Şimdi Ara

Mazda 3 SkyActiv-X (2019 Tanıtıldı).

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.948
Cevap
80
Favori
311.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 607
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 28
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 13 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 37844
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 607
  • Favoriye Eklediklerim 80
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • volcano2K (32 mesaj) Lezgi (11 mesaj) pat (9 mesaj) beren (2 mesaj) mert361 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1673 mesaj) Mobil (2207 mesaj) Tablet (423 mesaj) (1 mesaj) Mini (50 mesaj) Uygulama (6 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Mazda >> Mazda 3 SkyActiv-X (2019 Tanıtıldı).
Giriş
    677 Mesaj

Ben eski bir mazda 3 kullanıcısıyım. Aracı sıfır almıştım ve yaptırdığım son bakımına kadar yağ olarak liqui moly 0w20 special tec kullanıyordum. Asla servisin kullandığı 5w30 castrol kullanmadım.Ayrıca aracınız skyactiv ise otomatik şanzıman yağı değişimi olmaması lazım bakım programında, skyactiv drive şanzımanlar yağ değişimi gerektirmiyor bildiğim kadarıyla.Ama değiştirme mecburiyetiniz varsa, yurtdışında eşdeğer olarak kullanılan ravenol var, türkiye'de bulunuyor ama bir araştırmak lazım.
    https://www.ravenol.com.tr/ravenol-atf-fz.html
    |
    |
    muhendis biri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tesadüfen farkettim. Florya'daki Beka bayiside kapanmış. Hos pek üzülmedim. Mafya'vari tipler çalışıyordu. Son araba burada olsa yine almam bunlardan demiştim. Koskoca Istanbul'da 2 tane yetkili bayi kalmış. Kısa zamanda Turkiye'den cekildikleri haberi gelir bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    smookeus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam cevap için teşekkür ederim..
    |
    |
    santacruz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam sattığınız araç neydi model km paket bilgi verebilir misiniz, bir de kaça sattınız acaba

|
    |
    Jaglon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Powersense 2014/ 170 bin km.değişen ve lokal boya vardı araçta.aracın kronik sorunu olan salıncak kollarının sürekli arızalanmasından bıkmıştım.Ben 110 bin civarına galericiye verdim.galerici başka galericiye 130 binden sattı.diğer galericide 145 binden normal vatandaşa sattı.

Ekleme: şimdi sahibinden.com da gördüm araç İstanbul’a gitmiş 159 binden birisi satışa koymuş araçla dağ,bayır,yayla,şehir içi gitmediğim yer kalmadı adam sadece uzun yolda km yapıldığını yazmış. :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaglon -- 16 Eylül 2020; 7:28:10 >
    |
    |
    okan10tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2238 Mesaj

o kronik sorun nedir hocam can sıkıcı bişey mi? Tavsiye eder misiniz genel olarak ben de almayı düşünüyorum, teşekkür ederim

|
    |

Dostum salıncak kolu denen bölge.aracın ön tekerleklerinde bulunuyor.eğer benim gibi Karadeniz’de yaşıyorsan hayatın offroad olduğu bir bölgede ön takımdan çok ses alırsın.yok ben düz bir coğrafyada yaşıyorum diyorsan al. Bol rampa ve zorlu coğrafyanın arabası değil. Tabi buna rağmen bence çok iyi dayandı. Tekrar alır mısın böyle bir araç deseler alırım ama çocuk olmayacak. :) Mazda 6 denemek isterdim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    okan10tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2238 Mesaj

anladım hocam teşekkür ederim bilgilendirmeler için sağolun

|
    |
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.