaren 2. oldu.bu yılda avcumuzu yaladık.

mclaren ın acılen kovalaınen denen tır soforunden kurtulması lazım.ve elını cabuk tutup vettel ı ferrarı ye kaptırmaması lazım
  • aman şeytan kulağına kurşun. vettel bizimdir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: linkinberk

Bu akşam şöyle bir baktım da internete insanlar boş boş konuşmuşlar McLaren için ileri geri konuşmuşlar.ama yıllardır izliyorum ve ferrari'ye yapılan ayrıcalıklardan bıktım artık.Onlar birbirlerine yol verince asla suç olmaz,konuşulmaz.ama bizim lehimize bir olay olduğunda herkes saldırmaya başlamış.bir sürü insan hiçbir şey bilmeden sadece ferrari daha başarılı olduğu için onları tutuyor.ülkemizde ferrariyi bunun dışındaki sebeplerden tutan kaç insan vardır merak ediyorum.F1 gönülden sevilmediği sürece izlenilmese keşke.

aynen katılıyorum.
  • quote:

MJ ne genelliyorsun yaw yakışmıyor sana.sende de var problem gerilim yada ters mantıkla yoprum yapıyorsun kim anlıyacak seni? olmaz.

Genelleme yapmamalıydım haklısın.Problem yok bende ama bazı yorumlara dayanamıyorum sadece

Şampiyonlukta %0,01 bile şaibe olduğunu düşünmüyorum.Basında da bu tip haberlerin çıkmaması bunu kanıtlar nitelikte.Bence tüm dünya bunu anlamış durumda bazı fanatik Ferrari taraftarları dışında.

Ekleme:Son cümlemde ters mantıkla yorum yapmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M J -- 3 Kasım 2008; 19:08:31 >

• Tebrikler arkadaşlar
    Yalnız markalar için kova gidenene kadar ben olsam umutlanmazdım boşunaBazen Lewis'in arabasıyla Kova'nin arabası aynı değil diye düşünceye kapılıyorum tabi bu mümkün değil Kova'nın performansı içler acısı.Fakat çok iyi bir birisi insani açıdan
  • quote:

Orjinalden alıntı: bianconera

Tebrikler arkadaşlar
    Yalnız markalar için kova gidenene kadar ben olsam umutlanmazdım boşunaBazen Lewis'in arabasıyla Kova'nin arabası aynı değil diye düşünceye kapılıyorum tabi bu mümkün değil Kova'nın performansı içler acısı.Fakat çok iyi bir birisi insani açıdan

Zaten kovalainen şampiyonluğa gitseydi şerefsiz antipatiğin birisi olurdu. Hele bi de babası gelmesin yarışlara...

• quote:

aman şeytan kulağına kurşun. vettel bizimdir.

o zaman kımı yı bıze salın

quote:

Orjinalden alıntı: M J

quote:

MJ ne genelliyorsun yaw yakışmıyor sana.sende de var problem gerilim yada ters mantıkla yoprum yapıyorsun kim anlıyacak seni? olmaz.

Genelleme yapmamalıydım haklısın.Problem yok bende ama bazı yorumlara dayanamıyorum sadece

Şampiyonlukta %0,01 bile şaibe olduğunu düşünmüyorum.Basında da bu tip haberlerin çıkmaması bunu kanıtlar nitelikte.Bence tüm dünya bunu anlamış durumda bazı fanatik Ferrari taraftarları dışında.

Ekleme:Son cümlemde ters mantıkla yorum yapmadım
    tabıkıde genelleme yapmıyacaksın ama saıbe var ımalarına gıdenlere cevap yazmaktan yoruldum.
    artık ıddalarını dogrular cevap yazıp daha takılmıyacam

bu arada ferrarı patronunu montezemolo nun acıklaması
    quote:

turkiyef1

Di Montezemolo bugün yaptığı açıklamada, "Formula 1'de geçen onca yılım içinde, böylesine inanılmaz heyecan verici bir finiş görmedim" dedi.

Ferrari Başkanı, "Her zaman, son grand prix'nin son virajına kadar mücadele edeceğimizi söyledim. Dün müthiş gerilimli geçen mücadelenin sonunda olan da tam buydu" ifadelerini kullandı.

Takımın markalar klasmanında 16'ncı şampiyonluğunu kazanmasından dolayı İtalyan ekibini kutlayan di Montezemolo, "Ferrari'nin kurulduğundan bu yana 16'ncı kez markalar şampiyonu olması sadece tüm takım üyelerinin, sürücülerin sezon boyunca sergiledikleri çalışmanın bir meyvesi olması açısından değil, aynı zamanda birkez daha Dünya Şampiyonu sembolünü Grand Tourers'a (GT) koyabileceğimiz için önemli bir dönüm noktası" dedi.

