Şimdi Ara

Mazda 3 Sedan - Yarın (kısmetse) alıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hiç aklımda yokken biraz tesadüf, biraz araştırma sonucu Mazda 3 Sedan almaya karar verdim.
    Power modeli üzerinde anlaştık, yarın bir aksilik olmazsa bayiden teslim alacağım.
    Beylikdüzü bayi gerçekten çok ilgili ve anlayışlı davrandı. Daha önce gittiğim VW bayilerinde bu ilgi yoktu.

Açıkçası uzun süre Skoda Oktavia almaya niyetliydim fakat Mazda'nın dış görünümü, donanım seviyesi ve takas desteği kararımı değiştirdi. Hacim olarak Skoda çok daha ferah bir araç, performans olarak ta kağıt üzerinde daha üstün görünüyor. Fakat benim için gerçekten farklı bir tasarım da çok önemli.

İnşallah hayırlısı olur. Kullanan arkadaşlar varsa ve yorumları olursa beklerim.

*** Fiyat konusunda birşey yazamıyorum fakat tahmin ettiğimden daha uyguna geldi diyebilirim. Bu arada 2015 modelini alıyorum hayırlısıyla.

Saygılar,

• Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Çok güzel bir tercih yapmışsınız hele ki Power donanım çok daha iyi bir tercih. Bende Motion donanımlısı var her gün pişmanlık duyuyorum neden biraz kredi çekip Power bir M3 almadım diye

Ovtavia ile test sürüşü yapsaydınız emin olun octavia dan zaten vazgeçip Mazda 3 alırdınız.
  • Kullandıkça zaten doğru tercih yaptığını anlayacaksın. Hayırlı olsun şimdiden. Model yılına takılmayın bence 2014 model ile 2016 arasında fark yok gibi.
  • Hayırlı olsun.Performans arayan biri değilseniz pişman olmazsınız.Yalıtımla ilgili bazıları şikayet ediyor ama lastikler çok etkili.Michelin pilot3'ten sonra falken hs449 kışlık taktıktan sonra yalıtım yapılmış gibi oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun. Güzel bir araç Allah kaza bela vermesin. :)
  • Hayırlı uğurlu olsun. Direksiyona her geçişinizde iyi ki mazda3 almışım diyeceksiniz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlısı olsun.. ben de motion A/T kullanıcısıyım.. 2.el power sense neden düşünmüyorsunuz.? power'a kadar çıkmışken sense almamak ilerde pişmanlık yaratabilir..
    Verdiğiniz karardan hiç pişmanlık duymayacaksınız emin olun. M3 çok keyifli ve özel hissettiren bir araçtır..
  • hayırlı olsun dostum, iyi günlerde kullan.

*beylikdüzünde bayii'de 2.el 3-6 satıyor mu kendileri ?

*mx-5 var mıydı ?

*birde ödediğin miktar ile fatura kesilen TL miktarı aynı mı ?

bazı arkadaşlarda fatura kesimi daha düşük TL'den yapılmıştı.

teşekkürler.
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Öncelikle güzel dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim. Araçtan şu an için çok memnunum.
    Fakat bir konu var kafamı kurcalayan, bunu da umarım sorunsuz hallederim.
    Aracın standart özelliklerinde yazan "geri görüş kamerası" benim araçta yok. Bu konuyla ilgili bayi ile görüşüyorum. Son durumu yazarım.

Bildiğim kadarıyla soruları cevaplayayım;
    -----------------------------------------
    2. el sattıklarını söylediler
    mx 5 showroom'da vardı.
    fatura tutarına bakmadım, takas araç verdiğim için tam olarak tutar hesabına girmedim. Fatura tutarına bakıp yazarım
  • 3 yıllık sıfır araba. hayırlı olsun.
  • manisa_tr kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, daha iyileri sizin olsun.
    İnsan ihtiyaçlarının sınırı yok,
    3 yıllık sıfır araç çünkü eldeki parayla borca girmeden alabileceğim en iyi araç. O sebeple bir sıkıntı görmüyorum.
  • bilhakis. bence sizin için avantaj bile olacak. seneye MTV yi az ödeyeceksiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.