Şimdi Ara

Mazeret sınavlarına girmek için neler yapılabilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Geçenlerde bir vize sınavımı kaçırdım.Uyuya kalmışımŞimdi mazeret sınavlarına girmek için hastaneden rapor almaya çalışıyorum tanıdık vasıtası ile.Bakalım raporu alırsam inşallah girebilirim sınava.Başka taktikleriniz var mı mazeret sınavına girebilmek için.Raporu devlet hastanesinden alıyorum.2 günlük birşey olsa okul kabul eder mi? Varsa önerilerinizi yazar mısınız?

• bizim üniversitede dilekçe yazıyorsun mazeretini beğenirlerse giriyorsun sınavına
    eğer sende al raporunu hastaydım gelemedim de kıvır işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: yok kişi

bizim üniversitede dilekçe yazıyorsun mazeretini beğenirlerse giriyorsun sınavına
    eğer sende al raporunu hastaydım gelemedim de kıvır işte

Deniyceğim usta raporumu alınca.Eğer oldu ki rapor alamadım.Başka alternatif ne gibi plan yapabilirim.Haydi yaratıcı fikirlerinizi ortaya sunun dh halkı
  • şimdi geçenlerde bir arkadaşta sınavı kaçırdı senin gibi , hoca raporu al gel yaparım demiş ... Ama rapor olmadan kurallara aykırı demiş ..Sanırım rapor olmadan olmaz..
  • quote:

şimdi geçenlerde bir arkadaşta sınavı kaçırdı senin gibi , hoca raporu al gel yaparım demiş ... Ama rapor olmadan kurallara aykırı demiş ..Sanırım rapor olmadan olmaz..

Raporu almaya çalışcam hocam.Eğer alamazsam bir sebep sunuyum.Şu oldu vs diye.Var mı yaratıcı fikirleriniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: on_line

quote:

şimdi geçenlerde bir arkadaşta sınavı kaçırdı senin gibi , hoca raporu al gel yaparım demiş ... Ama rapor olmadan kurallara aykırı demiş ..Sanırım rapor olmadan olmaz..

Raporu almaya çalışcam hocam.Eğer alamazsam bir sebep sunuyum.Şu oldu vs diye.Var mı yaratıcı fikirleriniz

babaannem öldü de

• quote:

quote:

quote:

babaannem öldü de

Hocam o öleli olmuş 25 yıl.Hem desem bile hastane ölüm kağıtları vs ister.Başka güzel bir neden bulmam lazım

• quote:

quote:

quote:

quote:

babaannem öldü de

Hocam o öleli olmuş 25 yıl.Hem desem bile hastane ölüm kağıtları vs ister.Başka güzel bir neden bulmam lazım

bir yakınım fenalaştı yanından ayrılamadım de...

• Yalan söylemen doğru değil fakat rapor en mantıklısı gibi gözüküyor. Bende dedem vefat ettiği için girememiştim daha önceden hocayla konuştum ölüm belgesini getir yaparım dedi. Yalan söylersen onun belgesini isterse ne yapacaksın? Mesela yakınım rahatsızdı gelemedim dedin, o zaman senden hastane belgesi isteye bilir o tarihte orada olduğuna dair
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.