Ferrari'nin son 10 yılın sekiz sezonunda şampiyon olduğuna dikkat çeken di Montezemolo, bunun şu ana dek hiçbir takım tarafından başarılamadığını ve sonucu Ferrari'nin olağanüstü bir grup olduğunun göstergesi olduğunu söyledi.

Di Montezemolo, "Hatalarımız oldu, zorlu zamanlar geçirdik. Fakat bunlara hep birlik içinde kalarak, vaz geçmeyi reddederek cevap verdik. Bunun için GES Direktörü Stefano Domenicali'ye ve tüm takıma ve destekçilere teşekkür ediyorum" dedi.

Massa'nın bir puanla şampiyonluğu kaçırmış olmasına üzüldüğünü belirten di Montezemolo, "Felipe ve Kimi gibi iki harika pilotumuz var. Onlar bu iş için tüm takdirleri hak ediyorlar. Massa dün finişi dünya şampiyonu olarak geçti, sadece birkaç saniye sonra ise şampiyonluk ellerinin arasından kayıp gitti. Bunun, onun için ne kadar acı verici bir an olduğunu hayal edebiliyorum" diye konuştu.

Massa'nın sadece yarışı domine ederek kazandığı için değil, sonrasında şampiyonluğu kaybetmesine rağmen pist dışında gösterdiği olgunluk ve sportmenliğikten dolayı özel olarak iltifatı hak ettiğini belirten Di Montezemolo, "Son olarak Lewis Hamilton'ı da kutlamak istiyorum. Formula 1 tarihinin en genç pilotu oldu. Çok güçlü bir rakipti. Bunu hak etti. Artık gelecek sezon aracının üzerinde 1 numarasını taşıyacak" dedi.

bu arada guzel bır ımza yapmanın vaktı geldı.soyle hamılton ve mclaren lı bır ortak ımza.

ulen nede bekledık yahu bu samıyonlugu.hadı seneyede markalarda alalım da hasrete son verelım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMX 166 -- 3 Kasım 2008; 23:25:50 >

• sampıyonayı bır cırpıda ozetlıyecek bır kare

ıkısıde hakettı.massa cızgıyı gectıgınde dunya samıyonuydu.
  • İmza işinden anlamam ve imzam yokAncak ortak imzaya varım

Bence bu şampiyonluk kırılma noktası olabilir.Seneye Kovalaineninde çok farklı izleyebiliriz.İnşallah yanılmam

quote:

tabıkıde genelleme yapmıyacaksın ama saıbe var ımalarına gıdenlere cevap yazmaktan yoruldum.
    artık ıddalarını dogrular cevap yazıp daha takılmıyacam

Aslında bazen susmakta en iyi cevap olabiliyor.Ben bütün gün Ferrari destekleyen arkadaşlarıma laf anlatmaya çalıştım ama nafile.ARtık hı hı tamam deyip kestirip atıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M J -- 4 Kasım 2008; 0:32:34 >

• quote:

Orjinalden alıntı: neuro

quote:

Orjinalden alıntı: bianconera

Tebrikler arkadaşlar

Zaten kovalainen şampiyonluğa gitseydi şerefsiz antipatiğin birisi olurdu. Hele bi de babası gelmesin yarışlara...

• imza yapmayı denerim ama öss var yakın zamanda yapmaya çalışacağım.
  • Bir kaç sene içinde McLarende Kovanın yerine Di Resta'yı görebiliriz

http://www.turkiyef1.com/newsfull.asp?id=14777&Di-Resta-2009da-F1e-adim-atmak-istiyor
  • JANSON BUTTON DA OLABILIR...
  • quote:

Orjinalden alıntı: possecat
    JANSON BUTTON DA OLABILIR...

olabılırmı evet olabılır.cunkı ıngılız medyası plotları ıcın asırı mıllıyetcı.

gercı dıle getırmıstım ama tekrarlıyayım.kesınlıkle vettel ı almak lazım hem genc yetenek hemde yarıs ıcerısınde ısını gayet ıyı yapıyor.
    hem hamılton a pıst ıcerısınde sıkı bır rakıp oldumu bundan mclaren de kazanclı cıkar.
    ustelık ıkı mclaren plotunun plotlar sampıyonlugu ıcın bırbırlerı ıle mucadele etmesı ben dahıl bırcok mclaren taraftarınıda memnun edecegı asıkar.

hmm en son prost-senna arasındakı duello vardı
  • Ben basit bi gif hazırladım imza için kullanılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kobaruon -- 17 Aralık 2008; 10:40:56 >
  • slm ,, seneye hem markalarda hem pilotlar şampiyonasında double dilekleriyle ...
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.