Şimdi Ara

Mazda 3 SkyActiv-X (2019 Tanıtıldı). (295. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.958
Cevap
72
Favori
326.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkdaşlar merhaba, mazda 3 sedan benzinli araç alarak aranıza katışmış bulunmaktayım Seramik kaplama hakkında bilgisi olan var mı? Gerekli midir değil midir? Yaptırıanların memnuniyeti nedir? Hangi firma ve şubelerini tavsiye edersiniz. İlginize teşekkürler şimdisen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun. Seramik olayını tavsiye etmeyen uzman servisler var, para kazanmak için tavsiye edenler var. Yaptırıp memnun olanlar var, yaptırıp pişman olanlar var.

Şahsen yaptırmazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

Hayırlı olsun. Seramik olayını tavsiye etmeyen uzman servisler var, para kazanmak için tavsiye edenler var. Yaptırıp memnun olanlar var, yaptırıp pişman olanlar var.

Şahsen yaptırmazdım.
    Çok teşekkür ederim. Bayiye sormadım onlar da zaten bahsetmedi. Sadece ziebartta yaptıran arkadaşım memnun olduğunu ve kesin yaptırmam gerektiğini söyledi. Daha önceki araçlarıma yaptırmamıştım. Tek tük sıçrayan taşlardan izler vardı ama sorun etmediydim. Şimdi o bu kadar anlatınca sizlerin de görüşlerini almak istedim. Çok ucuz bir uygulama da değil bakınca.

• Mazda 3 için apple car play ya da android oto fiyat teklifi alan var mı? Bayiler yazılım yüklemek için ne kadar isteyecekler biliyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkoptimus

Mazda 3 için apple car play ya da android oto fiyat teklifi alan var mı? Bayiler yazılım yüklemek için ne kadar isteyecekler biliyor musunuz?
    bayiyi aradım sordum. ek bir parça takıyorlarmış. 850 parça + işçilik 1100 dedi. bu fiyata kampanya dahil değil. parçadan indirim yapacaklar işte. 900-1000 tl felan olur sanırım. eline gelen 8 taneyi ayırttırmış birileri. yeni gelecek partiyi bekle dedi. 10 güne gelir dedi. 3 kasıma kadar kampanya içinde taktırırım ben.

edit: sonunda o kadar para verdiğim dandik navigasyondan kurtulacak olmamın sevinci sardı içimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smookeus -- 13 Ekim 2018; 11:50:41 >
  • Yanlış hatırlamıyorsam yaklaşık 19 tane üretici parise gitmedi.

Hatta fransız opel bile gitmedi.

• Arkadaşım taktırdı. Biraz bende kurcaladım. Gayet güzel ve akıcı.

Dokunmatik ekran çalışmıyor ama kumanda ile rahatlıkla yönetebiliyorsunuz.

Google haritalar ve waze i kullandık.

Sporify ı, tune in radio yu dinledik.

Mis gibi.

Fiyatı da ya 1200 dedi ya da 900 mü dedi yalan olmasın hatırlayamadım

• Bir sorum daha olacak, paspas ve bagaj havuzu aldım bayiden çok kötü kokuyor dayanılacak gibi değil. Kaldırdım dışarıda havalandırıyorum. Eğer koku gitmesze iade edeceğim. Yan sanayi almadım koku olmasın orijinal olsun dedim pişman etti. Koku yaşayıp çözüm üretebilen var mı? Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkoptimus

Bir sorum daha olacak, paspas ve bagaj havuzu aldım bayiden çok kötü kokuyor dayanılacak gibi değil. Kaldırdım dışarıda havalandırıyorum. Eğer koku gitmesze iade edeceğim. Yan sanayi almadım koku olmasın orijinal olsun dedim pişman etti. Koku yaşayıp çözüm üretebilen var mı? Teşekkürler
    Sanırım kauçuk paspas aldınız. Ben de almıştım ilk zamanlar biraz kokuyor ama 1 ay içerisinde geçiyor koku, pişman olursunuz iade etmeyin.
  • felixus F kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sağolun. Havalandırıyorum şimdilik. Yağmurlar da henüz bastırmadı zaten çok ihtiyaç olmadı. Belki bir de yıkarım bahçede süreyi kısaltmaya çalışırım

• bjkoptimus kullanıcısına yanıt
    2 sene önce aracı alırken benim aldığım kauçuk paspasın kalitesine hayran olmuştum ve sıfır koku vardı. Orjinal olduğuna eminseniz büyük ihtimal kaliteyi düşürmüşler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcohol06

2 sene önce aracı alırken benim aldığım kauçuk paspasın kalitesine hayran olmuştum ve sıfır koku vardı. Orjinal olduğuna eminseniz büyük ihtimal kaliteyi düşürmüşler.
    Paspaslar orijinal ona emin oldum ama poşetinde kalmışlar geldiğinden beri. Kaliteli malzeme belli. Hiç açmamışlar havalandırmamışlar. Ben alınca çıkarttılar paketinden. Bagaj havuzunda koku yok gibi. Sadece hafif kauçuk kokuyor ama paspaslarda değişik bir koku var. Belki üretimden kaynaklı bir kokuda olabilir. Basınçlı presle üretiyorlar kalıba yağlayıcı sürülüyor. Belki de o dur diyorum. Bakalım bir yıkayayım da önce.

• Ankara Herter serviste gördüğüm kadarıyla paspaslar gayet kaliteli ve kokusuzdu, belki poşet içinde beklemiş olması sebebiyle koku oluşmuştur, dışarıda bekletin üç dört sefer deterjan ile yıkayın geçmesi gerekir.
  • e-rose kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Servis kampanyası mesajınızı gördüm de; acaba 350 TL'ye neler dahil baya ucuz geldi açıkçası fiyat. Ben de 2015 benzinli var, İstanbul'da EVOda yaptırıyorum bakımları, bu sefer aradığımda 900 TL üzerinden %20 indirim yapıyoruz dedi yağ dahil, sizinkiyle baya bir fark var arada yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: santacruz

Selamlar,
    Servis kampanyası mesajınızı gördüm de; acaba 350 TL'ye neler dahil baya ucuz geldi açıkçası fiyat. Ben de 2015 benzinli var, İstanbul'da EVOda yaptırıyorum bakımları, bu sefer aradığımda 900 TL üzerinden %20 indirim yapıyoruz dedi yağ dahil, sizinkiyle baya bir fark var arada yani...
    Rutin bakım yağ 5-30 hava yağ polen filtresi işçilik bana da uygun geldiği için bilgi vermek istedim
  • Kasım'da yeni kasa tanıtılacakmış
    https://www.mazdaclubtr.com/haberler/mazda/yeni-mazda-3-r252/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hybrid Mazda neden yok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: illabacokdekcuf

Hybrid Mazda neden yok ?
    Hocam mazda nın bir sonraki aşaması hybrid diye okudum. Kaynağı bulamayabilirim. Bulursam paylaşırım. 2021 itibariyle sykactive x ile beraber elektrikli motor dahil edeceklerdi. İlk amaç benzinli motoru en verimli hale getirebilmek. Akabinde de elektrikli motor dahil etmek güç sistemlerine.

• Arkadaşlar merhaba, golf 6 aracım var dsg sorunları nedeniyle huzursuz olduğumdan değiştirmek istiyorum, mazda 3 çok çok ilgimi çekiyor, power donanım 85 civarına bulunabilir mi gerçek piyasası nedir aracın yakın zamanda alan satan var mı? 2014 2015 model tabi daha üst model bulunamaz zaten sanırım

• bjkoptimus kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Ben de Mazda - Civic arasında gidip geliyorum. Hangi donanım paketini aldınız ? Genel olarak araçtan memnun musunuz ? İçeri çok ses alıyor mu ? Beğendiğiniz noktalar ne oldu araçta ?
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.